Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 4 Ekim Çarşamba gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 4 Ekim Çarşamba günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

4 Ekim 2023 Çarşamba günlük burç yorumları:

Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, önümüzdeki günlerde sizin için ilerde çok anlam taşıyacak birisiyle tanışabilirsiniz. Bu tanışma size de, tanıştığınız insana da ilk başta pek çekici gelmeyecek. Çoğu zaman basit sıradan şeylere takılıp kalabiliyorsunuz. Detaylar sizin için başlı başına bir sorun haline geliyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bunu iyice ortaya çıkartacak teyit edecek ve yaşayacağınız kısa bir pişmanlıktan sonra kendinizle hesaplaşacak, bu zaafınıza kızacaksınız. Mutsuz ve umutsuzsunuz. Bugün ondan bir haber alabilirsiniz. Onu bir türlü unutamayışınız, aşka hiç benzemeyen sıradan ilişkilerin ötesine geçmenizi engelliyor.

Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, bir sağlık sorununuz var, yorgunluktan olabilir. Bugün kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Bir büyüğünüze yapmayı çoktandır düşündüğünüz ziyareti yapacak, bu ziyaretin ardından kendinizi ziyaretinizle sevindirdiğiniz kişiden daha mutlu bulacaksınız. Bundan sonra bu tür ilişkilerde daha duyarlı davranmaya karar vereceksiniz. Bir sağlık sorununuz var, yorgunluktan olabilir. Bugün kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Bir büyüğünüze yapmayı çoktandır düşündüğünüz ziyareti yapacak, bu ziyaretin ardından kendinizi ziyaretinizle sevindirdiğiniz kişiden daha mutlu bulacaksınız. Bundan sonra bu tür ilişkilerde daha duyarlı davranmaya karar vereceksiniz.

Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, uzak bir akrabanızın ağır hastalığı sizi üzüyor. Bugünlerde bununla ilgili bir yolculuk yapabilirsiniz. Bugünü başka türlü yaşamayı düşünüyorsunuz. Ama öğle saatlerinde canınıza sıkacak bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Günün sonuna doğru ortak zevkleriniz olan arkadaşlarınız tarafından akşam birlikte olma daveti alabilir ve can sıkıntınızı unutabilirsiniz. Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzda büyük payı var. Ama siz şu gereksiz kıskançlıkları bir an önce atmalısınız. Bugün de küçük bir kıskançlık sorunu yaşayabilirsiniz.

Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bir alacak verecek meselesinde taraf olarak siz de varsınız. Hafta içinde bu konuyla ilgili bir çağrı alabilirsiniz. Duygulu oluşunuz gereksiz şeyleri de dert edip üzülmenize neden oluyor. Bu hassaslıktan kurtulmalısınız. Bugün yaşadığınız da tamamen böyle bir üzüntü. Akşam çok sevinip mutlu olacağınız konuklarınız gelecek. Onlarla güzel vakit geçireceksiniz. Sevgilinizle aranızda belirlediğiniz özel anma günlerinizi çok sık unutuyorsunuz. Sevgiliniz ona gösterdiğiniz ilgiyi arkadaşlarına övgüyle anlatıyor. Unutkanlığınızdan kurtulursanız mükemmel bir partner olacaksınız.

Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, insanlara biraz tepeden bakan bir yargınız var. Başarısızlık diye bir şeyi kabul etmiyorsunuz. Bu özelliğinizi abarttığınız bazı durumlarda tepkiler aldığınızı biliyorsunuz. Bir arkadaşınız sıkıntıyla peşinizde dolanıyor. Sizin adınızın da içinde olduğu hoş olmayan bir söylentinin gerçeklik derecesini öğrenmek isteyecek, bunun için uygun bir anınızı bekliyor. Bu akşam bir araya gelip belki de son tartışmanızı yapabilirsiniz. İlişkiniz bitmemek için direniyor. Hem siz hem de partneriniz bitmesinden yanaymış gibi bir davranış içindesiniz.

Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, yakın bir zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi, ciddi düşünmeye başlayacaksınız. Bütün kül yutmaz iddialarınıza karşın kolay inanan bir yanınız var. Günün ilerleyen saatlerinde yapılan bir şakayı ciddi sanarak bir iki saat tırnaklarınızı yiyeceksiniz. Aşkı mecburiyetlerle sarmalıyor, öyle yaşamaya çalışıyorsunuz. Günde en az on kez sevgilinize, mecbursun diyorsunuz. Ama o sizi yakında bir değişme çabası içine sokacak gibi görünüyor.

Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, bu günlerde anlamlı bulduğunuz birçok şey anlamını yitirebilir. Bir sıkıntınız var. Ama geçici ve çok da sudan sebepleri var. Bugünlerde biraz bunalım ihtiyacı hissediyorsunuz nedense. Yakında umut verici haberler alacaksınız. Rahatlayacak ve kendinizi toparlayacaksınız. Aile içindeki mutluluğu olumsuz enerjinizle azaltmamaya çalışmamalısınız. Akşama yakın üzerinizde etkisi olan biri, gergin sinirlerinizi yumuşatmaya çalışacak. Onu kıramayacak ve kırgın olduğunuz sevgilinizi telefonla arayacaksınız. Ama yine de, ilişkiniz kısa zamanda toparlanacak gibi görünmüyor.

Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, sizi sürekli arayan dargın olduğunuz arkadaşınızın sizin için taşıdığı anlamı herkes biliyor. Bu nedenle de kırgınlığınız büyük bir merak konusu oluyor. Sonunda etkilenecek ve bu kez siz onu aramaya karar vereceksiniz. Sıcakkanlı bir insansınız. Arkadaşlık ilişkileriniz yaygın ve güçlü. Yine de arkadaşlıklarda özenli davranılması gereken biri olarak biliniyorsunuz. Sevgiliniz sizi inanılmaz derecede yumuşak ve hoşgörülü buluyor. Sizinle mutlu. Yaşadığınız ilişkiyle, hayatın başka alanlarında uzlaşmayan bir karakterin aşkın karşısında nasıl yumuşadığını gösteriyorsunuz.

Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, çok sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek istiyorsunuz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz. Yarın yapacağınız piknik gezisinin hazırlığındasınız. Bu yakınlarda öğreneceğiniz bir şey, sizi çok sevindirecek. Kötü yorumlar yaptığınız için kendinize kızacaksınız. Yakın dostlarınızın uyarılarını dinlemekte yarar var. İki tarafın da özür dilemesi için çok neden olduğunu göremeyecek kadar öfke dolusunuz. İlk adımı o atabilir ama siz bunun önemini yeterince kavrayamayabilirsiniz. .

Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bugünlerde biriyle düşman ilişkiler içinde görünüyorsunuz. Ama bugün bu gerginliği atacak, çok dinlendirici bir gün geçireceksiniz. Haftanın ilk günü küçük bir mutluluğunuz var. Bu sevinç sizi bütün hafta götürecek. Prensiplerinize çok bağlı yaşıyorsunuz. Bu yüzden genelde kendinizle barışıksınız. Üretkenliğinizin desteğe gereksinimi var. Sevgilinizin değişken tavırları sizi düşündürüyor. Günü gününe uymayan bir sevgili ile nereye kadar götüreceğinizden emin değilsiniz. Ama bu kadar kafa karışıklığı yaşamanıza rağmen onunla bu konuyu henüz konuşmadınız.Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, oldukça zeki biri olmanıza karşın, iyimserliğiniz yüzünden suiistimal edilebiliyorsunuz. Bugün bunu fark edip bir arkadaşınızla ilişkinizi keseceksiniz. Bir iki gün içinde yanlış bilgilendirilme sonucu gereksiz yere üzüntü yaşayacaksınız. Bugün hiç farkında olmadığınız bir eksikliğinizi gördünüz. Geçmişte bu eksikliğinizle ne tür zararlar görmüş olabileceğinizin hesabını yapacaksınız. Partneriniz sizi üzmeye devam ederek kararınıza yardımcı olacak. İlişkiyi bitirme kararı vermek için çok beklemeyeceksiniz. Ayrıca, yıpranmış sinirlerinizle uzun zaman yeni bir denemeye de kalkışmayacaksınız gibi görünüyor.

Su grubu dikkat! 4 Ekim günlük burç yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, akşama yakın çok özel bir telefonunuz olacak. O telefondaki uzun konuşma, konuşmanın ardından alacağınız karara bağlı olarak önümüzdeki günlerde sizi şekillendirecek. Bugünü uykunuzu alamamış gibi dalgın geçiriyorsunuz. Çünkü kafanız meşgul. Ayaküstü geçici bir küskünlük yaşıyorsunuz. Bazı konularda, ki bunlar az değil, fazla kırılgan davrandığınızı kabul ediyor, ama yine de kırılıyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız yalnızlığın sıkıntısı, bu gecenin vereceği sıkıntının yanında küçük kalabilir. Bu günün gecesini biraz zor geçireceksiniz. Eski bir yaranın sargısını açıp açmamanın kararını vereceksiniz.

04 Eki 2023 - 04:30 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.