AYIN VOLEYBOL İL TEMSİLCİLİĞİNDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK

İsmail Eravcı
Ali Köylüoğlu’nun il temsilciliği görevine gelmesinden sonra Aydın’da hızla ilerleyen voleybol etkinliklerine ve başarısına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. 2019-2020 Sezonunda Aydın’da açılması planlanan Voleybol Aday Hakem Kursu sebebiyle il temsilciliği tarafından bir tanıtım filmi hazırlandı.
Yönetmenliğini Sedat Doğru’nun yaptığı ve 6 Dakika 39 saniye süren tanıtım filminde Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Aydın Voleybol İl Temsilcisi Ali Köylüoğlu, İl Hakem Kurulu Genel Sekreteri Rıza Yelpaze ve Bazı Voleybol Hakemleri birlikte yer aldılar.
Film süresince izleyenlere kursa katılmak için gerekli şartlar anlatılarak voleybol hakem kursuna davetler gerçekleştirilmekte. Son bölümlerde ise geçmiş yıllarda çekilen hakem fotoğraflarıyla kısa bir slayt gösterisi gerçekleştiriliyor.
Tanıtım filmi, Türkiye’de bir ilke imza atılmış olması sebebiyle önem arz ediyor. Öte yandan, gelecek senelerde Türkiye’nin çeşitli illerinde ve branşlarda açılacak olan hakem kursları için de örnek teşkil edeceği düşünülüyor.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.