İKİ TAKIM BERABERE KALINCA YARI FİNALE KIZILAY ÇIKTI

İsmail Eravcı
Söke Belediye Başkanlığı halı saha turnuvasında sürpriz sonuçlar alınmaya devam ediyor. Grupta Hayal Seramik ve Alevi Kültür Derneği arasında önceki akşam oynanan maç berabere bitince hemen arkalarında 1 puan geriden bu iki takımı takip eden Kızılay Söke Un’u farklı yenerek yarı finale çıktı.
HAYAL SERAMİK: 3 ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİ : 3, KIZILAY : 6 SÖKE UN : 2, SÖKE KARTALLARI : 15 GENÇ ROMANLAR DERNEĞİ: 2
Kuruluşlar A Grubunda Alevi Kültür Derneği-Hayal Seramik 3-3 berabere kalınca Söke Un’u 6-2 yenen Kızılay Söke Şubesi yarı final biletini Kaptı. Söke Belediye Başkanlığı Cumhuriyet Kupası Halı Saha Turnuvasında Kurumlardan sonra Kuruluşlar A grubunda Beşiktaşlılar Derneğinin ardından Kızılay Takımı da yarı finale yükseldi.
Önceki akşam A grubunda lider Beşiktaşlılar Derneğinden sonra yarı finale çıkacak ikinci takımın belli olacağı maçta 7’şer puanlı Alevi Kültür Derneği –Hayal Seramik karşı karşıya geldi. Karşılaşma Alevi Kültür Derneği adına, Tolga Paşa (2), Emral Önal, Hayal Seramik adına ise Ceyhun Onay (2), Ünal Gülsen’in attığı gollerle maç 3-3 sona erince iki takımda 8 puanda kaldı. Puan cetvelinde 6 puanda bulunan Kızılay Söke Şubesi rakibi Söke Un’u Eren Oruç (2), Hakan Öztürk (2), Erman Oruç, Rıza Çelik’in golleri ile 6-2 yenince 9 puanla Söke Kartalları Beşiktaşlılar Derneğinin ardından yarı finale yükseldi. Söke Un’un gollerini ise Serhan Evkuran ve Yusuf Davşan’dan geldi.

KARA KARTALLAR GENÇ ROMANLAR DERNEĞİ KARŞISINDA TER ATTI : 15-2
Kuruluşlar A Grubunda yarı final biletini daha önce kapan Söke Kartalları Beşiktaşlılar Derneği, turnuvanın mütevazi ekiplerinden Söke Genç Romanlar Derneği ile karşılaştı. Karşılaşmada Adnan İşgören attığı 11 golle gol krallığında iddialı duruma gelirken, karşılaşma 15-2 sona erdi.
Kuruluşlar B grubunda yarı finale daha önce yükselen Söke Kimsesizler, Sokak Çocukları ve Engelliler Derneği’nin ardından yarı finale yükselecek takım Savuca-Kimsesizler Derneği maçı sonrası belli olacak.

Paylaş

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.