Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

Tüm burçların günlük yorumları 15 Ekim Pazar gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 15 Ekim Pazar günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

Güneş'in etrafında "ateş çemberi" oluşturan halkalı Güneş tutulması gerçekleşti. Burcunuza etkisi nasıl olacak?  

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, çok hareketli, hızlı, temposu yüksek bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde irili ufaklı bir çok yeni kararlar alacaksınız. Bu kararların sizin için yaşamsal önemi olanları da olacak. Onlar üzerinde daha çok düşünmelisiniz. Aile içi problemler sizi bugünlerde biraz uğraştırabilir. Yapmayı düşündüğünüz bazı ikili görüşmeleri bu arada yapabilir, bir şeyleri düzeltme fırsatı yakalayabilirsiniz. Herkese geri dönmeyeceğinizi söylüyorsunuz ama kafanız karışık. Ondan gelecek görüşme isteği kafanızı daha da karıştırabilir. Bu yüzden bu isteğe kısa bir süre kayıtsız görünecek, sonunda da görüşeceksiniz. İş arkadaşlarınızın çoğunluğu tedirginlik yaşarken sizin huzurunuz yerinde. İş yerinizde yaşanacak sarsıntının sizi etkilemeyeceği açıkça söylendi. Yine de arkadaşlarınız tedirginliği sizi de etkiliyor.

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, dostlarınızla uzun vadeli bir planın hazırlığı içindesiniz. Bu hazırlık hepinizi heyecanlandırıyor. Siz içlerinden bazılarının sizi yarı yolda bırakacağı endişesini taşıyorsunuz. En kısa zamanda bu endişelerinizi onlarla paylaşmalısınız. Zevkli olduğu kadar zor bir yolu seçtiğinizin farkındasınız. Bu yüzden de sabırla davranacak yol arkadaşları gerekiyor size. Geride bıraktığınız beraberliğin bazı sancılarını yaşıyorsunuz. Bunun nedeni ilişkiyi koparanın siz olmayışı. Sancılarınızın nedeni onu hala unutamamış olmanız değil, haksızlığa uğradığınızı düşünmeniz. Yarından itibaren beklediğinizin üstünde bir çalışma temposunun içine gireceksiniz. Bu yoğunluğu sizinle paylaşmaya hazır iş arkadaşlarınız var. Hep birlikte üstesinden gelebilirsiniz. Yarından itibaren beklediğinizin üstünde bir çalışma temposunun içine gireceksiniz. Bu yoğunluğu sizinle paylaşmaya hazır iş arkadaşlarınız var. Hep birlikte üstesinden gelebilirsiniz.

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, bugün içinizde sebebini bulamadığınız garip bir coşku var. Bu keyfiniz çevrenizdekilere de yansıyor. Akşam saatlerinde kalabalık bir konuk ağırlayacağınızı öğrenmek sizi ürkütebilir. Yine de gelenlerle birlikte olmak istediğiniz için yapmak zorunda kaldığınız işleri umursamayacaksınız. Sürpriz bir kutlamaya tanık olabilirsiniz. Kişiliklerinizin uyuştuğunu biliyor ama koşulların tam hazır olmadığını düşünüyor. Siz ise daha iyimsersiniz, engel tanımıyorsunuz. Hızla bir beraberliği yaşama yolunda adımlar atıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin özel bir sorunu bu günlerde iş yaşamınızı epeyce meşgul edecek gibi görünüyor.

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, çözmeniz gereken bir sorunu sık sık ele alıp, sonra üzerine düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün, temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. Bu defa çözmeden gündeminizden çıkartamayabilirsiniz. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Akşama doğru günün yorgunluğunu unutturacak kadar güzel bir haber alacaksınız. Her şey yolunda görünmesine karşın, sizin içinizi kemiren bir şüpheniz var. Bunu onunla paylaşmak istemiyorsunuz ama bu şüpheyle huzurlu olabilmeniz de zor. Önümüzdeki günlerde konuşmayı deneyebilirsiniz. Sizinle ilgili bir haberi en son siz duyacaksınız. Sizi şaşırttığı kadar sevindiren de bir haber olacak bu. Sevindiğiniz için, neden size söylenmediğiyle ilgili sitemlerinizi dile getirmeyeceksiniz.

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, sizi sürekli ve çok özleyen birisi var. Ondan ayrı kalmakla böylesi bir özleme düşeceğinizi siz de düşünememiştiniz. Bu karşılıklı özlem çok seyrek kavuşmalarla giderilebilecek. Bugün ondan alacağınız bir haber bütün gününüzün iyi geçmesine neden olacak. Kendinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için kendinizle çok barışıksınız. Kendinizi karışık bir aşk ilişkisi içinde bulabilirsiniz. Hiç alışık olmadığınız bu durum sizi yorabilir, incitebilir. Karşı konulmaz bir aşka doğru hızla ilerliyorsunuz. Uyarıları dikkate almıyorsunuz, yaşayıp göreceksiniz. İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için, her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu günlerde yeni şeyler öğrenmek için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, içinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek. Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Yeni yaşadığınız ilişki ise ayaklarınızı yerden kesiyor. Akşama doğru yapacağınız program üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olacak. Yakın arkadaşlarınızdan birinin iş değişikliğini kalabalık bir grupla kutlayabilirsiniz. Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Onu hem sevimli, hem de çok çekici buluyorsunuz. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor aksine bundan biraz da mahcup oluyor. İş yerinizde herkesin sorun yaşadığı biriyle açıkça konuşmak sizin üzerinize kalabilir. Size bu konuda destek olacağını söyleyenler, sizi yarı yolda bırakabilirler.

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, sevineceğiniz bir haber var. Bekliyordunuz, ama bu kadarını değil. Bugünlerde şüpheciliğiniz üzerinizde olduğu için bir süre sonra sevinciniz endişeye dönüşebilir. Yakınlarınız sizin içe kapandığınızı, kendileriyle hiç bir şeyi paylaşmadığınızı söylüyorlar. Son günlerdeki ruh haliniz üzerine bir düşünmelisiniz, belki de onlar haklılar. İçinizden gelenlerin tamamını ona fark ettirmekten çekiniyorsunuz. O size daha içten ve samimi davranıyor. Aynı samimiyete onun da ihtiyacı var. Sizin ona olan duygularınızı sorgulamak üzere. Basamakları bir bir tırmanıyorsunuz. Şansınız açık ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz. Neysi ki karşınızda emeğinizin hakkını veren birileri var.

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, yakın bir geçmişte, size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz soğukluk, bugün pişmanlık yaratabilir ve bunu onarmaya çalışabilirsiniz. O, geçmiş tavrınızı soğuk ve mesafeli olduğunuz için değil, basit yanlış anlamalarla gösterdiğinizi kavramaya çok açık görünüyor. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma çabası içine gireceksiniz. Sonuç, umutlu görünüyor. Bugünlerde çoktan kapattığınızı sandığınız defterin sayfaları tekrar açılabilir. Ortak bir dostunuz, eski sevgilinizden sizi sarsacak bir haber getirebilir. Hiç ummadığınız etkilenmeler söz konusu. Aynı konumda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme, iş veriminizi de düşürüyor. Bu konuda aracılara kapalı durmamanız gerekiyor. Bugünlerde bir fırsatı değerlendirebilirseniz, daha büyük bir fırsatın kapısını aralayacaksınız.

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, özel yaşamınızda da, işinizde de önemli bir sorununuz yok ama yakınlarınız en küçük bir problemi bile büyüttüğünüzü düşünüyorlar. Bugün bu konuda bir uyarı alabilirsiniz. Öğle yemeğinde bazı yeni insanlarla tanıştırılacaksınız. Tanıştırıldığınız kişileri ilginç bulup onlarla dostluk kurmak isteyebilirsiniz. Akşama bir davet alabilirsiniz. Gün içinde yaşadığınız onunla yaşayacağınız gerilimi akşama doğru bertaraf edebilirsiniz. Ortak bir davet alabilirsiniz. Bu daveti değerlendirseniz aranızdaki hafif gerilimin giderilmesinde yararı olabilir. İşyerinizdeki gelişmeler sizi de canlandıracak. Gelecek günler için umutlanacaksınız ve bu sizin temponuzu olumlu yönde etkileyecek. Sizinle aynı umudu paylaşanlar olacak.

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, çok istekli, çok heveslisiniz. Bu özelliğiniz sizde sürekli olarak yenilik yapma arzusu yaratıyor. Bu yenilikçi görüntünüz de, iş hayatınızda ilgiyle izleniyor ve birkaç insan tarafından örnek alınıyorsunuz. Ev içinde bazı yenilikler, bazı düzenlemeler yapma isteğiniz var. Ama konuyla ilgili maddi bilanço sizi biraz kararsızlığa sokacak. İlişkiniz adına korkularınız var. Bu nedenle onun söylemek istediklerini engeller gibisiniz. Onun sizinle paylaşmak istediği önemli şeyler var. Bu önemli şeyleri duymaya yanaşmayacaksınız. Genel olarak çok titiz olmanız gözünüzden bir şeyin kaçmamasına neden oluyor. Bugün gözünüzden kaçan küçük bir şeyi fark edip canınız sıkılabilir. Bir iş arkadaşınıza olan güveniniz gün geçtikçe artıyor.

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, beğenmediğiniz bazı huylarınızla ilgili, kendinize haksızlıklarınız var. Fakat bazı hatalarınızı da görmekte zorluklar çekebiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde ilginç tanışmalar yaşayacaksınız. Uzun vadeye yaydığınız beklentilerinizin bir kısmının acelesi gerekebilir. Gündelik sorunlar karşısındaki kanıksamış tavrınız, size zararlı bir rahatlık veriyor, dikkat edin. Her şeyi oluruna bırakmakta bazen yarar var. Tarafların yeni bir ilişkiye yarı hazır, yarı kapalı tavırları endişeler yaratabilir. Ama fazla zorlayıcı olmak dostluğu da tüketebilir. Siz diğer iş arkadaşlarınız gibi bazı olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. İşinizi seviyor olmanız, işyerinizdeki gruplaşmalardan olumsuz etkilenmenizi engelliyemiyor. Duyarlı kişiliğiniz pek mutlu görünmüyor.

Güneş tutulmasından sonra burçlar ne yaşayacak?

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, karar verirken zorlanmıyorsunuz ama kararlarınızı hayata geçirirken ağır davranıyorsunuz. Seri davranmak size kazandırabilir. Çevrenizde sizden hoşlanan birkaç kişi var ama siz hiçbirinin farkında bile değilsiniz. İçlerinden biri çok yakında duygularını sizinle paylaşmayı düşünüyor. Bugün küçük bir işaret verebilir. Bazı iş arkadaşlarınızdan hoşlanmadığınızı açık açık belli ediyorsunuz. Sizin işe yaklaşımınızla onlarınki çok farklı. Bu konuda siz haklısınız ve haklılığınız pek çok kişi tarafından paylaşılıyor.

14 Eki 2023 - 23:30 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.