TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GALİBİYETLE BAŞLADILAR

İsmail  ERAVCI

Liseler arası Kızlar Türkiye Şampiyonası maçları Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde önceki gün başladı. Bilindiği  gibi Aydın’da yapılan grup maçlarında Aydın şampiyonu olarak Türkiye şampiyonası bölge finallerine katılmaya hak kazanan Söke Doğa Koleji ilk maçında  galibiyetle başladı.

Söke Doğa Koleji genç kızlar voleybol takımı galibiyetle başladı.  İlk maçında Denizli temsilcisi Özel Final Akademi Okulları ile karşılaştı.  1. Sete hızlı giren Söke Doğa Koleji voleybol takımı 25- 8 seti kazanarak 1-0 öne geçti.  İkinci sette hız kesmeyen ve çok iyi mücadele eden Söke Doğa Koleji bu seti de 25 -11 kazanarak 2-0 öne geçti.  Son sette Denizli temsilcisi iyi mücadele edince basa baş ve çekişmeli ve heyecanlı geçti. Ancak seti Söke Doğa Koleji 25-21 alarak ilk maçında 3-0 galibiyetle kapattı.

Söke Doğa Koleji ikinci maçını dün Gazeteniz Yeni Söke’nin yayına hazırlandığı sırada Ayvalık spor salonunda Edirne Sosyal Bilimler Lisesi ile oynuyordu. Söke Doğa Koleji Genç Kızlar Voleybol takımı bugünde Yalova temsilcisi ile oynayacak.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.