17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 17 Ekim Salı gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 17 Ekim Salı günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

17 Ekim 2023 Salı günlük burç yorumları:

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bir akraba ilişkinizdeki aşk ilişkisi size biraz vefasızca ve kural dışı geliyor. Bu ilişkiyi ilerde tutuculuğunuzdan pişmanlık duyacağınız bir gözle değerlendiriyor olabilirsiniz. Hassas birisiniz. Bu özelliğinizle insanları etkiliyor ve sıcak ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bugünkü enerjiniz çevrenize ışık saçıyor. Onu kaybetmek, hayatınızın korkusu gibi görünüyor. Sevgilinizin de aynı duygu yoğunluğu içinde olduğunu bazen unutabiliyorsunuz. İlişkinizi gündelik sorunlardan uzakta doya, doya yaşamak istiyorsunuz. Yapıcı olmaya çalışıyor, ilişkilerin üzerine bu bakışla gitmeye özen gösteriyorsunuz. İş ilişkilerinizdeki karışıklıklar, bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek.

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, yakın bir zamanda atacağınız bir adım, çok önemli. Sinirlerinizi geren şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirmek üzere gibisiniz. Karşınızda, sizin konuyla ilgili kararsızlık yaşadığınızdan emin biri var. Bu yüzden kırıcı olmadan ikna yolunu seçmeniz gerekiyor. Bugün ya da yarın birtakım işlerin tartışılacağı bir ev toplantısının içinde olacaksınız. Nedense ilişkinizde, kararlarda ilk kişi olmak gibi bir isteğiniz var. Eşitlikçi karakteriniz, aşk yaşamınızda ortalarda görünmüyor. İlişkinizdeki hoşluk bütün yakın çevrenizde konuşuluyor. Bazı davranışlarınızın sizde bir yetersizlik duygusu yaratmasına izin vermemelisiniz. Saptadığınız aksaklıkları yoluna koyma çabanız yeterli olamıyor. Sorunu hafta başında yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz.

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, güçlü önsezileri olan birisiniz. Bu özelliğinize duyduğunuz aşırı güven, problemleri önceden hissetmenizi sağladığı gibi, bu güven içinde hayali problemler görmenize de yol açabiliyor. Yanınızda keyfinizi tamamen kaçırabilecek biri var. İyi bir hafta sonu geçirmeniz, şu iki gün onunla çok sınırlı ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor. O yokken bile davranışlarınızı denetlemeniz, biraz da sizin kuruntunuz olabilir. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, partnerinizin abartı bulduğunuz kıskançlıklarından dertli görünüyorsunuz. Davranışlarını kasıtlı bulduğunuz kişi kadar, sizin de durumunuz riske girebilir. Bugün konuyla ilgili kısa bir toplantınız olacak. İş yaşamınızda yaşadığınız bu çekişmenin sonu kötü yerlere varabilir.

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, aileden birinin bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturabilirsiniz. Anlayamadığınız bir nedenle haftaya içinizde bir sıkıntıyla girebilirsiniz. Çevrenizdeki insanları, günün tadını çıkarmaya zorlama alışkanlığınız var. Herkes, bir önceki günün aktardığı sorunlardan sıyrılma becerisini, sizin kadar gösteremeyebilir. Kalıcı ilişkilerden çekiniyor gibisiniz. Aşkın, flört kısmı sizi çok daha cezbediyor gibi bir izlenim veriyorsunuz. Gönül ilişkileriniz genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor. Yeni bir iş ortamı arayışlarınız bu günlerde sona erebilir. Mesleğinizi geliştirme ihtiyacınızı karşılayamıyorsunuz. İşinize verdiğiniz emeğin karşılığında böyle bir boşluk göze çarpıyor.

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, aile içindeki konumunuz son günlerde çok saygınlaştı. Sizin biraz geçimsiz olduğunuzu düşünenler, sizde buldukları başka güzelliklerin yeni yeni farkına varıyorlar. Zihninizi bugünlerde meşgul eden sağlık endişeleriniz, biraz kuruntu gibi görünüyor. Yine de, bir uzmana başvurabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki birini sürekli koruma, sakınma ihtiyacı içindesiniz. Onunla bu yoğunluğu yaşarken, kendinizi ihmal ediyorsunuz. Durulmuş, monotonlaşmış ilişkiler, size bir an evvel çözülmesi gereken sorunlar gibi görünüyor. Yaşama çok canlı, hareketli bir pencereden bakıyorsunuz. Çok yönlülüğünüz, doğal yeteneklerinizle beslendiğinde altından kalkamayacağınız iş yok gibi görünüyor. Kendi alanınız olmayan bir işte harikalar yaratıyor, herkesi şaşırtıyorsunuz.

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, üstüne gitmekten çekindiğiniz bir konu, siz çekingen davrandıkça gündemde kalıyor. Bununla ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey olmadığına inanmaya çalışıyorsunuz. Uzun zamandır yaşadığınız büyük özlem bugünlerde sona erebilir, çoktandır görmediğiniz dostunuza kavuşabilirsiniz. Doğru zamanlama yapamadığınız bir konuda biraz sıkıntılarınız olacak. Ona yaşadığınız iş yoğunluğunu, gerginliklerinizi anlatarak ilişkinizi yeniden yumuşatabilirsiniz. Bazı suçlarınız olduğunu biliyorsunuz. Bir özür yemeği için, bu akşam çok uygun olabilir. Önümüzdeki haftanın yarısında biraz rahatlama görülüyor. Son günlerde iş hayatınızın gerginliklerini dışarıya taşır oldunuz. Kısa da olsa bir izin, size çok yararlı gelebilir.

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, mantıklı birisiniz, ama duygusallıkla davrandığınız da çok oluyor. İlişkide olduğunuz insanlar üzerinde biraz yaptırım gibi algılanan etkileriniz olabiliyor. Yakın çevrenizin sizin disiplinliliğiniz ve tertipliliğinizden yakındıkları kadar da yararlandıklarını görüyor ve bu özelliklerinizle ilgili eleştirilerde haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Gönlünüzdeki sancıyı, coşkuya dönüştürmeli, yeni yönelimler göstermelisiniz. Onu unutma çabalarınız, onu unutma niyetinizle doğru orantılı. Siz onu tamamen unutmaya pek niyetli değil gibisiniz. Kısa geleceğinizde yeni iş, yeni insanlar, yeni bir ülke gibi değişimler görünmüyor. Yaşamınızda düşündüğünüz kökten değişiklikler, bir süre daha ütopik bir amaç olarak kalacağa benziyor.

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, arkadaş çevrenizle yaşadığınız sosyallik zamanınızın çoğunu alıyor. Onlarla zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız tatminkar ilişki nedeniyle gözünüz başkalarına kapalı. Aile çevreniz sizi ihmalkar buluyor. Onlarla ilgilenmediğiniz, onları arayıp sormadığınız söyleniyor. Bugünlerde yaşanacak bir aile toplantısında bunlar yüzünüze de söylenebilir. İlişkinizdeki monotonluk sizi rahatsız etmiyor. Her şeyi olduğu gibi bu konuyu da düşünmek partnerinize düşüyor. O ilişkinize bir hareketlilik getirmek için elinden gelini yapıyor. Sizin de ona yanıt vermeniz gerekiyor. Sözle takdir ediliyorsunuz ama işteki başarınızın parasal karşılığından pek memnun sayılmazsınız. Önümüzdeki günlerde bu sorununuzu dile getireceğiniz bir zemin bulabilirsiniz.

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, aile içinde bazı mutluluklarınıza ortak olmayı arzulayan sitemkar birileri var. Bunu geç fark edip nasıl gözden kaçırdığınıza üzülebilirsiniz. Bugüne bitirmeniz gereken işleri önümüzdeki haftaya sarkıtmanız, düşünceli bir tatil geçirmenize neden olacak. Akşam saatlerindeki yeni bir tanışma, size çok ilginç bir arkadaşlık sunabilir, bu ilişkiyi kalıcılaştırmak isteyebilirsiniz. Aşk ilişkisinden beklediğiniz hemen, hemen her şey size sunulmuş gibi. Bu duygular içinde, size yönelik yakınlaşma niyetlerinin iticiliğini hissediyorsunuz. Mutlu, hareketli bir ilişki içindesiniz. Daha önceden başvurduğunuz bir işten haftanın başında görüşme isteği alabilirsiniz. Bugünlerde geçici bir durgunluk dönemi yaşayabilir, biraz dinlenmek için bundan yararlanabilirsiniz.

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yakında çok etkileneceğiniz bir yolculuk yapabilirsiniz. İlk tanıştırıldığınız günden bu yana, yakınlaşma fırsatı bulamadığınız bir iş ilişkinizle, çok ortak yanlarınız olduğunu fark edeceksiniz. Aile ilişkilerinizde klasik, herkesin memnun göründüğü ilişkilerin dışında duruyorsunuz. Bu ilişkilere öykünmenizi, aile bağlarına biraz kural dışı bakışınız, karşılıksız bırakıyor. Sizi yerçekimi gibi çeken bir heyecanla, bu heyecanı kabullenmeniz halinde ödeyeceğiniz bedeller arasında sıkışıp kalmışsınız. Kararsızlıktan kurtulmanız gerekiyor. Bir sorununuzda koşulların size sunduğu çözümleri yetersiz bulurken, ilerde tümüyle çözümsüz kalabileceğinizi de düşünmelisiniz. İş hayatında gevşekliğe karşı alerjiniz var. Buna gösterdiğiniz tepki, bazı durumlarda karşı tepkiler doğurabiliyor.

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, bugünlerde, tam bilgi sahibi olmadığınız bir meseleyi gereksizce büyütebilirsiniz. Yaşam coşkunuz engellenemez boyutlarda. Bu yanınızı yeterince tatmin edememek, sizde dönemsel küçük bunalımlara yol açabiliyor. Hafta sonlarını bu şekilde doldurma çabanızın, çoğu zaman iş engeliyle çakışmasına isteksizce boyun eğiyorsunuz. Dostluğa dönüşmüş aşk ilişkileri eleştirilemez bir yere koymak, size bir vefa borcu gibi geliyor. Uzun beraberliklerin sorguladığı ilişkilerde, ne tarafta yer alacağınızı bilemiyor ve bu tür hesaplaşmaların dışında kalmaya çalışıyorsunuz. Bir iş ilişkinizi, arkadaşlık biçiminde sürdürme çabanız, birkaç gün içinde düş kırıklığına dönüşebilir. Yaşadığınız bir çözümsüzlük, epey bir zaman daha zihninizde yer edecek gibi görünüyor.

17 Ekim 2023 Salı günü günlük burç yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, sıkıntılarınızı yenmeyi biliyorsunuz. Üzerine gidilen problemlerin küçülmeye başladığını düşünüyorsunuz. Çok önemsendiğiniz biri tarafından vefasızlıkla suçlanabilirsiniz. Bugün, onu aramanız için uygun bir gün olabilir. Yakınınızdaki bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzülebilirsiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz var. Aşka zamanım yok, dememelisiniz, bu zamanı yaratabilirsiniz. Çevrenizde yaşanan bazı yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırıyor. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. Otoriter kişiliğiniz size kolaylıklar sağlıyor. Bilgisine güven duymadığınız birinin, güvensizliğinizi gittikçe arttırması, onunla kurmayı düşündüğünüz bazı bağlantıları askıya almanıza neden olacak.

17 Eki 2023 - 00:50 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.