SÖKE BELEDİYESİ 6 AYRI NOKTADA PARKE ÇALIŞMASI YAPIYOR

YENİSÖKE İsmail ERAVCI

Söke’nin yol yenileme hamlesinde Söke Belediyesi şantiye ekipleri aynı anda Çeltikçi, Bağarası, Özbaşı ve Serçin Mahallelerinde çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. 

Çeltikçi Mahallesi Martı ve Serhat Sokak’ta parke yol çalışması hızla devam ederken, yine Çeltikçi Mahallesi Timur Sokak’ta eski yol kaplamasının sökümü başladı. Yakın zamanda Timur Sokak da parke yoluna kavuşacak. 

Diğer taraftan Serçin Mahallesi’nde yol yapım çalışması yanında muhtarlığın da yer aldığı Söke Belediyesi’ne ait binanın bakım ve onarım işleri de Söke Belediyesi ekiplerince yapılıyor. Bağarası Mahallesi 76. Sokak’ta yol yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından ekipler 77. Sokak’ta yol yenileme çalışmasına başladı.

Özbaşı Mahallesi’nde de planlanan program çerçevesinde yol yapım çalışması gerçekleşirken; geçtiğimiz hafta Söke Belediyesi Şantiye ekiplerince Çavdar Mahallesinde de parke yol çalışması ile beton yol çalışması tamamlandı. 

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel ile birlikte, belirlenen program dahilinde Söke’nin yolları yenileniyor.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel hedeflerinin 2024 yılında Söke’nin mahallelerinin hiç birinde tek bir çukur dahi kalmamasını sağlamak olduğunu belirterek “Zor bir süreçten geçiyoruz. Görünmez bir düşman olan coronavirüs ile mücadelemiz devam ederken yol yapım çalışmalarını da aksatmıyoruz. Yol yapım çalışmalarımız hız kesmeden sürecek. Yaz döneminde daha hızlı bir çalışma içine girmeyi planlıyoruz” dedi.

Paylaş

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.