YARDIM SEVENLER DERNEĞİ 92. YILINI KUTLADI

YENİSöKE Meryem Yavaşoğlu

Yardım Sevenler Derneği Söke Şubesi dün derneğin kuruluşunun 92. Yıldönümünü kutladı. Dernek üyeleri dün saat 13.00’te Cumhuriyet Meydanı’nda toplanıp Atatürk Anıtına çelenk koydular. Çelenk koymanın ardından saygı duruşunda bulunuldu ve istiklal Marşı söylendi.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Türkiye Yardım Sevenler Derneği Söke Şube Başkanı Remziye Özbaşlı “Söke 92. Kuruluş Yılını kutlayan derneğimizin temelini atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kuruluşunda, gelişmesinde şube sayılarının artmasında emeği olan tüm Yardım Sevenlere teşekkür ediyoruz. Onlar öncüler, önderler olarak yokluk ve sefaletin sadece ülkemizde değil tüm dünyayı kasıp kavurduğu o zor günlerde mücadeleleriyle yolumuzu aydınlattılar. Onlar bizim İçin, gelecek nesiller için toplumumuzu daha iyi şartlara erişmesi için zor zamanlarda çok büyük işler başardılar.

92. Yılımızı kutlarken derneğimizin yine başarılı çalışmalara imza atmasını, Atatürk Eğitimi Bursu alan öğrencilerimizin eğitime verdiğimiz hizmetlerin ihtiyaçlı ailelerimize ulaştırdığımız yardımların artmasını arzu ediyoruz. Yapılan yardımlar üyelerimizin ve bağışçılarımızın katkılarıyla gerçekleşmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar Derneğimizin Yönetim Kurulunda Denetim Kurulunda görev almış tüm arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz. Bu güzel günde aramızda olduğunuz ve desteklerinizi bizden esirgemediğiniz için şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımla birlikte hepinize teşekkürler ediyoruz. Kuruluşumuzun 92’ nci yılı kutlu olsun” dedi.

Paylaş

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.