18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 18 Ekim Çarşamba gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 18 Ekim Çarşamba günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

18 Ekim 2023 Çarşamba günlük burç yorumları:

18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, pek yakın olmadığınız bir insanın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Bu aranızda bir yakınlaşmaya yol açacak. Yaratıcı yeteneklerinizle uğraş içinde olmak istiyor, sizi bu konuda birilerinin desteklemesini istiyorsunuz. Aceleci bir tavırla ele aldığınız bir konu, sorun haline dönüşüyor. Sabırlı davranmanız gereken bazı durumlarda bunu yapamıyorsunuz. Son günlerde çok düşüncelisiniz. Günden güne daha az şeyi paylaşıyor olmanız sizi düşündürüyor. Yakın gelecekte ilişkiyi sarsacak bir sorun yaşayacaksınız gibi görünmüyor. İş yaşamınıza verdiğiniz önem sizi başarılı yapıyor. Ama özel bir konu da iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz.

18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, dostluk münasebetlerinizde bugünlerde bir karışıklık var. Bu, sizi müthiş yıpratıyor, ama bu karışıklıktan mutlu olarak çıkacaksınız. Birtakım arkadaşlıklarınız sizi hayatın bir kısım gerçeklerinden kopartıyor. Bu ilişkilerde bir tasfiye yapamayacağınızı biliyorsunuz. Yakın bir zaman içinde alacağınız bir haberle yollara düşebilirsiniz. Gönül işleri sizin için ayrı bir önem taşıyor. Bu özelliğiniz sonradan başınızı ağrıtan birçok ilişki kurmanıza neden oluyor. Aşk arşiviniz bu yüzden, birçok problemli ilişkiyle dolu. Birkaç güne kalmadan moralinizi bozacak bir gelişme yaşayabilirsiniz. Çok fırsat yakalıyor, ama bunları değerlendiremiyorsunuz. Bu yüzden bunca deneyim ve mesleki bilgiye rağmen, sorunlu bir çalışma yaşamı içindesiniz.

18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, hayat dolu arkadaşlarınızla birlikte olmanıza rağmen yeterince eğlenemiyor, günün tadını çıkartamıyorsunuz. Son zamanlarda üzerinizde bir karamsarlık var, aşk ilişkinizin geleceğinden pek umutlu görünmüyorsunuz. Onunla yan yana iki yabancı gibisiniz. Bu hale gelmesinden, ikiniz de birbirinizi sorumlu tutuyorsunuz. Partnerinizle ciddi sorunlar yaşıyorsunuz.. Onun sizden ne kadar uzaklaşmış olduğunu artık iyice görebiliyorsunuz. Bir karar vermek için daha fazla beklemeniz gerekmiyor. Altından kalkamayacağınıza inandığınız sorunlar, her gün biraz daha azalıyor. Bu konularda çok özel becerileri olan biriyle dayanışma içindesiniz. Bu dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştüreceksiniz.

18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, sevinçli, mutlu bir gününüzdesiniz. Yeni dostlarınızla günün tadını çıkartıyorsunuz. Yeni tanışmalara karşı çekingen davranan insanlar size anlaşılmaz geliyor. Ama yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor ve biraz itici görünebiliyorsunuz. Bugünlerde sizi sevindirecek bir haberiniz olacak. Çok zorluyorsunuz. Israrcılığınız onu size yaklaştırmıyor, aksine uzaklaştırıyor. Onun istediği gibi bir süre daha arkadaşça götürmeyi denemeli, sonrasına da razı olmalısınız. Yoğunluğunuz bugünlerde biraz azalacak, rahatlayacaksınız. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan çok kazançlı çıkacaksınız.

18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, sevindirici bir haberiniz var. Ama içindeki sevinç sizin haberi ne kadar değerlendirebileceğinize bağlı. Akşam sevineceğiniz konuklarınız olabilir. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine yol açıyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor. Rahatlığınız ilişkinize tek yanlı duyduğunuz güvenden kaynaklanıyor. Partnerinizin de aynı görüşte olduğunu düşünüyorsunuz. O zaman, memnuniyetsiz görünmesinin altındaki nedenleri aramalısınız. İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, başka bir alanda şans aramayı bile düşünüyorsunuz. Bu duygularla da bazı ilişkilerinizde kırıcı olabiliyorsunuz.

18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, aile meselelerine her zamankinden fazla eğilmeniz herkesi mutlu ediyor. Bugün keyfiniz pek yerinde değil, hafta sonunuzu tam istediğiniz gibi değerlendiremediniz. Daha başka hazırlıklarınız, daha başka beklentileriniz vardı. Pek haz almadığınız biriyle, isteğiniz dışında bir arada olmak zorunda kalmanız keyfinizi yeterince kaçırıyor. Bu ilişkiye başlayacağınıza dair bir belirti görünmüyor. Cesaretsizsiniz. Bu kadarlık bir heyecanla yetinmek zorunda kalacaksınız. Oysa karşı taraf buna çok hazırlıklıydı. Büyük bir efor gösterip işi vaktinden önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Çünkü elinizdeki işle kendi kendinizi de sınamış olacaksınız. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir.

18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorunuyla ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekecek. Bugünlerde bir problemin içinde görüyorsunuz kendinizi. Þimdilik böyle bir şey söz konusu değil. Ama tavırlı davranmanız, biraz kımıldamanız gerekiyor. Yakında bir yolculuğunuz var. İşle ilgili görünüyor. Ama siz bunun tadını da çıkarmayı düşüneceksiniz. Yanlışlarınızı yavaş yavaş kavrıyorsunuz. Ama artık geri dönüp bir şeyleri düzeltmeniz oldukça zor görünüyor. Onu bırakıp ayrılırken kırıcı davranmanız bütün umut kapılarını kapatmış gibi. Sizi yıpratan ilişkilerden kendinizi kurtarmak istiyorsunuz. İşyerinizin, her sabah kalkıp isteksiz gittiğiniz bir yer haline gelmiş olması, kendinize yeni bir yer aramanıza neden olacak.18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, nedense bugün içinizde bir savurganlık arzusu var. Paraları saçmak istiyorsunuz. İyi bir gün geçirmek istemenizin yanında, bunun başka bir nedeni daha olabilir. Birkaç zamandır eli sıkıya çıkan adınızı kurtarmak istiyor da olabilirsiniz. Bugün yaşamınıza girecek yeni insanların çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz. Karşılıklı olarak sağduyu sahibi oluşunuz ilişkinizin canlılığını koruyor. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi, eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmeden kendi başınıza yaşayabiliyorsunuz. İş yaşamı dışındaki huzurunuzu da olumsuz etkileyen bir geçimsizliğiniz var. Daha ölçülü ve uygarca bir ilişki kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu ilişkiye bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacaksınız.

18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, kendinizden emin görünüşünüzün arkasında, anlaşılmaz bir güvensizlik barındırıyorsunuz. Ama bunu, bir sorun olarak da yaşamıyorsunuz. Karakteriniz bu ikileme alışmış gibi görünüyor. Bazen en uç şekliyle ortaya çıkan güvensizliğiniz, arkadaşlarınız tarafından şakacılığınıza yoruluyor. Sonuçta, bir problem yok denilebilir. Belli ki, sevgilinizin aklını başından almışsınız. Ama siz de pek farklı bir durumda görünmüyorsunuz. Bir gün mutlaka, bulutların üzerinden yere ineceğinizi söyleyenlere gülüp geçiyorsunuz. Son günlerde olağanüstü yoğun olmanıza karşın, işlerinizi sizi fazla yormayacak biçimde ayarlayabiliyorsunuz. Önümüzdeki hafta, bir iki gününüzü alacak bir iş yolculuğunuz olabilir.

18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yorgun bedeniniz bugün sadece dinlenmek istiyor. Sizi bugün kimse yerinizden kımıldatamayacak gibi. Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Ama bu konuda sizin de bir hatanız var, konuyu bütün detaylarıyla bilmiyorsunuz. Bu davranışınızla ilgili ilerde yaşayacağınız bir pişmanlığınız olabilir. Kararlarınızı çabuklaştırmanız gerekiyor. Kendinizi yaşadığınız ilişkide mutlu görmüyorsunuz. Ufak tefek şeyleri düzeltseniz bile temel ayrılıklarınız var, onlarla ilgili yapabileceğiniz bir şey yok. Kıymetinizin bilinmediğini, istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Birkaç güne kalmadan yaşayacağınız bir gelişme bu düşüncenizi haklı çıkartabilir. Bu haksızlığın üzerine gideceksiniz.

18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, sonradan düzeltmekte çok zorlandığınız yanlışlar yapıyorsunuz. Bu özellikle arkadaş ilişkilerinizde çok göze çarpıyor. Çünkü kendinizi kuruyor, hatalı değerlendirmeler yapıyor ve olaylara sübjektif yaklaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayacaksınız. Aile ilişkilerinde biraz daha vefalı olabilirsiniz. İlişkiniz şu günlerde iyice duruldu. Fakat onunu hareketlendirmek için bir şeyler yapma niyetiniz de yok gibi.. Bu niyeti partneriniz gösteriyor. Siz ise, bu monotonluğu kabullenmiş görünüyorsunuz. Aranılan birisiniz. Bugünlerdeki çalışmanız sizi pek tatmin etmeyecek ölçüde ödüllendirilecek. Bundan hoşlanmayacak ve iş ilişkinizi ciddi bir şekilde sorgulayacaksınız.

18 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, yeni tanıştığınız biri sizi çok etkiliyor. Yaşadığı onca probleme karşın hayatın karşısındaki duruşu sizde hayranlık uyandırıyor.Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlara şehrinizdeki bir sorunlarında yol göstermeniz gerekecek. Mutlu, unutulmaz bir gün geçiriyorsunuz. Ama yaptığınız harcamaları sonradan sorun edeceksiniz. Partneriniz size biraz kapalı kutu gibi geliyor. Sizin dışınızda başka insanlarla sorunlarını paylaşmasını anlamsız buluyorsunuz. Son zamanlarda oluşan bazı sorunları kendi aranızda tartışıp çözmek taraftarısınız. Büyük bir gerginlik ve heyecan içinde hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama umut ettiğiniz sonuçların ancak bir kısmını alabileceksiniz Yine de önemli problemleri halletmiş olacaksınız.

18 Eki 2023 - 02:02 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.