Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 6 Ekim Cuma gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 6 Ekim Cuma günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

6 Ekim 2023 Cuma günlük burç yorumları:

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, çok göz önünde yaşadığınız için arzularınız ve beklentileriniz size özel kalamıyor. Pek çok kişi yaşamınız hakkında konuşuyor. Bugün, çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyorsunuz, bu değişiklikler için fırsat kapınıza gelebilir. Aşk bu günlerde ne yazık ki sizin için sıkıntıdan başka anlam taşımıyor. Son derece güvenli bir ilişki yaşamadığınızı biliyordunuz. Ama ondan bu kadarını da beklemiyordunuz.

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. Öğlen yemeğinde verimli bir sohbet yapabilirsiniz. Evinizle ilgili bir karar vermek durumda kalabilirsiniz. Ya yeni bir eşya alma arifesindesiniz ya da taşınmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda vereceğiniz kararlardan daha sonra pişmanlık duymayacaksınız. Çok uzun bir zaman olmasına ve yaşadığınız onca zorluklara tartışmalara rağmen beraberliğinizden memnunsunuz. Onun her anlamda mükemmel biri olduğunu düşünüyorsunuz.

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, güne çok iyimser başlayacaksınız. Yapıcı ve iyimser havanız akşam saatlerinde bozulabilir, ev ortamında huzur bulmakta zorlanabilirsiniz. Üstü örtülmüş, üzerine çok konuşulmamış ve geride kalmış bir sorun bugün gündeme gelebilir. Sizin kendinizi az da olsa suçlu hissettiğiniz bir konu olduğu için, konuşulmasından hiç hoşlanmayacaksınız ve hoşlanmadığınızı biraz da sertçe belli edeceksiniz. Bugünkü şirinlilikleriniz de işe yaramayacak. Elinizden geldiğince bir şeyleri düzeltmeye çalışıyorsunuz. O ise artık bağlılığınızdan kuşkuya düştüğünü, size eskisi kadar güven duymadığını açıkça dile getirdi.

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, yakın dostlarınız sizden şikayetçi ve hepsinin ortak düşüncesi sizin vefasızlığınız. Yaşadığınız yeni ilişki nedeniyle ihmal edildiklerini düşünüyorlar. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemiyorsunuz., bu da her zaman çeşitli kırgınlıklara neden oluyor. Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Randevuya giderken bile eliniz ayağınıza dolaştı. Bu paniğiniz için kendinizden nefret ediyorsunuz. Uzun bir yalnızlıktan sonra çok ilgilendiğiniz biriyle ilk buluşmanız açıkçası tam skandal oldu.

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, insanlar üzerinde yanlış bir izlenim bırakıyorsunuz. Son derece kararlı olmanıza ve kendi kararlarınızı kendiniz vermenize rağmen, nedense herkes size akıl vermekte yarışıyor. Bugün yine size bolca akıl verilebilir. Kararlılığınızı herkese hissettirmeniz gerekebilir. Uzun zamandır yaşadığınız gerilim bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz. Herhalde bugünlerde özgüveninizi yitirdiniz. Çünkü herkesin çok net, çok açık biri olarak tanımladığı partneriniz, nedense sizden henüz tam not alamadı. Genel güvensizliğinizden o da payını alıyor.

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, çok büyük sorumluluklar yüklenmişsiniz. Bu kendinizin de bir yaşamınız olduğunu göz ardı etmenize neden oluyor. Önümüzdeki günlerden, hatta haftalardan bir demet yapıp kendinize sunsanız, kimseye haksızlık etmiş olmazsınız. Çok yakın bir dostunuzla bir inatlaşmanız belki de gizli bir kişilik çatışmanız var. Ama arada temel bir çelişki de görünmüyor, tamamen kişiliklerle ilgili. Günübirlik ilişkilere önce sıcak bakıyor, sonra pişman oluyorsunuz. Dün yine böyle yaşadığınız ayaküstü bir hoşluk, bugün sizde bir rahatsızlık yarattı. Bugün de bu hoşluğu yaşadığınız kişi tarafından aranmaktan korkuyorsunuz

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, işle ilgili sorunlarınız sabah saatlerinden itibaren gündeminize oturacak. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar bugün yine karşınıza çıkacak. Yorgunluğunuzun yanı sıra yaşadığınız sorunlar motivasyonunuzu etkileyebilir. Bütün bunların etkisiyle bir yakınınızla bir problem yaşayabilirsiniz. Bütün bu hoşnutsuzların yanında neyse ki, duygusal yaşamınız yolunda. Aşk ilişkilerinizde pek güvenilmez bir imajınız var. Geçmişte herkesin mutlu son beklediği ilişkinizi kimsenin kavrayamadığı nedenlerle bırakmış olmanız, şimdi insanların size güvensiz yaklaşmasına neden oluyor.

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, yakınlarınıza bağlılığınız aldığınız kararları yeniden gözden geçirmenize neden olabilir. Doğru karar aldığınızı bir kez daha herkese onaylatma ihtiyacı duyabilirsiniz. Sorumluluklarınızın artması yorulmanıza neden oluyor. Rahatınız biraz kaçtı gibi. Üstesinden geleceksiniz. Bu konuda herkesin size güveni tam. Bugün evinizle ilgili küçük bir problem yaşayabilirsiniz. İlişkinizin tadını çıkartamıyor, feci şekilde kıskanılıyorsunuz. Bunun için özel bir çaba harcamadığınızı savunsanız da dışardan pek öyle görünmüyor. Bu oyuna bir son vermelisiniz.

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, rahat kişiliğinizle kapıları kolay açıyorsunuz. Biraz büyükçe hedeflerinizin olması biraz hırslı görünmenize neden oluyor. Biraz hedef küçültmeniz gerekli, çünkü çoğu zaman hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Yakında sevinçli haberler alacaksınız. Çok önceden sözünü almış olduğunuz bir isteğiniz gerçekleşecek ve hedeflerinizden birine yaklaşmış olacaksınız. Güzel bir ilişkiniz, doyumlu bir beraberliğiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor.

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, eksik olduğunuza inandığınız bir konuda sürekli kendinizi sınıyorsunuz. Fakat öyle görülüyor ki bu tespiti kendiniz yapmamış, buna inandırılmışsınız. Bu da, birtakım insanları fazlaca önemsediğiniz, sizinle ilgili tahliller yapmalarına kolayca izin verdiğiniz anlamına geliyor. Bu akşam çok eğleneceğiniz bir gurubun içinde olacaksınız. Bugün yeniden canlandığınızı iyice anlıyorsunuz. Tam aşkı artık unuttuğunuzu söylerken içinizde bir hareketlilik hissettiniz. Bugün kafanız biraz karışık. Koşullarınızı engel sayanlara aldırmamaya kararlı görünüyorsunuz.

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, sizi çok beğenen birini farkında olmadan yanlış yönlendiriyorsunuz. Hayat karşısındaki acemiliği ile attığı yanlış adımları düzeltemiyorsunuz. Size duyduğu güven kendi varlığını yok etmiş görünüyor. Ona destek olduğunuzu düşünüp yanılıyorsunuz. Sıcaklar gitmeden sayfiyede yaşayan arkadaşlarınızdan davet alacaksınız. Bu size şu günlerde ilaç gibi gelecek. Onun bütün aramaları, kendini bağışlatma çabaları bir işe yaramıyor. Size yapılanı hak etmediğinizi, ama bu yaptıklarınızın fazlasıyla hak edildiği düşüncesindesiniz. Bunun çifte standart olduğunu göremeyecek kadar kızgınsınız.

Hafta sonu hangi burç aşkı buluyor? 6 Ekim burç yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, bugünlerde ailenize çok düşkün oldunuz.Bu duygusal bir ihtiyaca cevap verdiği gibi aile içindeki bazı geçimsizlikleri de ortadan kaldıracak. Almaya hazırlandığınız bazı kararları ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Sonradan yaşanan pişmanlıkların işe yaramadığını yine en iyi siz biliyorsunuz. İki arkadaşınızın küskünlüğünde araya girecek ve ilişkiyi biraz yumuşatacaksınız. Beraberliğinizde çok söz sahibi üçüncü bir kişi var. Ona bu yetkiyi esas olarak partneriniz veriyor ve siz bundan oldukça rahatsız görünüyorsunuz. İlişkinizdeki problemleri baş başa çok daha iyi çözeceğiniz görüşündesiniz.

06 Eki 2023 - 02:02 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.