SÖKELİ HAYIRSEVERLERDEN EMNİYETE 7 ARAÇ BAĞIŞI

İsmail ERAVCI

Söke’de polisin  daha etkin, kaliteli ve verimli hizmet verebilmesini sağlamak amacıyla Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne hayırseverlerce  bağışlanan 7 yeni aracın teslimi dün saat 12.30’da İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde düzenlenen törenle hizmete başladı.

Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü binası önünde yapılan törene İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Burhan Bölükbaşı, İlçe Emniyet Müdürü Yalçın Şipal, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Gökhan Kurgan başta olmak üzere araçların alınmasına katkı sağlayan kurum ve kuruluşların temsilcileri ile hayırseverler katıldı.Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu yeni araçlardan birine binerek mini bir tur attı.

Sıfır km. olan  7 adet yeni araçların tanıtımı yapıldı. Bu arada kurban kesiminin yapıldığı törende, dualar eşliğinde yeni araçlar görevlerine başladı. Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu, bir süre önce Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında tadilat ve yenileme çalışmalarının yapıldığını belirterek, yeni araçlar ile Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün daha kaliteli ve verimli hizmet vereceğini söyledi. Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu yaptığı açıklamada “Hayırseverlerimizin katkılarıyla İlçe Emniyetine 7 yeni araç alınmasının sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Şüphesiz kamu çalışanları hizmet araçlarının kalitesi oranında, daha kaliteli hizmet verme imkanına da kavuşacaklar. Her zaman Sökeliler gerek eğitim, gerek üniversitenin yapımı için çok büyük katkılar koydular. Bugün de İlçe emniyet Müdürlüğümüze 7 yeni araç bağışladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum, sağ olsunlar, var olsunlar. İlçe emniyet Müdürlüğümüz ve İlçe jandarma Komutanlığımızın temel hedefi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da daha fazla şekilde asayiş ve güvenliğin, esenliğin temin edilmesidir. Başta uyuşturucu olmak üzere, terörle mücadele ve her türlü olayın önlenmesi ve ortaya çıkmadan ortadan kaldırılmasında etkin bir mücadele dönemi bundan sonra artarak devam edecektir” dedi.

7 aracın İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kazandırılmasına katkı sağlayan hayırsever kişi ve kuruluşlar ise şu şekilde sıralandı: Davas Tekstil San. A.Ş., DVS Tarım Ürün A.Ş., Batı Menderes Çırçır Fab. A.Ş., Söke Ovası Sulama Birliği, Kurtulmuş Zirai İlaç Gübre İnş. Ltd. Şti., Cafer Çalışkan, Kuşadası Golf Spa Resort Hotel, Söke Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, Söktaş Dokuma A.Ş., Söke Ticaret Borsası, Söke Ticaret Odası, Efecan Candal, Sibaş Gıda A.Ş., Cengiz Akgün Tarım Ltd. Şti., Söke Genç İşadamları Derneği, Özkan Oğuz Oğuz İnşaat.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.