Söke’de 2 vefat

Söke’de iki kişinin vefat ettiği bilgisi verildi. Vefat eden kişilerin Yenicami Mahallesi ve Fevzipaşa Mahallesi sakinleri olduğu öğrenildi.

Mide bulandıran görüntü

Atatürk Mahallesi Uğur Mumcu Parkında bulunan tuvalet ve lavaboların kullanılamaz hale geldiği belirtildi.

Söke Çayı’nda eskiye dönüş

Söke Çayı’nda geriye dönüşün başladığı görüldü.

Diş Hastanesinde 1 ayda 18 bin hasta tedavi oldu

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mayıs ayında toplam 18 bin 622 hastayı tedavi etti.

“Vicdanlı olmayı hiç ama hiç unutmayın”

Prof. Dr. Rahşan Çevik Akyıl: Mesleğinizi yaparken insan sevgisinin, kişiler arası iletişimi, empati kurmayı, vicdanlı olmayı hiç ama hiç unutmayın.”

“Bağışlanan her kan, kurtarılan 3 can”

Söke’de rutin olarak Pazartesi ve Salı günleri devam eden kan bağışı kampanyasının yaz döneminde de devam edeceği öğrenildi.

Havalar ısındı, rağbet arttı

Aydın genelinde olduğu gibi Söke’de de yaz mevsimin gelmesiyle klima kullanımıyla birlikte bakım ve tamir işleri de arttı.

Yaşamak için mücadele ediyorlar

8 yaşındaki Hamza Küybet’in yaşam mücadelesi sürerken, geçtiğimiz tabanca ile yaralanan Mehmet A.’nın durumunun her geçen gün biraz daha iyiye gittiği...

Valilikten hafta sonu kararları

Aydın Valiliğince 17 Haziran 2022 Cuma akşamı, 18 Haziran 2022 Cumartesi günü tamamı ve 19 Haziran Pazar günü gündüz vaktini kapsayacak şekilde kararl...

Yenidoğan ölümlerine karşı bilgilendirme

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Temel Yenidoğan Bakımı Eğitimi Düzenlendi.

“Söke’nin göbeği çöp kokuyor”

Söke’de vatandaşlar, çevre temizliği başta olmak üzere, trafik, keçi sorunu ve Söke Çayı’nın yaydığı pis kokudan rahatsızlık duyduklarını ifade etti.

"Kimseye Derdimizi Anlatamıyoruz"

Söke’de yer alan metruk binaların çevreye tehlike saçtığını vurgulayan vatandaşlar, ilgililerin bu duruma sessiz kalmasına sitem etti.

“Denizlerde bereket kalmadı”

Söke’de balıkçılar, denizlerde bereketin kalmadığını belirterek buna bağlı olarak fiyatların yüksek olduğunu ifade etti.

“Mazot Fiyatları Belimizi Büküyor”

Söke’de pazarcı esnafı yüksek mazot fiyatlarından şikayetlerini dile getirirken bu durumun tüketiciye yansıdığını vurguladı.

Kan bağışı ve stokları toplantısı yapıldı

Son zamanlarda kan bağışlarının azalması nedeniyle kan stoklarının kritik seviyelere inmesi Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nü harekete geçirdi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz