Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 16 Ekim Pazartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 16 Ekim Pazartesi günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

16 Ekim 2023 Pazartesi günlük burç yorumları:

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bugün genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Alacağınız bir haber sizi oldukça sevindirecek. Özellikle akrabalarınızla aranızdaki uyumlu ilişki son günlerde sizi mutlu ediyor. Bir arkadaşınız size yaptığı haksızlıktan duyduğu pişmanlığı dile getirecek ve sizden af dileyecek. Uzaktaki bir akrabanızdan gelecek bir haber var. Duygusal bir yorgunluk içinde gibisiniz. İlişkinizin iki taraflı olarak sürekli sorgulanması sizi yorup yıpratmış gibi görünüyor. İlişkinize aşk diyemediğiniz gibi, aşkla ilgili de tek söz bile duymak istemiyorsunuz. Ayağınızı sağlam basmalısınız. Sizi yerinizden kıpırdatma niyetinde birileri var. Dişe diş mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Yakında eski bir iş arkadaşınız tarafından aranacaksınız, sizden bir ricası olacak.

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, zamansız çıkışlarınız oluyor. Kimi durumlarda zamanlamada ve yer tespitinde beceri gösteremiyorsunuz. Bu da, zor bir insan olarak görülmenize neden oluyor. Bu günlerde son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstereceksiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranacaksınız. Yakında biraz burukça bir sevinciniz olacak. Partnerinizin şikayetleri size biraz şımarıklık gibi geliyor. Birkaç arkadaşının size pek olumlu bakmadıklarını biliyor ve onlardan etkilendiğini düşünüyorsunuz. İşleriniz eski tadında görünmüyor. Ne kadar çabalasanız da düzene sokmayı sağlayamıyorsunuz. Genel durumun getirdiği çözümsüzlüklerini yanında, özel bazı hatalar da görünüyor.

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, tartışmaları tırmandırma huyunuz var. Sempatikliğiniz sorun çıkmasını önlüyor. Ama, tartışmaktan kaçınılan biri olmaktan kurtulamıyorsunuz. Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Yeni olduğu için daha değersiz bir şeyi tercih edebiliyorsunuz. Ölçülü mesafeli ilişkiler size göre değil. İnsanlarla dokunmadan konuşamıyorsunuz. Çevrenizde özel ilişkilerle fazla ilgili biri var. Meraklı, müdahaleci ve geveze. Onun ilişkinizde kısa bir zamanda çıban başı olacağına inanıyorsunuz. Sevgilinizle yakınlığı sizi tedirgin ediyor. Siz alttan alıp üstüne gitmedikçe, davranışlarını iyice hoyratlaştıran biriyle artık aynı mekanda çalışamayacağınıza karar vereceksiniz. Ama bunu ne şekilde sağlayacağınız hakkında bir fikriniz yok.

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, geçmiş hatalarınızla yüzleştikçe durgunlaşıyorsunuz. Bu günlerdeki durgunluğunuz da bundan. Sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Doğal olarak sorumlu olduğunuz kişiler ya da birtakım olaylar, seçilmemişler listenize giriyor. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi bir kararınız olacak. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. İlişkinize biraz soğukluk girmiş gibi. Karşılıklı yapıcı niyetli eleştiriler artık suçlamalara dönüşmüş. Ama partneriniz sizin gibi pire için yorgan yakacak birine benzemiyor, hala umutlu görünüyor. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektiriyor. Birilerinin yakında, bu konuda uyarılarını alabilirsiniz.

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, sanatsal eğilimlerinize zaman ayıramamanız sizi hırçınlaştırıyor. Bunun şartların size yaptığı bir haksızlık olduğunu düşünüyorsunuz. Basiretinizin bağlandığı bir sorununuz var. Bu sorunun bir zamanlama hatasından ortaya çıktığı şeklindeki görüşünüz pek gerçekçi görünmüyor. Yakında yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni hisler içindesiniz. Oysa halihazırda bir ilişkiniz var ve çok da problemli görünmüyor. Kafa karışıklığınızı yok edebileceğiniz tek merci partneriniz gibi görünüyor. Bunu denemelisiniz. İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanıza hiç gerek yok. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak.

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, dost ilişkilerinde yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınızı kırıyor. Aile bağlarınız güçlü. Ama bu sizin vefalılığınızdan kaynaklanmıyor, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor. Daha ilgili olmalısınız. İlgisiz biri olduğunuz söylenemez, ama sevgiliniz bu kadar ilgiyle yetinecek biri gibi görünmüyor. Onun kadar istekli yaşamıyor oluşunuzdaki nedenleri keşfetmeniz gerekiyor. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanacaksınız. Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz.

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, insanın kendisine özel bir değer biçmesinin, kendini önemsemesinin çok doğal olduğunu, hatta bunun gerekli olduğu inancındasınız. Ama sizin bunu kendine hayranlık derecesinde yaşadığınız eleştirilerini kabul etmiyorsunuz. Kişilik zayıflığı gösteren, edilgen insanlara eleştirilerinizde acımasızsınız. Beri yanda, sizin gibi iddialı insanlarla da geçinememe gibi bir açmazınız var. İlişkinizde biraz bencil olduğunuz gözleniyor. Sevgilinizin içinde duygusal bir boşluk var. Siz buna rağmen çoğunlukla onsuz bir hayatın içindesiniz. Yeni bir gönül kayması ikiniz için de hiç olanaksız görünmüyor. Yapacağınız bir görüşme sizi umutlandıracak. Görüştüğünüz insan, tam aranılan kişi olduğunuzu çok belli edecek. Fakat, gerçekten öyle mi olduğu yolunda bazı güvensizlikleriniz de yok değil.

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, her şeyi paylaştığınız dostunuzla aranız açıldığında, zaten çok önemli değildi, diyorsunuz. En olmadık bir küskünlüğünüzde bile, yaşanan bütün her şey anlamını yitirebiliyor. Oysa ki, dostluğu son derece verici bir şekilde ve ilişkilere tat katarak yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde iş yaşamınızda, dengelerinizi altüst edebilecek gelişmeler yaşanabilir. Bugünlerde aşka kapalısınız. Okuduğunuz aşk romanı bile elinizde ağırlık yapıyor. Hayatınızda aşkı bu şekilde kenara aldığınız dönemleriniz var. Genel sorunlar sizi hissizleştiriyor gibi. Çok dikkatli olmalı, ısrarla sürdürdüğünüz bir hatadan vazgeçmelisiniz. Hatanızla henüz ilgilenen yok. Fakat ilgilenilmesi halinde dönüşü olmayan bir yola girmiş olacaksınız.

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde neşe kaynağısınız. İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan yapıyor, az emek harcayıp elde eden kolaycı biri gibi görünüyorsunuz. Partnerinizin yakın arkadaşıyla çok ilgilisiniz. Onun sorunları sizi birinci dereceden alakadar ediyor. Partneriniz bir takım kuşkulara girmeden, bunu siz yapın. Bu aşırı ilginin nedenini bir araştırın. İş hayatınızın sorunlarını paylaşmıyor, tek başınıza yaşıyorsunuz. Böyle zamanlarda da aksi biri oluyorsunuz. Kafanızda şekillendirdiğiniz bir yeniliği bugünlerde gerçekleştirebileceksiniz.

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, çok dirençlisiniz. Sıradan sorunlar sizi pek etkilemiyor. Sızlanıp ağlama huyunuz yok. Çevrenizde insanların küçücük sorunlarını devasa şeylermiş gibi dillendirmeleri sizi şaşırtıyor. Fakat sizin de bunu ara sıra yapmanızda yarar var. Siz de dertlerinizi birileriyle çekiştirmelisiniz. Hafta sonu çok sevineceğiniz, beklemediğiniz konuklarınız olabilir. Birinden çok etkileniyor ve bu etkiyi yok etmeye çalışıyorsunuz. Yöntem olarak da ona kötü davranmak gibi arabesk bir tarzı seçmişsiniz. Bu tarzınızla onunla dostluk kurma şansınızı da kaybedebilirsiniz. Yaşanan ciddi sorunlarla ilgili çözüme yönelik düşüncelerinizin fazla ciddiye alınmaması, sizi işyerinize karşı soğutuyor. Bu engellemede özellikle birinin payı olduğu görüşündesiniz.

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, bu günlerde derin bir umutsuzluğunuz var. Baştan çok umut bağladığınız kimi uğraşlarınız, sizi hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyor. Ama boşa olduğunu bildiğiniz halde hala bir çaba içindesiniz. Bu hayal kırıklığını paylaştığınız bir gurubun varlığı sizi biraz rahatlatıyor. Kent dışındaki çok genç bir yakınınızla bugün, yarın hasret giderebileceksiniz. Partnerinizi ihmal ediyorsunuz. O ve yakınlarınız koro halinde bunu söylüyorlar, ama duymazdan geliyorsunuz. Ona duyduğunuz ihtiyacın daha fazlasını başka şeylere duyuyormuş gibi davranıyorsunuz. Bir iş arkadaşınız gözünüzün önünde gitgide değişiyor. Yaltaklanmaları, çıkarcı yaklaşımları sizi şaşırtıyor. Bu değişimde gösterdiği sürat, artık onu artık yola getirmenin olanaksız olduğuna inandırıyor sizi.

Burçlar haftaya nasıl başlıyor? 16 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, çok özel birinin sizi bugünlerde merak edip araması gerekiyor. Bekliyorsunuz. Ama pek de ümidiniz yok gibi. Sizin ona verdiğiniz değerin karşılığını hiçbir zaman alamamış olmanıza rağmen, hala sadık bir dostsunuz. Verdiğiniz değerin, onun umursamazlığıyla daha da arttığını söyleyenlere kızıyorsunuz. Bunu bir düşünmenizde yarar var. Sevgilinizin son günlerdeki durgunluğu sizi düşündürüyor. Onun müthiş ketum bir olması, sorularınıza yanıt alamamanıza neden oluyor. Bir arkadaş aracılığıyla bir şeyler öğrenme yoluna gidebilirsiniz. İşlerinize hakimsiniz. İş yaşamınızda bu beceride büyük payı olan biri var. Onunla bazı küçük çaplı iş hayalleri içindesiniz. Gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, hiç de yeterli görünmüyor.

16 Eki 2023 - 01:10 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.