BESTE VE ARKADAŞLARI BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADI

YENİSÖKE  – Meryem YAVAŞOĞLU

Söke Voleybol maçının ardından İzmirspor’lu voleybolcular büyük sevinç yaşadılar. Geçtiğimiz yıllarda Söke Voleybol takımının oyuncularından olan Beste Duman da zaman, zaman oyuna girerek arkadaşlarına katkı sağladı. Söke’nin yetiştirdiği önemli voleybolculardan olan Beste, sezon başında İzmir’de bir üniversiteyi kazanmasından sonra İzmirspor’a transfer olmuştu.

Maç sonunda kendisini yetiştiren  hocası Mutlu Yıldırım’la da hasret gideren Beste maç sonunda arkadaşlarıyla büyük sevinç yaşadılar. İzmirspor iki otobüs taraftarı ile Söke’ye geldi. İzmirspor taraftarı maç boyunca hiç susmadı ve takımlarına destek verdiler. Başta Beste olmak üzere voleybolcuların Söke maçına ne kadar önem verdikleri bir kez daha ortaya çıktı.

Beste Duman maç sonunda duygularını dile getirerek “Uzun yıllardır Söke’de voleybol oynadım. Sezon başında okulum nedeniyle İzmirspor’a transfer oldum. İzmirspor’a transferimin ilk yılında her şey çok güzel. Çünkü İzmirspor olarak play off’a gidiyoruz. Play off’a daha önce  hiç gitmedim, dolayısıyla yaşamadığım bir tecrübe. İlk defa play off yaşayacağım için çok heyecanlıyım.

Yıllardır Söke’de oynadım. Benim bu duruma gelmemde Mutlu hocamın büyük emekleri var. Son maçımızı Söke ile oynadık, keşke bir kaç maç önce karşılaşsaydık. Söke voleybolda geçtiğimiz yıllarda birlikte mücadele ettiğim arkadaşlarımla  bugün rakiptik. Kendilerini çok seviyorum. Mutlu hocam Söke’de voleybol denince akla gelen ilk isimdir. Zor şartlarda ve büyük fedakarlıklar yaparak takımı bir yerlerde tutuyor. Eğer Mutlu Yıldırım hocam olmasaydı bugün olmazdık, Söke Voleybol olmazdı. Mutlu hocam bu sene yine büyük fedakarlıklarla takımı iyi bir yerde tuttu. Mutlu hocamın hedefi Söke’de voleybolu büyütmek. Başarılı olacağına ben yürekten inanıyorum” dedi.

Beste Duman İzmirspor olarak play off maçını kazanıp hedeflerinin 1’inci voleybol ligine yükselmek olduğunu sözlerine ekledi.                      

Paylaş

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.