Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

Tüm burçların günlük yorumları 11 Ekim Çarşamba gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 11 Ekim Çarşamba günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

11 Ekim 2023 Çarşamba günlük burç yorumları:

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, sevindirici bir haberiniz var. Ama içindeki sevinç sizin haberi ne kadar değerlendirebileceğinize bağlı. Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine yol açıyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor. Rahatlığınızın ilişkinize duyduğunuz güvenden kaynaklandığını savunuyorsunuz. Oysa parteriniz, onu yeterince kıskanmadığınızı düşünüp bunun altında bir sevgi eksilmesi arıyor. .

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, bugünlerde aile ilişkilerine alışılmadık biçimde zaman ayırmanız bütün bireyleri sevindiriyor. Ailenize sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşatıyorsunuz. Hafta sonunuzu tam istediğiniz gibi değerlendiremediniz. Daha başka hazırlıklarınız, daha başka beklentileriniz vardı. Pek haz almadığınız biriyle, isteğiniz dışında bir arada olmak zorunda kaldınız. Onunla bir şeyler yaşama isteğinizi zor dizginliyorsunuz. Bu ilişkiye başlayacağınıza dair bir belirti görünmüyor. Bu kadarlık bir heyecanla yetinmek zorunda kalacaksınız.

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekiyor. Bir çıkmazın içinde görüyorsunuz kendinizi. Þimdilik böyle bir şey söz konusu değil. Ama tavırlı davranmanız, biraz kımıldamanız gerekiyor. Yakında bir yolculuğunuz var. İşle ilgili görünüyor. Ama siz bunu aynı zamanda turistik bir yolculuğa döndüreceksiniz. Onu terk ederken bir bedel ödeyeceğinizi biliyordunuz. Þimdi hatalı davrandığınızı düşünüyorsunuz. Ama geri dönüp bir şeyleri yeniden başlatmak için biraz geç kalmış görünüyorsunuz.

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan başınıza çoraplar örüyor. Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı buldunuz. Bu, kendinize güveninizi zedelemediyse de, sizi fazlasıyla sarstı. Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartılı anlamlar yüklüyorsunuz. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu.

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorununa çok üzülüyor, ilginin ötesinde bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Yakında çok özlem duyduğunuz birini görme fırsatı yakalayacaksınız. Bir arkadaşınızla ilişkinizin geldiği yerden hiç memnun değilsiniz. Onun, olacağına varsın gibi bir tavır içine girmesi sizi iyice kızdırıyor. Bu akşam konuşmayı düşünüyorsunuz. Bu oyunu fazla uzatmamanızda yarar var. Sevgilinize gösterdiğiniz küskün tavırla kendinizi kandırdığınızı biliyorsunuz. Ona bir şeyleri anlatmak için başka bir yol denemelisiniz.

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bu akşam pek istemediğiniz konuklarınız olacak. Ama yine de hoş bir akşam geçireceksiniz. Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Ama bu konuda sizin de bir hatanız var ; konuyu bütün detaylarıyla bilmiyorsunuz. Bu davranışınızla ilgili ilerde yaşayacağınız bir pişmanlığınız olabilir. Bugünlerde zararın neresinden dönerseniz o kadar karlı olacaksınız. Aşk hayatınız fazlasıyla karmaşık görünüyor. Alnınızın akıyla çıkabileceğiniz ilişkiler içinde değilsiniz.

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayacaksınız. Bu akşam partnerinizle, kolay, kolay unutamayacağınız bir davette bulunacaksınız. Sonradan çok zor telafi edebileceğiniz hatalar yapıyorsunuz. Bu özellikle arkadaş ilişkilerinizde çok göze çarpıyor. Çünkü kendinizi kurma beceriniz olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açıyor. Monotonluğu kabullenmiş görünüyorsunuz. Aşk ilişkiniz yolunda ağır, aksak gidiyor. Onu hareketlendirmek için bir şeyler yapma niyeti taşımıyorsunuz. Bu niyeti partneriniz de taşımıyor

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlara şehrinizdeki bir sorunlarında yol göstermeniz gerekecek. Güzel bir hafta sonu geçiriyorsunuz. Ama yaptığınız masrafı gözünüz görmüyor. Bugün tanıştığınız biri hayatı değerlendirmesi, yaşama şevki ile sizi fazlaca etkileyecek. Bundan sonraki yaşamınızda yer alacak gibi görünüyor. Sevgilinizin, sorunlarında sizin dışınızda sırdaşlar edinmesi ve onlardan etkilenmesi canınızı sıkıyor. Aşk ilişkinizdeki bazı sorunları kendi aranızda tartışıp çözmek taraftarısınız.

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, bugünlerde kendinizle ilgili korkularınız var. Epeyce zamandır yaşadığınız gerginliğin size bazı taşkınlıklar yaptırabileceğinden, bazı yanlış kararlar aldırabileceğinden çekiniyorsunuz. Aile içindeki ciddi birtakım sorunları çözemiyor oluşunuz, aşk beraberliğinizdeki problemlerle birleşince sizi bunalımın eşiğine getirmiş görünüyor. Kuşkulanan kim olursa olsun, size güvenilmez muamelesi yapılmasını hazmedemiyorsunuz. Bu konuda yaşadığınız kızgınlık, partnerinizin sizinle karşılıklı konuşma niyetini cevapsız bırakıyor.

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, son günlerde arkadaş ilişkilerinizde bir dert yaşıyorsunuz. Bu dert sizi müthiş yıpratıyor, ama içinden kazançlı olarak çıkacaksınız. Bazı ilişkileriniz sizi hayatın bir kısım gerçeklerinden kopartıyor. Bu ilişkilerde radikal değişiklikler yapamayacağınızı biliyorsunuz. Yakın bir zaman içinde aile içinde yaşayacağınız bir problem sizi üzecek. Son günlerde aşkla pek ilgili görünmüyorsunuz. Oysa ki yakın çevrenizde böyle bilinmiyorsunuz. Aşka gösterdiğiniz bu soğukluk sizi uzun zaman yalnız bırakacak gibi görünüyor.

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, yakında sizi bir konuda kararsızlığa düşürecek bir duyum alacaksınız. Bu bilgi uzun zaman kafanızda yer edecek. Aydınlanmak için birkaç kişiyi kırmayı göze alacaksınız. Sevinçli bir gününüzde olmanız gerekiyor, coşkulu dostlarınızın arasındasınız. Ama bu coşkuya katılamıyorsunuz. Sevinci asıl paylaşmak istediğiniz kişinin durgunluğu sizi de keyifsizleştirecek gibi görünüyor. Dostlarınız kendinizi küçülttüğünüzü, karşınızdakini de abarttığınızı düşünüyorlar. Ona çok ısrarcı davranıyorsunuz. Onun sizden ne kadar uzakta olduğunu net olarak göremiyorsunuz

Günlük burç yorumları: Sizi bugün ne bekliyor?

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, yeni tanıştığınız insanlar siz mutlu ediyor. Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davrananları anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Yeni olan her şeye sanki içgüdüsel bir gereksiniminiz gibi yaklaşıyorsunuz. Ama yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor ve biraz itici görünebiliyorsunuz. İlişki henüz başlamadan onu kaybedebilirsiniz. Çok ısrarcı davranıyorsunuz. Sizin bir şeyler hissetmiş olmanızı yeterli sayıyor, karşı tarafa düşünme şansı bile vermiyorsunuz.

11 Eki 2023 - 02:02 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.