Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

Tüm burçların günlük yorumları 13 Ekim Cuma gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 13 Ekim Cuma günün nasıl geçecek? İşte burcunuzun bugünkü size getirdikleri…

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, son zamanlardaki bazı gelişmelerin etkisindesiniz. Çevrenizdeki bir iki insanla yıldızınız bir türlü barışmıyor. Bir araya gelmemeye çalışıyorsunuz. İş yaşamınızda başarılısınız. Tek tük aksamalar kariyerinizi etkilemeyecek gibi görünüyor. Bir program çerçevesinde çalışmayı seviyorsunuz. Aşk yaşamınız bugünlerde bazı müdahaleler gerektiriyor. Sevgilinizin gözünde farklı bir yeriniz var. İlişkinizin dışında, sizden gizlemeye çalıştığı birtakım sorunları olabilir. Ona dışardan bir yabancı gibi yaklaşmayı denemelisiniz. Mesleğinizi geliştirmeyi, kazancınızdan daha çok önemsiyorsunuz. Geleceğinizle ilgili çok idealist planlarınız var. Sizi çok takdir eden biri tarafından gizli bir şekilde destekleniyorsunuz.

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, tartışmalı, yorucu bir geceden sonra kendinizi bitkin hissediyorsunuz. Artık bu tartışmaları bir an önce bitirmeniz gerekiyor. Birkaç güne kalmadan özel bir arkadaş ziyareti yapacaksınız. Bu buluşmadan dönüşünüz biraz umutsuzluk içinde olacak. Sizi üzmeye çalışan biri var. Onun niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz. Aşk hayatınız gittikçe bir kabusa dönüşüyor. Sinirleriniz tümüyle yıpranmadan bu işe bir çözüm bulmak istiyorsunuz. İşin ilginç yanı, sevgi bağlarınızın iyice gevşemediğini de biliyorsunuz. İşyerinizin teknik gelişmelerin gerisinde kalması sizi başka seçenekler aramaya itiyor. Aynı meslekten arkadaşlarınıza bunu duyuracak ve birkaç gün içinde yanıtlar alabileceksiniz.

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, değişikliği seviyorsunuz. Durağanlık sizin için hiç uygun değil. Ama bazı konularda da şaşkınlık yaratacak derecede statükocu olabiliyorsunuz. Uzun zaman önce tanışıp neredeyse unuttuğunuz bir kişi, bugünlerde yeniden hayatınıza girecek. Geleceğinizle ilgili almaya çalıştığınız birtakım kararlarda zorlanıyor, danışacak birilerini bulamıyorsunuz. Partnerinizle tam bir uyum içindesiniz. İkinizin de pek hoşlanmadığınız arkadaşlarınız var. Bu insanların ilişkinize olumsuz bakışları ne aranızdaki ne de onlarla olan ilişkinizde bir sorun yaratmıyor. Kendi başınıza yepyeni bir iş düşünüyorsunuz. Bu fikir, yakınlarınızdan pek beğenilmiyor. Çok çalışmanıza rağmen işler yolunda gitmiyor. Son günlerdeki bu durum sizi düşündürüyor.

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, kendi çabalarınızla hayatınızı zorlaştırıyorsunuz. Hatalı seçimler ve inatçılık geçici de olsa bazı yalnızlıklar yaşamanıza neden oluyor. Sizi ilerde belki de büyük bir yalnızlığa götürecek olan özelliklerinizi gururla barındırıyorsunuz. Apartman toplantısı ya da benzeri bir küçük toplulukta yaşayacağınız bir olay uzun zaman belleğinizden çıkmayacak. İçinizdeki dalgalanmalar aşka olan küskünlüğünüzün bir kandırmaca olduğunu gösteriyor. Cesaretiniz biraz kırık, karşılık alamamaktan çekiniyorsunuz. Birkaç güne kalmadan cesaretinizi toplayacaksınız. Bugünlerde işlere daha sıkı sarılmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bazı iş konularında bir çalışma arkadaşınızla yaşadığınız çelişkileri bile, bugünlerde bir kenara atmanız gerekiyor.

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, çevrenizdeki insanları farkında olmadan birçok konuda baskılıyor, direnen olunca da takışıyorsunuz. Bu yanınızla sempatikliğinizi azaltıyorsunuz. Geçmişinizle ilgili takıldığınız bir anı, arada bir bütün keyfinizi kaçırıyor. Bunu ömür boyu yaşamak istemiyorsanız., ne olursa olsun açığa çıkartıp hesaplaşmak zorundasınız. Haftanın sonuna doğru bir özleminizi gidereceksiniz. Sevgilinizin biraz problemli biri olduğunu geç fark ettiniz. Nedense onun kişiliğinin derinliklerine inmeye hiç niyet göstermiyorsunuz. Biliyorsunuz ki, o sizin en yakınınızdaki insan. Çok umut bağladığınız bazı projeleriniz şu günlerde kısmen de olsa yüzünüzü güldürecek. İş yaşamınızda kader birliği yaptığınız arkadaşınızın çabaları gözlerinizi yaşartıyor.

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Bu, sonradan sizi hayal kırıklıklarına sokuyor. Çok uzaktan izlediğiniz bir gelişmeye belli korkularla asla yaklaşmıyorsunuz. Oysa bu tavrınız, bu gelişmenin, zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine neden olacak. Bunu yersiz korkularınızla şimdiden göremiyorsunuz. Bu taktiği size kim vermişse yanlış vermiş. Kendinizi ağırdan satmakla bir yere varamayacak, belki de onu kaybedeceksiniz. Yanlış yerlerden bilgilenmek yerine, geçmiş deneyimlerinize bakmanız gerekiyor. Ağırlıklı olarak üzerine eğildiğiniz bir iş var. Bunu kotarmanız halinde ufkunuzun açılacağını düşünüyorsunuz. Yalnız işin haznesi sizin birikimlerinize biraz bol geliyor, bunu da görmelisiniz.

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, yakın bir arkadaşınızın aşk beraberliğini kaldırıp atar gibi bir tavırla bitirmesi, sizi şu günler içinde o arkadaşınızla bir hesaplaşmaya itti. Onun aşka dair söylemleriyle davranışı arasındaki uzaklık sizi çok şaşırtmış görünüyor. Uzak bir yakınınızın sağlık sorunları yine bu günlerde kendinizi dinlemenize neden olacak, yine doktor kapılarını aşındıracaksınız. İlişkinizi bir dengeye oturtmak istiyorsunuz. Bu sizin birlikte aldığınız bir karar. Ama birlikte uymadığınızı gören partneriniz, bu günlerde daha değişik bir formül çıkartabilir, hazırlıklı olmalısınız. İş yaşamınızda, son derece dediğim dedik bir yetkiliyle sorun yaşıyorsunuz. Bu egemen tavrına karşı size verdiği değer elinizi kolunuzu bağlıyor. Sabrınızı korumanız halinde, süreç içinde ondan çok şey öğrendiğinizi göreceksiniz.

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, bugünlerde içinizde her şeye karşı bir isteksizlik hissediyorsunuz. Yaşadığınız bu geçici bunalımın arkasında neyin olduğunu biliyorsunuz. Ama bu sorunun çözümünün sizin elinizde olmadığını da biliyorsunuz. Başka bir ülkede yaşayan bir arkadaşınızdan yakında haber alacaksınız. Onun yeni yaşamındaki mutluluk, sizi biraz kışkırtacak. Terkedilmişlik ve sonradan değerini anladığınız birinin kaybı duygularını birlikte yaşıyorsunuz. Ama bunun artık kapanmış bir sayfa olduğunu kabullenmek zorundasınız. Eğer becerebilirseniz, bugünlerde izin yapmanızın tam zamanı. Kendinizi toplamanız gerekiyor. Gecikmiş bir haberiniz yakında size ulaşacak. İşlerinizi geliştirecek olan bu haberle bira da olsa neşeleneceksiniz.

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, bugün sevincine hazırlandığınız bir beklentiniz var. Bu gerçekleşecek, ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir üzüntü sevincinizi yaşamanızı engelleyecek. Bir konuda yaptığınız araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştiriyor. Yanılmış oluşunuza kızıyorsunuz. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu şu günlerde çözeceksiniz. Onu çok çabuk özlediniz. Bu kısa özlem sizi ona daha da bağladı. Bu fırsattan yararlanıp ilişkinizi sorgulayabilir, bazı ufak tefek hatalarınızı daha objektif görebilirsiniz.İşlerinizi yoluna koymada size yardımcı olan çok ciddi bir dayanağınız var. O insanın kıymetini biliyor olmanız yetmiyor, onu sürekli sizi düşünmekten bir an evvel kurtarmanız gerekiyor.

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, sizi sizden iyi tanıyormuş gibi davranan ve sürekli yaşamınıza müdahale eden biri canınızı sıkıyor. Aşağılık duygusuna kapılıp kendinizi sorgulayarak, yanlış yerde çözüm arıyorsunuz. Hastalıklı, takıntılı insanlarla ilişkileri kesmeniz daha doğru olacak. Çok önemsediğiniz bir yakınınız sizi şu günlerde yeniden şaşkınlığa uğratacak. Onun bu tutarsızlıklardaki kararlılığı, sizdeki önemini zamanla tamamen yok edecek. Aşk ilişkilerinde geçici kırgınlıklar olabileceğini biliyorsunuz, ama bu kadar yakın olduğunuz bin insan tarafından tavır alınmaya, küskün davranılmaya tahammül edemiyorsunuz. İşlerin bu kadar çabuk yoluna gireceğini hiç sanmıyordunuz. İş ilişkilerinizde kurmak için çok uğraştığınız dayanışmanın bunda çok payı var. Rehavete kapılmayıp yine de işleri sıkı tutmanız gerekiyor.

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, arkadaş çevrenizde kendinizi sakınıp katılmak istemediğiniz bir guruplaşma var. Bu guruplaşmanın belli bir insanın dışlanmasına yönelik olduğunu düşünüyorsunuz. Haklı olduğunuz kısa sürede ortaya çıkacak. Yakın bir geçmişte tanıştığınız biriyle karşılaşacak ve hiç farkına bile varmadığınız bir davranışınızla onu kırmış olduğunuzu öğrenip şaşıracaksınız. Onunla bir şeyler yaşamanızın olanaksız olduğunu biliyorsunuz. Ama içinizde gelişmeye başlayan duyguları da yakından tanıyorsunuz. Bu duygular sizi üzüp utandırıyor. Son girişimlerinizin meyvelerini yavaş yavaş topluyorsunuz. Atacağınız adımlara dikkat etmeli, size güvenini ve desteğini veren kişileri yanıltmamalısınız. Akşama önemli bir iş görüşmeniz olacak.

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Perşembe

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, sezgilerinize bu kadar güvenmemelisiniz. Özellikle ciddi konularda bu hatayı yapıyor, bir yargıya varmak için verilere gerek duyulacağını unutuyorsunuz. Bir tanıdığınızın yaşadığı üzücü bir olaya tanık olmanız, hayatta bazı sorumluluklardan kaçmayıp onların üstüne gitme eğiliminizi iyice pekiştirdi. Bugün bazı düşüncelerinizi kafanızda somutlaştıracaksınız. İlişkinizdeki belirsizlik, onu iyice tatsızlaştırıyor. Neyi, ne kadar yaşadığınızı bilmek istiyorsunuz. Ama sevgilinizin karakteri bu. O aşkı önemsemiyor gibi yaşayanlardan. Yeni öneriler alacak ama önerinin kendisinden çok, önerinin geldiği yere göre karşılık vereceksiniz. Bugün yapacağınız çok uzun bir telefon görüşmesi biraz gerilmenize neden olacak.

13 Eki 2023 - 02:30 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.