8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 8 Ekim Pazar gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 8 Ekim Pazar günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

8 Ekim 2023 Pazar günlük burç yorumları:

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bugün umutlarınız yeniden yeşermeye başlayacak. Ama derin bir çelişkiniz var. Çok özel bir konuda düştüğünüz bu çelişkiyi kafanızda çözemiyorsunuz. Bu karışık konuda aynı şeyleri yaşamış deneyimli birilerinden yardım almanız gerekecek. Elinizden bırakamadığınız bir kitap sizi çok etkiliyor. İş yaşamınızda çok yararlanacağınızı düşünüyorsunuz. Birini sevdiğinizi gizlemediğinizi söylüyorsunuz, ama aslında her şey kendiliğinden ortaya çıkıyor. Siz aslında duyulmamasını tercih ederdiniz. Sürdürürseniz, bu yasaklı, günahlı ilişki hayatınızı altüst edecek.

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, son zamanlardaki kararsızlığınız çok ileri boyutlara vardı. Çok inanarak kararlar veriyor, ardından acaba doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bugün yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterecek. Bu gün yine Cuma heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilden önceki son gün her hafta içinizi şenlendiriyor. Sizi çok heyecanlı bir yolculuk bekliyor, bulutların üzerinde uçacaksınız. İlgi duyuyor, bunu sezdirmemeye çalışıyorsunuz. Onun sempatik davranışları sizi günden güne aşka doğru götürüyor.

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, esasında geniş, vurdumduymaz biri olarak tanınmanıza rağmen, son günlerde bazı şeyleri çok kuruntu yapıyorsunuz. Kafanız hep bu kuruntularla dolu oluyor, başka şeylere odaklanamıyorsunuz. Meslekten bir arkadaşınızın kurduğu işe duyduğunuz ilgi, sizi kendi başınıza bir şeyler yapma isteğiniz doğrultusunda umutlandırıyor. Her gördüğünüzde içiniz pırpır ediyor. Onu bir anda yaşama nedeniniz haline getiriverdiniz. Sevdiğinizi nasıl belli etmeniz gerektiğini bilemiyorsunuz. Yaptığınız şirinliklerle bir şeylerin anlaşılmasını bekliyorsunuz.

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, yakın bir akrabanızın etrafa kırıcı davranışları var. Sabırlı davrandığınız bu ilişkinizde, artık sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bunu bugün bir şekilde belirtmek istiyor, incitmeden nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz. Bir konuğunuz var, habersiz gelecek. Onunla bir tartışma yaşayacaksınız. Bu tartışmanın gerginliği bütün gün sürecek. Evliliğe karşı gardınızı almış duruyorsunuz. Partnerinizin hiçbir baskısı yok, ama biliyorsunuz ki onun böyle bir isteği var. Baskıcı biri durumuna düşmek istemiyor.

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, daha önceden gidip unutamadığınız bir yere yeniden gitmeyi düşünüyorsunuz. Bu hafta sonu bunun için uygun görünüyor. Bazı düşüncelere modası geçmiş deyip değer vermiyorsunuz. Aslında farkında olmadan çoğu zaman bu düşüncelerle yaşıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili endişeleriniz yine yersiz çıkacak, bir oh çekeceksiniz. Birkaç zamandır gözlerinizi üzerinden ayıramadığınız biri var. Onu da hafta sonu gezinize katmak için çeşitli oyunlar içindesiniz. Onda ilk kez rastladığınız ve tanımlayamadığınız bir şeyler buluyorsunuz.

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, geçen günlerde, doğrudan size yönelik bir yakıştırmanın hazımsızlığını hala yaşıyorsunuz. Ama arkadaş çevrenizin, bu yakıştırmanın ne kadarı haksızlık, türünden yorumları işin esas can alıcı yanıydı. Buna inanmanız gerekiyor ; kendinizden bile gizlediğiniz bir özgüven eksikliğiniz var. Yoksa arkadaşlarınızın zaaflı yorumlarıyla bu kadar yıkılmazdınız. Böyle bir yaşamınızın olmadığını biliyorsunuz. Uzun beraberliğinize aşk ilişkisi diyemezsiniz. Oysa aşkı, bu duyguyu yepyeni tanıyormuşçasına yaşayacak enerjiyle dolusunuz. Ama cesaretiniz yok, bir yemek davetinden bile korkuyorsunuz.

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, yaşanılan her anı değerlendirmekten yana olduğunuzu söylüyorsunuz. Fakat bu düşüncenizi, yaşarken belgeleyemiyorsunuz. Kimseye açmak istemediğiniz bir probleminiz var. Bunu daha fazla taşıyamayacağınızı düşünecek ve bugün bir arkadaşınıza açılacaksınız. Önümüzdeki günlerde önceden programlanmamış bir geziniz olabilir. Aşka her an, her koşulda hazırmış izlenimi veriyorsunuz. Etrafınızda sizi sürekli izleyen biri var. Sizi çekici buluyor. Ama güven vermediğiniz için size ilgisini belli etmekten yana değil.

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

AKREP 

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, önünüze koyduğunuz hedef gittikçe uzaklaşıyor. Çünkü siz bu hedefe tek kendi çabanızla, destek almadan ulaşmak istiyorsunuz. Oysa destek almak ve bu konuda ikna etmek zorunda olduğunuz birileri var. Son zamanlarda edindiğiniz bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda size itici güç olacak. Bazı marjinal yaşam planlarınız var. Ama bunları sevgilinizle paylaşamıyorsunuz. Planlarınız ve sevgiliniz arasında seçim yapmak gibi bir saçmalığa doğru hızla gidiyorsunuz.

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, kan bağı ilişkilerini çok önemseyen birisiniz. Bu nedenle aile bağlarınızın zayıflığı sizi üzüyor. Kalabalık insan ilişkilerini seviyor ve bunu elde edebiliyorsunuz. Ama yine de içinizde buruk bir yalnızlık hissediyorsunuz. Bugün sizi karamsarlıktan kurtarmak isteyen arkadaşlarınıza yönelecek, hafta sonunu onlarla birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Gönül meselelerinizde zor rastlanır harika bir sırdaşınız var. Bu akşam onunla birliktesiniz. Son günlerdeki bezginliğinizin sebebi tatsız bir ilişkiyi sürdürmek olabilir mi, diye düşünüyorsunuz.

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, arkadaşlık ilişkilerini çok önemsiyorsunuz. Bu konudaki seçiciliğiniz bile sizi hayal kırıklıklarından kurtaramıyor. Bugünkü bazı gelişmeler sizi kısa bir süre hayata küstürecek. Vefasız davranışlara tahammül gösteremiyorsunuz. Beklemediğiniz bir tavır bütün yaşama enerjinizi alıyor. Hafta sonu için birkaç arkadaşınızı arayacaksınız. İçinde suçluluk gibi bir duygu barındıran çekingenliğiniz son günlerde abartılı bir hale geldi. Nedense yanlış anlaşılmaktan korkuyorsunuz. Aşk arayan biri olarak algılanmak istemiyor, bu nedenle herkese mesafeli yaklaşıyorsunuz.

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, son günlerde yaşadığınız bazı olayların etkisiyle biraz savunmasız gibi görünüyorsunuz. Sizi iyi tanıyan biri bugün, çok ısrar ederek sizden istediği şeyi kopartacak. Bu ısrardaki açgözlülüğü hissettiğiniz halde sineye çekeceksiniz. Başka bir konuda da aldığınız bir kararın arkasında durmanız istenecek. Bu kararı geri alma hakkınız ve durumunuz olduğu halde bunda da teslim olacaksınız. İlişkinizde her şey yolunda, kanatlarınız olsa uçacaksınız. Sevgiliniz sizi bugün çok sık arıyor. Belli ki hafta sonuna yaptığı planlara işleriniz yoğun da olsa karşı çıkamayacaksınız.

8 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. Ondan hem kurtulmak istiyor, hem de onsuz olmaz gibi davranıyorsunuz. Aile içi ilişkilerinizde sevimli bir ağırlığınız var. Bu da, sizin doğal bir şef olarak kabullenilmenizi sağlıyor. Birkaç gün içinde muhtemelen karşılaşacağınız sıkıntıların bugünden önünü almanız gerekiyor. Yeni başladığınız ve bulutlarda gezdiğinizi söylediğiniz ilişkiyi bugün çok haksız bir kuşkuyla bitirmeyi düşünüyorsunuz. Partnerinizi çok kızdıracak ve bitirme isteğinize hiçbir direnmeyle karşılaşmayacaksınız. Bunu bilmenizde ve ona göre davranmanızda yarar var.

08 Eki 2023 - 02:02 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.