9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

Tüm burçların günlük yorumları 9 Ekim Pazartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 9 Ekim Pazartesi günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

9 Ekim 2023 Pazartesi günlük burç yorumları:

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın sonunu pek o kadar hayırlı görmediğiniz için, bu mutluluğu nezaketen paylaşacaksınız. Hafta sonunda gerçekleşecek bir olayın sonucu hakkında girdiğiniz bahsi kazanacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyecek, ama memnun döneceksiniz. Doğal ve zararsız bulduğunuz bazı yakınlaşmalar, onun kafasında sorulara yol açıyor. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek. Sevgilinize onun sizden beklediği ölçüde güven veremiyorsunuz

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, çok verici davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Bugünlerde beklediğiniz önemli konuk, gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız. Aşkın kurallarla yaşanamayacağını düşünüyorsunuz. Size göre birtakım koşulların aşkın önünü kesebilmesi olanaksız. Ama yine de kuraldışı bir aşkı yaşayabileceğinizden pek emin değilsiniz.

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, bu akşam yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Gecenin ortalarına kadar hoşlanmadığınız muhabbetlere katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Yakın bir zamanda hayatınızı çok etkileyecek bir gelişme yaşayacaksınız. Güne güzel başladınız. Hafta sonlarını dolu dolu yaşamayı biliyorsunuz. Çok hareketli olmayan eğlenceleri tercih ediyor, bu konuda sevgilinizle çelişiyorsunuz. İlişkinizin artık alışkanlığa dönüştüğü şeklinde bir korkunuz var. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku, yavaş yavaş bir alışkanlıkla yer değiştiriyor.

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bu akşam bir davette olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz. İçinizdeki garip, sebepsiz sıkıntının birçok nedeni var. Aldırmadığınız bir iki ufak sorun ve sürekli ertelediğiniz bir temel sorun bir araya gelince sizi bunaltmaya yetiyor. Sorunları yerinde ve zamanında halletme alışkanlığı edinmeniz gerekiyor. Cazibe ölçülerinize uygun biriylesiniz, ama yine de yolunda olmayan bir şeylerin varlığını hissediyorsunuz. Her şeyin yoluna girmesi dileğiyle sürdürüyorsunuz ilişkinizi. Aşk hayatınızda devamlı bir umut beklentiniz var.

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz. İnsan ilişkileriniz biraz problemli görünüyor. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Partneriniz ilişkinizden umudu kesmiş görünüyor. İlişkiniz kavgayla gürültüyle gidiyor. Bu ilişkide daha verici, daha yapıcı olduğunuzu inanıyorsunuz. Partneriniz de tersini düşünüyor.

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, aile bağlarınızda abartılı bir düşkünlük gözleniyor. Bu ilişkileri daha sorunsuz yaşayabilmeniz için, karşılıklı olarak birbirinizden daha az beklentili olabilmeniz gerekiyor. Haftayı biraz problemli kapadınız. Aşk hayatınız, iş ilişkileriniz, aile ilişkileriniz ; bunların hiçbirinden hafta boyunca yüzünüz gülmedi. İyi bir tatil geçireceğinizi de düşünmüyorsunuz. Bu kadar güvensizlikle, bu kadar yoğun duyguları nasıl yaşadığınızı anlayamıyorsunuz. Böylesine yoğun duygular beslediğiniz birine bu kadar güvensiz olmanız, ilişkinize yeniden bakmanızı gerektiriyor.

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, eski bir dostunuzla bugünlerde küslük mü, soğukluk mu ; adını koyamadığınız bir iletişim içindesiniz. Birbirinizi aramıyorsunuz. Böylece sorgulama şansını yakaladığınız bu ilişkinizde, istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Yakında bu arkadaşınızın yaşadığı uzaklara bir yolculuğunuz olacak. İçinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen bir vicdan sızısı da karışıyor. İlişkiniz canlılığını gitgide kaybediyor. Çok iyi anlaşan dostlar gibi görünüyorsunuz. Hareketli kişiliğinizin artık durağanlaşmış beraberliğinizden ne bekleyebileceğini düşünmeniz gerekiyor.

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, aile ilişkilerinizde bazen ihmal ettiğiniz birilerinin gizli sitemlerini alıyor, ama bunu pek gözlemleyemiyorsunuz. Bugün önemli bir sınavdan geçtiniz. Bunu ve bundan elde ettiğiniz kazançları yakında anlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var ; uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Sevgilinizin arkadaşlarından bazılarıyla yakın dostluk ilişkileri içindesiniz.. Bu dostluklarınızın bazıları, partneriniz tarafından dostluğu aşan bir yakınlaşma gibi görülüyor. 

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, geçmişte başınızdan geçen sevimsiz bir olayı, onun bir benzeri olaya tanık olarak yeniden anımsayacaksınız. Bu sıkıntılı bir iki gün geçirmenize neden olabilir. Sessiz halletmeye çalıştığınız bir problem, iradeniz dışında kulaktan kulağa yayılıyor. Bu gevezelikten sorumlu tutup suçlayacağınız kişi, ummadığınız şekilde ters tepki verecek. Yakın çevrenizdeki çok sevimsiz bir ilişki, sizi aşka yabancılaştırmaya doğru götürüyor. Bunun yerine, yaşadığınız ilişkiye daha da saygı duyma yolunu seçebilirsiniz.

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bu akşam bazı konuklarınız olacak. Bu sizi pek sevindirmeyecek ve bunu hiç kendinizi sakınmadan belli edeceksiniz. Size yakınlaşmak istedikçe, sizin onun önünü kestiğiniz bir arkadaşınız, bu davranışınıza bir anlam veremiyor. Bu ilişkiyi iyi değerlendiremiyorsunuz. Sadece, size cazip gelen insanlarla dostluk geliştirmek gibi bir yanlışınız var. Bu akşam bazı konuklarınız olacak. Aşk, yaşamınızdaki önemini yitirmiş gibi. Halbuki aşk hayatınızın önü açık. Ama siz bugünlerde duygularınızı köreltmiş gibi görünüyorsunuz. Sizinle ilgilenenleri göremiyorsunuz.

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin, sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı çok fazla. Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin ömrünüzden birkaç yıl götüreceğine inanıyorsunuz. Bu ilişkiyi, biraz da sizin duygusallığınızın böyle sorun yumağı haline getirdiğine de inanmanız gerekiyor. Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışıyor. Ama bugünlerde aşk için parmağınızı bile kıpırdatacak haliniz yok gibi. Moral durumunuz bu duyguyu yaşamaya hiç elverişli görünmüyor.

9 Ekim günlük burç yorumları: Yeni haftada sizi ne bekliyor?

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, bazı arkadaşlarınızın yaşadığı ortak sorun sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bu sorunun sizi de içine almasından çekiniyor, bunu istemiyorsunuz. Verdiğiniz bir sözün arkasında durmakta güçlük çekiyorsunuz. Koşulların birden elverişsiz hale gelmesi sizi zor durumda bıraktı. Bu durum bir kırgınlığın hedefi olmanıza yol açacak. Siz de kendinizi pek haklı göremeyeceksiniz. Onu yalnız bırakıyorsunuz. Bunun ne şimdi, ne ilerde sorun olmayacağını düşünüyor, onun buna alışacağını sanıyorsunuz. Yanıldığınızı önümüzdeki günlerde anlayacaksınız gibi görünüyor.

09 Eki 2023 - 03:30 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.