KEMALPAŞA MAHALLESİ GECE 02.00’DE DEZENFEKTE EDİLDİ

YENİSÖKE İsmail ERAVCI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatları ile Söke’nin caddelerinde dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir belediyesine bağlı ekipler dün saat 02.00’de Kemalpaşa Mahallesinde dezenfektan çalışması yaptı. 

Gece yarısı başlayan çalışmalarda Büyükşehir ekiplerine Söke Genç Romanlar Derneği üyeleri eşlik etti. Söke Kemalpaşa mahalle muhtarı Mehmet Arı yaptığı açıklamada, Söke’nin en fakir mahallelerinden birinin Kemalpaşa Mahallesi olduğunu belirterek, Salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 02.00 de Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerince KemalPaşa Mahallesi’nin dezenfekte edildiğini söyledi.

 Mehmet Arı yaptığı açıklamada “Yapılan çalışma nedeniyle Büyükşehir belediye başkanımız Özlem çerçioğlu’na teşekkür ediyoruz. Mahallemizin böyle bir temizliğe ihtiyacı vardı. Büyükşehir Belediyesi gece saat 02.00’de mahallemizin cadde ve sokaklarında dezenfekte çalışması yaptı. Yapılan bu çalışma ile mahallemiz tertemiz oldu. Coronavirüs önlemleri kapsamında mahallemizde de evde kal çağrıları karşılık buluyor. Vatandaşlarımız evlerinden çıkmamaya özen gösteriyor işi olan gidiyor, işini hallettikten sonra tekrar evine dönüyor” dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi önceki gün sadece Kemalpaşa Mahallesinin yanısıra Söke’nin önemli caddelerinin yanısıra Yenicami Mahallesi çok katlı binaların bulunduğu bölgeyi de dezenfekte etti.

Paylaş

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.