SÖKE YÖRÜKLER VE EFELER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN TUNCEL’E ZİYARET

İsmail ERAVCI

Söke’de faaliyet gösteren ve başkanlığını Günnur Özbalcı Özgen’in yaptığı Söke Yörükler ve Efeler Derneği, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği toplantıyla yeni yönetim kurulunu belirledi. Derneğin yeni yönetimi Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’i makamında ziyaret etti.

Dernek yönetimi ziyarette Söke’deki faaliyetleri ile ilgili Başkan Tuncel’e bilgi verirlerken; Başkan Tuncel’e üzerinde isminin işlendiği yöremizde ‘yağlık’ olarak adlandırılan poşu hediye ettiler. Yörük kültürünün zenginliğini ve Söke’de bu kültürün yaşatılması için verilen emekleri yakından takip ettiğini belirten Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; Söke Yörükler ve Efeler Derneği yönetimine ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Tuncel, derneğin yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Yeni Yönetimin görev dağılımını da yaptığını belirtildi. Günnur Özbalcı Özgen’in Başkan olduğu Söke Yörükler ve Efeler Derneği’nde Ahmet Aksoy başkan yardımcısı, Hatice Boduk sayman, Gönül Aydın sekreter, Recep Özdemir, Adalet Çopur ve Zeynep Altın yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

Paylaş

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.