SÖKEGÜCÜ LİDER’İ KONUK EDECEK

İsmail Eravcı
Aydın Amatör Futbol Ligi Büyükler Birinci Amatör Küme ikinci grupta yarın Sökegücüspor ile Kuşadası 1922 takımları karşı karşıya gelecek. Saat 14.00’te Söke yan sahada oynanacak maçta Sökegücü sahaya mutlak galibiyet için çıkacak.
Sökegücüspor’da cezalı oyuncular Mehmet Fidan ve Anıl Tokdemir’in cezalarının sona erdiği ve bu hafta takımda yer alacakları belirtildi. Sökegücü Kulüp Başkanı Haluk Akyaldız geçtiğimiz hafta kendilerinin Germencik’te galip gelmesi ve bunun yanında Lider Esra Sigorta Acarlarspor’un yenilmesiyle zirveye ortak olduklarını belirterek “Grupta lideri bir puan geriden izliyoruz. Bu haftaki maçlar gerçekten önemli ve grubun kaderini belirleyecek maçlar. Biz lider Kuşadası 1922 takımı ile oynarken bizimle aynı puana sahip Esra Sigorta Acarlar 10 puanla bizleri izleyen Yenihisarspor ile oynayacak. Yani zirvedeki 4 takım grupta karşı karşıya geliyor. Bu hafta grupta dönüm haftası. Kazananlar grupta büyük avantaj kazanırken kaybedenler büyük yara alacak. Biz sahaya kazanmak için çıkacağız. Kadromuz bu ligin üstünde bir kadro. İnşallah grubu şampiyon bitiririz.
Sökegücü olarak bizim hedefimiz Aydın Amatör Süper ligine yükselmek. Yarın elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz ve lider olacağız. Kazanacağız ve kazanmaktan başka alternatif düşünmüyoruz. Yarın Sökeli futbol severlere maça bekliyoruz. Onların desteğine ihtiyacımız olacak” dedi.

Paylaş

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.