HÜSEYİN IŞIK YENİ SÖKE YAZAR AİLESİNE KATILDI

İsmail Eravcı
Söke’nin yetiştirdiği önemli gazetecilerden olan sürekli basın kartı sahibi Hüseyin Işık, Gazeteniz Yeni Söke yazar ailesine katıldı. Köşe yazılarıyla haftanın belirli günleri Gazeteniz Yeni Söke okurlarıyla buluşacak. Gündem Söke rumuzuyla yazacak olan Hüseyin Işık, ağırlıklı olarak Söke gündemine ilişkin yazılarıyla sizlerle birlikte olacak.
Aslen Söke’ye bağlı Sarıkemer Mahallesinden olan Hüseyin Işık 30 yılın üzerinde TRT’de çalıştı. TRT’de muhabirlikten başlamak üzere TRT İzmir Haber Müdürlüğü, yayın denetim kurulu üyeliği gibi değişik kademelerde görev yaptı. Geçtiğimiz Eylül ayında emekliye ayrılan Hüseyin Işık, Söke Olay sitesinin sahibi.
TRT’de uzun yıllar görev yaptıktan sonra emekli olarak Söke’ye yerleşen Hüseyin Işık “Söke memleketim. Memleketime gazeteci olarak en iyi hizmeti vermek istiyorum. Bana en yakın gazetede Yeni Söke. Haftanın belli günlerinde köşe yazıları yazacağım. Gazeteciliğin yüzde 51’i eleştirmektir. Benim de yazılarım bu konuda olacak.” dedi.

Gazeteniz Yeni Söke İmtiyaz Sahibi Hasan Hüseyin Yavaşoğlu, Hüseyin Işık gibi değerli bir gazeteciyi Yeni Söke yazar ailesine dahil ettikleri için çok memnun olduklarını belirterek “Hüseyin Işık’ın yazılarından okuyucularımızın büyük zevk alacaklarınıdüşünüyorum” dedi.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.