Aydın Büyükşehir ve Söke Belediyesi bir sorunu daha çözüyor

Söke Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi, geçen dönem iki belediye arasında kangren olan mülkiyet hakları konusunu çözüme kavuşturuyor.

Büyükşehir Belediyesi 5 ton bamya satın aldı

Aydın Büyükşehir Belediyesi 5 ton bamya satın aldı, üreticinin sorunu devam ederse bamya almaya ve Aydınlı ailelere dağıtmaya devam edecek.

Söke Gençlik Merkezi Büyükşehir Belediye meclisinden geçti

Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında gündem maddelerinden biri olan Söke Gençlik Merkezi projesi meclisten geçti.

Sultanlar sezonu açtı

Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait Yörük Ali Efe Tesisleri’nde çalışmalara başlayan takım günde çift antrenman yapıyor.

Sazlı mahallesinde altyapı çalışmaları

Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Söke’nin nüfusu en yüksek mahallelerinden olan Sazlı’da altyapı çalışmalarını hızlandırdı.

Başkan Çerçioğlu; “Tedbirleri gevşetmeyelim”

Özlem Çerçioğlu, son günlerde vaka sayısında yükselme görülen koronavirüs salgınına karşı vatandaşları tedbirli davranmaları konusunda uyardı.

Söke'de taklar kaldırılıyor

Söke'de sık sık gündeme gelen Cumhuriyet Meydanı'ndaki takların (sütun) kaldırılması ile ilgili Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından çalışma başlatı...

Arıtma tesislerinde suya can veriliyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi doğa ve insan sağlığını koruyan, temiz su sağlayan ve kötü koku oluşmasını engelleyen tesislerde son teknoloji kullanılara...

'Askıda Su Faturası' derman oldu

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin “Askıda Su Faturası” kampanyası, vatandaşların verdiği büyük destekle binlerce ailenin derdine derman oldu.

Dünyaca ünlü Kadınlar Plajı sahil bandı yenilendi

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kuşadası’nda dünyaca ünlü Kadınlar Denizi Plajı’nın sahil bandı yenilendi.

Başkan Tuncel’den, MHP İl Başkanı Haluk Alıcık’a Cevap

‘Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Söke Belediyesi arasında sorun olduğu konuşuluyor’ sözlerine Söke Belediye Başkanı Tuncel cevap verdi.

Söke’de orman yangını

Söke Akçakonak’ta çıkan yangına müdahale ederek kontrol altına almak için yoğun çaba sarf eden itfaiye, yangın milli parka sıçramadan kontrol altına a...

Hanaylı: "Biz de istiyoruz"

Söke’de Boynak Suyunun 3 mahalleye ağırlıklı olarak verileceğinin açıklanması üzerine bazı muhtarlar üzüntülerini dile getirerek, diğer mahallelerin...

Büyükşehir’in Sakız Koyunu desteği sürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin "Aile Tipi Koyunculuk" projesi kapsamında yılın ilk dağıtımıyla yüzlerce sakız koçu üreticiye teslim ediliyor.

Sabah sporuna ilgi artıyor

Aydınlılar, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen sabah sporuna her geçen gün daha fazla ilgi gösteriyor.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz