Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

Tüm burçların günlük yorumları 12 Ekim Perşembe gününde burçları neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına göre 12 Ekim Perşembe günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

12 Ekim Perşembe gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 12 Ekim Perşembe günü nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları...

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bugün hiç yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ama bunu yapmanız sizin yararınıza olacak. Tembellik yapmamanızın karşılığını günün sonunda alacaksınız. Bir arkadaşınızla sohbet fırsatı bulabilirsiniz. Onun sizinle ilgili çok çarpıcı tespitleri var. Onun yaklaşımına siz de katılacaksınız. Kendinizle hesaplaşmanız için iyi bir fırsat olabilir. Bir arkadaşınızın sevgilinizle ilişkisinden hiç hoşlanmıyorsunuz. İkisinin gereksiz bir yakınlık içinde olduğunu düşünüp canınızı sıkıyorsunuz. Onu kıskanıyorsunuz denilebilir. Ortada sandığınız gibi bir durum yok.

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var ama hep olumsuz yanları düşünüp bir türlü adım atamıyorsunuz. Bu da zaman zaman karamsarlık yaşamınıza neden oluyor. Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız işinizi kolaylaştırabilir. Yeni tanıştığınız birisinden etkilendiniz, onun da sizden etkilendiğinden eminsiniz. Onun aramasını bekleyerek zaman geçiriyorsunuz. O da sizin aramanızı bekliyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatınız doğabilir.

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor. Bu yüzden sizi itici bulanlar var. Ama sizi yakından tanıyanlar ne kadar dost canlısı olduğunu biliyorlar. Bugün sizinle ilgili bir konuşmaya tanık olabilirsiniz. Sizin kendinizi savunmanıza gerek kalmayacak, sizi savunanlar olacak. Hafta sonunda sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzdü. Bugün elinize onun gönlünü alacak bir fırsat geçebilir. Bu fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir.

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, akşam sevineceğiniz konuklarınız olabilir. Birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız. Çevrenizdekilerle ilişkiniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay talep etmelerine yol açıyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor. Ondan ayrıldığınızdan beri bu günü bekliyordunuz. O size ilgisinin bitmediğini belli edecek, siz de onu reddedeceksiniz. Muhtemelen bugün bu isteğiniz gerçekleşecek. Onu reddetmek size inanılmaz bir mutluluk verecek.

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, özel yaşamınızdaki düzelmenin ailenizle ilişkinizi etkileyeceğini düşünüyordunuz ama hala sizi onaylamadıklarını söylüyorlar. Bu günkü birlikte olma isteğinizi sudan bahanelerle geri çevirebilirler. Siz elinizden geleni yaptınız. Artık adım atma sırası onlarda. Günlük yaşamınızda hiç bir problem yok. İş yaşamınız ve aşk yaşamınız mükemmele yakın. Sizin onu kendi çevrenize sokmaktan çekindiğinizi düşünüyor. Bunu açıkça dile getiremediği için de biraz sıkıntılı. Onun sizin arkadaşlarınızla yapmak istediği programlara açık olmanızda yarar var.

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, kendi sorunlarınızı unutmak için başkalarının sorunlarıyla ilgilenme telaşı içindesiniz. Pek de yakınınız olmayan birisinin sağlık sorunu bugünlerde sizin en büyük sorununuz haline geldi. O sizin yakınlığınızdan çok memnun ama siz ölçüyü kaçırıyor gibisiniz. Yakın dostlarınız kendilerine zaman ayırmadığınız için sizi eleştiriyorlar. Onun arkadaşlarıyla ilişkisine gereğinden fazla müdahale ediyorsunuz. Arkadaşlarını ve arkadaşlık ilişkilerini eleştirmeniz onu üzüyor. Zaman zaman arkadaşlarıyla sizin aranızda kaldığını hissediyor. Sizden bu konuda anlayış bekliyor.

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, herkes tarafından eli sıkı biri olarak bilinirken bugün dostlarınızı şaşırtacak davranışlarda bulunabilirsiniz. İçinizde müthiş bir eğlenme ve harcama isteği var. Bu isteğinizi gerçekleştirecek uygun ortamı da bulacaksınız. Akşam saatlerinde yaşayacağınız bir buluşma bütün bir haftaya yetecek kadar hoş geçecek. Uzun zamandır böyle bir geceyi özlüyordunuz. Birbirinizi hiç sıkmadan ilişki yürütmeyi becerebiliyorsunuz. İkiniz de hem birbirinizden ayrıyken, hem de birlikteyken iyi vakit geçirmesini biliyorsunuz. Birbirinizi sıkmamanız ve baskı yapmamanız ilişkinizi canlı tutuyor.

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, ileri derecede ilgi duyacağınız bazı duyumlarınız olabilir ve bunları hiç ummadığınız birinden alabilirsiniz. Bazı dostlarınıza kendinizi tekrar, tekrar anlatma çabası içindesiniz. Onlar tarafından, biraz gününü gün eden biri olarak bilinmeyi kabullenemiyorsunuz. Son günlerde edindiğiniz bazı izlenimler, bir akraba ilişkinizde problemlere yol açabilir. İlişkinizde geleceğinizi göz önünde bulundurarak planlamalar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Partnerinizin duygusal desteğini ve yanınızda hissetmek sizi oldukça mutlu edebilir.

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor. Eski bir arkadaşınızdan haber alabilirsiniz, bu sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber olabilir. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz. Uzun süre sonra konuştuğunuz bu eski dostunuzla ilişkinizi kesmemelisiniz. Eski sevgiliniz hiç ummadığınız bir anda sizden bir ricada bulunabilir. Onun bu isteğine olumlu yanıt vermeniz bitmiş ilişkinize yeniden başlayabilmeniz için ortam hazırlayabilir. Bu fırsatı değerlendirmeye çalışın.

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, arkadaş çevrenizle yaşadığınız sosyallik zamanınızın çoğunu alıyor. Onlarla zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız tatminkar ilişki nedeniyle gözünüz başkalarına kapalı. Aile çevreniz sizi ihmalkar buluyor. Onlarla ilgilenmediğiniz, onları arayıp sormadığınız söyleniyor. Bugünlerde yaşanacak bir aile toplantısında bunlar yüzünüze de söylenebilir. İlişkinizdeki monotonluk sizi rahatsız etmiyor. Her şeyi olduğu gibi bu konuyu da düşünmek partnerinize düşüyor. O ilişkinize bir hareketlilik getirmek için elinden gelini yapıyor. Sizin de ona yanıt vermeniz gerekiyor.

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, epeydir yaşamak istediğiniz türden bir gün geçirebilirsiniz. Yaşama sevinciniz bugün iyice açığa çıkacak ve karşılığını bulacak. Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlarla ilgilenmek bazı planlarınızı alt üst edecek ama hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan onlarla geçireceğiniz günlerden hoşnut kalacaksınız. Uzun zamandır onu keşfetmeye çalışıyorsunuz. Her yeni keşfinizde keşfedecek bir yanını daha fark ediyorsunuz. Onu derin ve ulaşılmaz bulduğunuz için ilişkiniz size çok heyecan veriyor.

Günlük burç yorumları: 12 Ekim 2023 Perşembe

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, sizi bugün hiçbir gücün yerinizden kımıldatamayacağını düşünüyorsunuz ama öğle saatlerinde alacağınız bir davet bütün planınızın değişmesine neden olabilir. Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda kendinizi de bir hatalı buluyorsunuz. Bütün detaylarıyla bilmediğiniz bir konuda müdahale etmenin yanlış olduğun düşünüyorsunuz. O sizden bekliyor, sizden ondan. Karşılıklı olarak beklemek dışında pek bir şey yapmıyorsunuz. İlişkiniz başladığında çok hoş şeyler yaşayacağınızı bilmenize rağmen ilk adımı atacak cesareti bir türlü bulamıyorsunuz. Bugün onunla karşılaşabilirsiniz.

12 Eki 2023 - 00:30 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.