Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

Tüm burçların günlük yorumları 10 Ekim Salı gününde burçları neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına göre 10 Ekim Salı günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

Günlük Burç Yorumları:

10 Ekim 2023 Salı gününe göre en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi?

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bazen kendinizi yel değirmenlerine karşı savaşan Don Kişot gibi hissediyorsunuz. Haksızlıklara karşı mücadelede kendinizi hep yalnız buluyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızı sahte buluyor ve bunu çekinmeden dile getiriyorsunuz. Seviyor, seviliyorsunuz ve gerisiyle ilgilenmiyorsunuz. Çevrenizdekiler dikkatinizi oraya çekmek isteseler de onun geçmişte yaşadıklarının sizin için hiç bir önemi yok.

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, işyerinizde herkesin her şeyini bilen tek kişi sizsiniz. İnsanları dinlemeyi bildiğiniz için size konuşuyorlar. Ağzınızın sıkılığı da cabası. Ama sizin sır verebileceğiniz insan sayısı çok az. İlişkilerinizde çok esnek olduğunuz için onun çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları bertaraf ediyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İki cins arasındaki dostluğa asla inanmıyor.

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Sizin deneyiminizin ve bazı ilişkilerinizin onun işine yarayacağını biliyorsunuz. Ona bazı önerileriniz olabilir. Arada bir yaşadığınız kısa ayrılıklar, ilişkinize iyi geliyor. Kısa bir ayrılık sonrasının coşkusunu yaşıyorsunuz. Bu ara epeyce uzun bir zamanı birlikte geçireceğiniz bir fırsatınız olacak.

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor. İş yaşamınızdaki sıkıntının geçici olduğunun farkındasınız. Genel bir sıkıntının parçası olduğunu biliyorsunuz. Artık ayrılığınız kesinleşti. Onu döndürmek için hiç bir şey yapmayı düşünmüyorsunuz. Oysa sizden bir hareket bekliyor. İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız sorumsuzluklarınızla şimdi yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz.

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, işyerinizden ayrılma ihtimali herkesi çok korkutuyor. İş yerinizin size ihtiyacı var ama sizin ona hiç ihtiyacınız yok. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Bundan önceki ilişkilerinizdeki davranışlarınızı bildiği için aynı şeylerin başına gelmesinden korkuyor. En büyük korkusu da ansızın başka birisini bulup çekip gitmeniz.

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bu aralar tek sorunsuz alanınız iş yaşamınız. Çok doyumlu ilişkiler içinde, çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz. Kimse sizden takdirini esirgemiyor. Üstelik ekonomik olarak da memnunsunuz. Başlangıçta açtığınız bütün kredileri cömertçe harcadı. Þimdi ona en ufacık yakınlık bile göstermek istemiyorsunuz. O ise sizin değerinizi ayrıldıktan sonra anladı. Yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Dostlarınızdan da destek istiyor ama siz kesin olarak bittiğine eminsiniz.

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, rekabetten hoşlanmamanıza rağmen giderek rekabetin esiri oluyorsunuz. Bu durumun farkındasınız ama mecbur olduğunuzu düşünerek teslim olmayı tercih ediyorsunuz. Sizin onda ne bulduğunuzu merak edenler ten uyumu denen şeyin ne olduğunu bilmeyenler. Baş başa kaldığınızda dünyayı unutuyorsunuz. Sizin sorununuz kalabalıklarla. Özellikle sizin çevreniz ilişkinize henüz alışamadı.

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, bir çekişmeniz var gibi ve bu sizin genel iş ilişkilerinizi de etkilemeye çok elverişli bir çekişme. Dikkati olmalısınız. Günlük yaşanan problemlerle, iş hayatınızı en temel problem olarak görmemeli, sağduyunuzu ön plana çıkartmalısınız. Yeni denemelere karşı çekimserlikler, gelip geçici gibi. İşaretlere çok hazır duruyorsunuz. Çevrenizde yaşanan ilginç bulduğunuz aşk ilişkileri, sizi bir parça tutucu olduğunuz yolunda kuşkulara götürebilir.

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, işinizi giderek daha çok seviyorsunuz. Başlangıçta gözünüz hep dışarıdaydı, buradan başka bir yere nasıl geçebilirim diye düşünüyordunuz. Þimdi bir yere kıpırdamaya niyetiniz yok. Sürekli alttan alan kişiliğiniz nedeniyle ilişkiniz sorunsuz yürüdü. Sizin istekleriniz ön plana çıkmaya başladığından beri her gün küçük bir huzursuzluk yaşar oldunuz. Sizin değil, onun değişmesi gerekiyor.

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, çabalarınız işyerinizde gözden kaçmıyor, ilgiyle izleniyorsunuz. Kısa vadede kariyeriniz açısından bir gelişme görülmüyor ama parasal bir gelişme söz konusu olabilir. Çevrenizde dolanıp duranların hiç birini beğenmiyorsunuz. Arkadaşlarınız bu yalnızlığınızın ne kadar süreceğini merak ediyorlar. Hoşlandığınız bir kişinin varlığından henüz kimseye söz etmiyorsunuz. Önce kendiniz emin olmak istiyorsunuz.

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, hafta sonu bile kafanız işle meşgul. Sorunları değil, olumlu gelişmeleri gündeminize almayı seviyorsunuz. Bugün işle ilgili uzun bir konuşma yapabilirsiniz. Aşkta bildiğinizi okumak sizin en önemli özelliğiniz. Her zaman içinizden geldiği gibi davranıyorsunuz. Onun da size tutkuyla bağlanmasının nedeni bu. İlişkiniz karşılıklı tutku olarak tanımlanabilir.

Günlük burç yorumuna göre gününüz nasıl geçecek?

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, iş konusunda tartıştığınız birisi, hatasını anladı, şimdi pişmanlık içinde. Bugün sizi arayabilir. Sizin de bu tartışmayı uzatmaya niyetiniz yok. Çevrenizde bazı kişilerle kurduğunuz yakınlaşma onu rahatsız ediyor. Bugün bu konuda küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Tartışmalarda konuşan o, dinleyen siz olduğunuz için aranızdaki sorunlar fazla büyümeden kapanıyor.

10 Eki 2023 - 01:00 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.