SÖKE VOLEYBOL KEPEZ BELEDİYE HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

HABER – İsmail ERAVCI 

Mutlu Yıldırım: Söke Voleybol olarak toparlanıp Kepez Belediyespor maçını kazanmak istiyoruz. 2 yeni transfer daha yaparak eksiklerimizi tamamlamak istiyoruz. Bu akşam gençlerde Nazilli Belediyespor ile Söke Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda ilk maçımızı oynayacağız.

Türkiye Voleybol 3’üncü  ligi 3’üncü grupta mücadele eden Söke Voleybol Bayan Takımı Pazar günü Söke Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda Kepez Belediyespor Bayan Voleybol takımı ile karşılaşacak. Söke Voleybol Bayan takımı hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenör Mutlu Yıldırım pazar günü sahaya kazanmak için çıkacaklarını söyledi.

Mutlu Yıldırım dün gazeteniz Yeni Söke’ye yaptığı açıklamada, 3 gün içinde 4 maç oynayacaklarını belirterek “Bugün akşam saat 19.30’da Genç Takımlar maçında Nazilli Belediyespor ile oynayacağız. Gençler liginde iddialıyız. Rakibimizi yenmek istiyoruz. Bu maç bizim için aynı zamanda Kepez Belediyespor maçı hazırlığı olacak. Pazar günü Kepez Belediyespor ile oynayacağız. Bunun yanında Küçük Kızlar kategorisinde iki maçımız daha var. Yani bizi hafta sonu 2 maç daha bekliyor”dedi.

Söke Voleybol olarak transfer yapmak için 31 Aralık tarihine kadar zamanları olduğunu söyleyen Mutlu Yıldırım “İki transfer yapma hakkımız var. Bu hakkımızı kullanacağız. Pazar günü maçımız Sökespor maçından sonra başlayacak. Sökeli sporseverleri maça davet ediyorum” dedi.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.