Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

Tüm burçların günlük yorumları 14 Ekim Cumartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 14 Ekim Cumartesi günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

14 Ekim 2023 Cumartesi günlük burç yorumları:

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, onun için parmağımı oynatmam, dediğiniz birine para yardımınız olacak. Bu kişinin koşulları sizi etkileyecek ve yumuşayacaksınız. Gelecek yakın günlerde bir hasta ziyaretiniz var. Bu ziyaret için birkaç gün ayırmak zorunda kalacaksınız. Aile ilişkilerine düşkünlüğünüz arkadaşlarınız arasında espri konusu oluyor. Son derece önemli bir konuda bu günlerde karar vermeniz gerekebilir, buna hazır olmalısınız. İlişkileri askıya alma düşünceniz çevrenizde biraz abartılı karşılanıyor. Arkadaşlarınızın görüşüne göre, ilişkinizde ciddi sorunlar yok. Ama siz bugünlerde arkadaş uyarılarına kapalı görünüyorsunuz, özellikle de bu konuda. Değerinizi biliyor ve bunun iş çevrenizde de anlaşılması için uğraşıyorsunuz. Çalışkan ve becerikli oluşunuz size bazı imtiyazlar sunuyor. İş ilişkilerinizi işle sınırlı tutmayı tercih ediyorsunuz.

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmak üzeresiniz. Bu ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Ama bu işe pek niyetli görünmüyorsunuz. Yapmak istediğiniz bazı sosyal faaliyetlere birtakım yerlerden icazet almanız gerekiyor. Partnerinizin bu ve onu ihmal ettiğiniz buna benzer şeylere pek izni yok gibi görünüyor. İş yaşamınızdaki çözümsüzlükleri yakında halledeceksiniz. Onu, sevmenin dışında çok da saygın bir yere koyuyorsunuz. Sevgiliniz sizi gururlandırıyor. Ama sevgiliniz, çok sevilen rolünün dışına çıkamıyor. Sevgi bombardımanınızla buna izin vermiyorsunuz. Aldığınız taktikler, iş ilişkilerinizdeki sorunlara çözüm olmuyor. Belki de, birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve nezaketlisiniz. Bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir.

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, şakalaşmalarınız bazen alaycılık olarak algılanabiliyor. İnce zeka ürünü esprilerinizin buna neden olduğunu düşünüyorsunuz. Belki, ama sürekli espri yapma ihtiyacı duymanızın da bunda payı büyük. Son günlerdeki birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, geçici küskünlükler yaşamanıza yol açacak. Yakında toplu bir eğlencenin içinde olacaksınız. İlk günkü heyecanı hala arıyor, onun sürekli yaşanmadığı ilişkiye aşk demiyorsunuz. Sürdürdüğünüz ilişkide bu zenginliği asla bulamayacağınız çok belli oluyor. Partnerinizin heyecanını tükettiğini siz de görüyorsunuz. Çalışmak istemediğiniz, iş yaşamını yargıladığınız dönemleriniz oluyor. Ama bunun elinizdeki birtakım işlerden kaynaklandığını düşünüp yanılıyorsunuz. Aslında siz dönem, dönem haytalık yapmak istiyorsunuz. Ama biliyorsunuz, şu günler hiç zamanı değil.

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bunalımlı bir tanıdığınızın son zamanlardaki tutarsız davranışları, gittikçe bir sapkınlık haline gelmeye başlıyor. Aile çevresinin bu konudaki yetersizliği sizin ona karşı sorumluluk duygunuzu arttırıyor. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var. Bu kısa yolculukta tatil ve işi bir arada çıkartmayı becereceksiniz. Eski dostlarınızı bu kadar çabuk unutmamalısınız. Sevgilinizin size verdiği değeri tam anlayamıyor gibi davranıyorsunuz. O, bunu şimdilik sorun etmiyor gibi görünüyorsa da, siz ilişkinizin problemli geleceğini hazırlıyorsunuz. Daha ilgili olmanızda fayda var. Geçmiş hatalarınız aklınıza geldikçe iş ilişkilerinize daha bir önem gösteriyorsunuz. Kolay, kolay gerginlik yaşamayacağınız bir iş hayatı içinde olmanız da ayrı bir şans.

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, yararlı olmak için yanaştığınız bir tanıdığınızı size karşı bilenmiş olarak bulacak ve çok şaşıracaksınız. Geçmişte onun için yaptıklarınızdan pişmanlık duyma noktasına geleceksiniz. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunları sizi çok üzüyor. Bu nedenle, onun için arkadaşlar arasında bir destek kampanyası başlatacaksınız. Partnerinizin son günlerdeki özensizliği sizi hızla ondan uzaklaştırıyor. Epeyce zamandır süren eş, dost arasındaki kabalıklarına, bir anlam vermeye çalışıyorsunuz. Birkaç arkadaşla yapmaya çalıştığınız işbirliği, biraz kader birliğine benziyor. İşin oluşturulmasında diğerleri kadar inisiyatif sahibi olamadığınız için, olumsuz bir sonucun ortaklığına katılmak istemiyorsunuz.

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bugün serinkanlı, belki de biraz politik olmanız gereken bir gün. Çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir ya da kıvrak zekanızla esnek bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz. Birkaç güne kalmadan bir özleminizi gidermek için, uzun bir yolculuğunuz olacak. Çok seviyor, ama sanki taktik bir davranışmış gibi bunu belli etmemeye çalışıyorsunuz. Aşkta bunun iyi bir tarz olmadığını söyleyen deneyimli arkadaşınıza kulak vermeniz gerekiyor. İş yaşamınız tamamen kontrolünüz altında. Ama birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartıyor. İnisiyatif tutkunuzu biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız.

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, son günlerde incinmeye çok hazır görünüyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar size karşı nasıl davranmaları gerektiğini şaşırmış durumdalar. Aile ilişkilerinizdeki küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Onları bu ruh durumunuzla büyütebilirsiniz. Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmanız, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Bir süre daha kimselere bağlanmak istemiyorsunuz. İçinizdeki aşk yarasının henüz kapanmadığını düşünüyorsunuz. Adına aşk diyemeseniz de birtakım yakınlaşmalar, sizi tedavi edecektir. İnsanlardan kaçmamalısınız. Zor günlerden geçici olarak kurtuluyorsunuz. Tam bir ferahlama için çabalarınız yeterli olmuyor. Koşullar, birçok insan gibi sizin da umutlarınızı sınırlıyor.

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, bugünlerde başınızı alıp bir yerlere kaçmak istiyorsunuz. Hayat şartlarınızı asla değiştiremeyeceğinize inanıyorsunuz. Ama mevcut koşullarınız da bu kadar bunalım takılmanızı gerektirmiyor. Sizden daha bunalımlı bir arkadaşınızla kötü bir etkileşim içindesiniz. Hafta sonu için hazırlanan harika bir planın içine katılmanız istenecek, teklife balıklama atlayacaksınız. Ruhsal durumunuz, biraz da gönlünüzün boş olmasından kaynaklanıyor. Bu moralle kimseye yar olunmaz, düşünceniz çok yanıltıcı. Hafta sonu gezinizde aşka dair bakışınız bir anda değişebilir. İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döndüğünüz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar elde ettiniz. Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli.

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, bugün hayatınızda yapmayı düşündüğünüz değişikliklerinden birini gerçekleştirmek için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde gelecek bir telefonda karşılıklı görüşme isteyecek ve bu fırsata ilk adımı atmış olacaksınız. Bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına üzülüyorsunuz. Arkadaşınız sizin ilginizle kendini daha iyi hissediyor. Onu kaybediyorum, korkusu yaşıyorsunuz. Ama aslında böyle bir şey yok. Her zaman nedense yaşadığınız bu korkuyu şu günlerde iyice büyüttünüz, hepsi bu. Bu korkunuzla hesaplaşmanızda yarar var. İş ilişkileriniz sabrınızın sınırını zorluyor. Epeyce zamandır aklınızda olan bir projenize bugün ilk adımı atmayı düşüneceksiniz. Sizi mevcut koşullarınızdan kurtaracak her tür işe açık görünüyorsunuz.

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, sancılı birtakım ilişkiler içindesiniz. Bu ilişkileri onarıp bir yere getirme olanağına asla sahip değilsiniz. Bunların dışında kalmanız en iyi çözüm gibi görünüyor. Sizin sıkı bir dosta gereksiniminiz var. Bunun boşluğunu ne kadar hissetmeseniz de, edinmeniz halinde, sıkı bir dostun yaşamınızı nasıl renklendireceğini göreceksiniz. Aşk ilişkisinin insanı baskıladığını, özgürlüğünü kısıtladığını düşünmeye başladınız. Bu konuda bir bilirkişiye danışırsanız, size aşka iftira ettiğinizi söyleyecektir. İlişkinizi gözden geçirmenizde yarar var. Bir iş bağlantınızdan yanık kokuları alıyorsunuz. İşi kurcalamanız halinde sizi çok şaşırtacak bir arabozucuyla karşılaşacaksınız. İş ilişkilerinizde duygusallığı asgariye indirip daha uyanık olmanız gerekiyor.

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, çevrenizdeki sağlamcı insanlar size gitgide itici geliyor. Bazı arkadaşlarınızın doğal yaşam korkularını bile, abartılmış güven kaygısı olarak görüyorsunuz. Sizdeki rahatlığın da onlara ilginç geldiğini görebilmeniz gerekiyor. Bir yakınınızın parasal darlığı sizde üzüntü yaratıyor. Ona karşı beslediğiniz sevgi, sizi harekete geçirecek. İlişkiniz biraz canlılığını yitirmiş de olsa, yine de doyum içindesiniz. Birbirinizde bulmuş olduğunuz değerleri yeterli görüyor, başkalarında kolay, kolay bulamayacağınızı düşünüyorsunuz. Sabır gösterebilirseniz, umutlu olmadığınız bir işte başarı elde edebileceksiniz. İş ilişkilerinde kurduğunuz dostluklardan genellikle zarar görmek, sizi daha mesafeli bir insan haline getiriyor.

Günlük burç yorumları: 14 Ekim 2023 Cumartesi

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, yakın geçmişinizdeki bir olayla ilgili kendinizle bir türlü barışamıyorsunuz. Fakat bu konudaki niyetliliğiniz, sizi bunu takıntı haline getirmekten kurtarıyor. Bu günlerde dayanılmaz bir yenilenme ihtiyacı duyuyorsunuz, zorlama şeyler yaşamak istemiyorsunuz. Bu yüzden ne iş yaşamınızda ne de aşk yaşamınızda pek güvenilir durmuyorsunuz. Partnerinizin ilişkinizle ilgili almak istediği kararlara çok kolay ortak olup onu da şaşırttınız. Bu kadar kolayca, herkes yoluna diyeceğinizi hiç tahmin etmiyordu. Bugün telefon trafiğiniz yoğun olacak. Dün akşam aradığınız arkadaşlarınız size birçok iş önerileri getirecekler. Sizde bağımlılık haline gelen, sayfiyede iş özlemi, önümüzdeki günlerde kafanızda şekilden şekile girecek.

14 Eki 2023 - 02:02 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.