19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

Tüm burçların günlük yorumları 19 Ekim Perşembe gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 19 Ekim Perşembe günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

19 Ekim 2023 Perşembe günlük burç yorumları:

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, belli konularda sizden daha yetkin, otorite sayılabilecek insanlarla görüşmeleriniz olacak. Geniş bir perspektifle baktığınız bu konularda, yine de bazı düş kırıklıkları yaşatmanız söz konusu. Kimi arkadaşlık ilişkilerinizde sempatik, ama bir yandan da itici agresif davranışlar içindesiniz. Belli bir amaç taşımadığınızı anlatmakta zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde çok duygusal ve kararsız bir tutum izlemeniz muhtemel. Bugün sevgilinizin fikirlerinden kolaylıkla etkilenebilirsiniz. Kıskançlık konusunda temkinli olmanız gerekiyor. Bugün ilişkinizdeki sorunu çözmek için saygı duyduğunuz kişilerden yardım görebilirsiniz. İşyerinizde yaratıcı fikirleriniz sayesinde beğenilebilir ve problemlere çözümler bulabilirsiniz. Bilinçaltı sıkıntılarınızın sağlığınız üzerinde etkiler yaratabileceği görülüyor. Yeni sorumluluklar ve görevleriniz var, ama bunları hemen tamamlamanız mümkün olmayabilir. Daha sabırlı ve dikkatli olmaya bakın.

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, iletişim sorunu yaşadığınız kimi ilişkilerde, ortaya çıkmama eğilimi gösteren bazı engellenmeleriniz var. Bunları keşfedebildiğiniz ölçüde bu sorunu azaltabileceksiniz. Bugünlerde kendinizi sorunsuz ve rahat hissedeceğiniz ortamlara yönelme ihtiyacında olacaksınız. Rutin uğraşlarınızı bu anlamda erteleme hatta aksatma niyetleri içine girebilirsiniz. Karşılıklı olarak kırmadan, incitmeden sorunların üzerine gitme beceriniz ilişkiyi yeniliyor. Kendinizi daha özenli davranmaya yöneltme niyetiniz, duyguları daha da pekiştirebilir. İş çevrenizde oldukça iddialısınız. Bazen fazla iddialı biri izlenimi vererek, bazı sübjektif niyetli yorumlar geliştirmeniz yanında, sergilediğiniz iş hacmi ile de gerekli yerlerin dikkatini çekiyorsunuz.

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, akraba, komşuluk türü ilişkilerde korumaya çalıştığınız birtakım dengeler var. Bu konularda karşılaşacağınız duygusal koşullanmışlıkların sizi etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özgün görüşleriniz, kazanç kadar kayıp da getirebilir. Bu, ortaya koyacağınız tavra bağlı olacak. İlişkinizi gündelik sorunlardan uzakta doya, doya yaşamak istiyorsunuz. Onu kaybetmek, hayatınızın korkusu gibi görünüyor. Sevgilinizin de aynı duygu yoğunluğu içinde olduğunu bazen unutabiliyorsunuz. İş ilişkilerinizdeki karışıklıklar, bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek. Yapıcı olmaya çalışıyor, ilişkilerin üzerine bu bakışla gitmeye özen gösteriyorsunuz.

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, özel zevklerinizle ilgili eleştirel yaklaşımlar, çok yerinde bazı endişelere dayalı. Bu konularda takınacağınız uzlaşmacı tutum, yakın ilişkilerinizdeki olası çelişkileri ortadan kaldırabilir. Spekülasyona açık konular bugünlerde sizi zorlama eğiliminde. Belli riskler almaya hazır olduğunuz bir oluşuma, daha donanımlı olarak girmenin yollarını aramalısınız. Sevgiliniz arkadaşlarınıza olan bağlılığınızı çok kıskanacak ve büyük bir ağız kavgası başlatacaktır. Sevgilinize onu çok sevdiğinizi ve dünyada hiçbir şeye değişmeyeceğinizi belirtin. Patronunuzla yakında çok ciddi ilişkiler içine gireceksiniz ve size çok güvendiğini belirtecek. Dikkat edin iş arkadaşlarınız bu durumunuzu kıskanabilir ve dedikodunuzu yapabilirler.

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, önümüzdeki günlerde yeni yaşam kurgularınız, ikili bir görüşmede anlamlı bir beklentiye dönüşecek. Belli rahatsızlıklar barındırdığınız ilişkilerin de içinde olacağı kalabalıklardan uzak durmaya çalışacaksınız. Bu ilişkilerin, duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade zorlukları yaşattığı şeklindeki düşünceleriniz, karşılıklı birtakım önyargılardan kaynaklanıyor. Bir zamanlar olduğu gibi çok romantik bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizin gösterdiği ilgi ilişkinizi olumlu etkiliyor. Bugün onunla alacağınız ortak bir davet, bu daveti kabul etmeniz halinde hoş sürprizlere çok açık. Bugüne ertelenmiş bir destek sözünün birkaç gün daha gecikmesi söz konusu olabilir. İş alanınızdaki yetenekleriniz ve becerikliliğiniz bazı çözümsüzlüklerin üzerinize yıkılmasına neden oluyor.

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, girişimci özelliklerinizi ön plana çıkartıp kendinize oldukça güvendiğiniz bir konuda, kararlılığınızı etkileyebilecek yeni gelişmeler söz konusu. Günlük yaşamın sorunları, üzerinize aldığınız aşırı yüklerden kurtulmanızı gerektiriyor. Sorumluluğu bir ihtiyaç gibi görmemelisiniz. Bunu kanıksamanız, kendinizin bazı gereksinimlerinizi zamanla unutmanıza yol açabilir. Aşk yaşamınızda kendinizi güvencede hissetmek isteyeceğiniz ve istikrarınızı korumaya çalışacağınız bir gündesiniz. Duygusal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz ve sevgi duygunuz artacak. Sevdiğiniz kişiyle uyumunuz genel anlamda iyi olacaktır ve düşünsel anlamda da güzel paylaşımlar içine gireceksiniz. Daha önceden yaptığınız bazı planları gerçekleştirmeye çalışacaksınız. İş yaşamınızda mantıklı kararlar alacağınız ve uzun vadeli projeler üzerinde çalışacağınız bir gündesiniz. Kendinizi ve fikirlerinizi iyi ifade edeceksiniz ve çevrenizdeki insanları bu şekilde etkilemeyi başaracaksınız. Bazı gelişmeler keyfinizi yerine getirecek ve moralinizi düzeltecektir. Bir süredir devam eden bir sorununuzu bugün zorlanmadan çözebilirsiniz. Temkinli bir şekilde hareket etmeniz ve detaylara dikkat etmeniz size bazı vantajlar kazandıracaktır.

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, arkadaş çevrenizde tutukluk gösterdiğiniz ve güvensizlik olarak algılanmaya çok elverişli ilişkileriniz var. Kendinizi iyi hissetmediğiniz ilişkileri sürdürme kararlılığınız çok anlaşılır değil. Önümüzdeki günler içinde bir hukuk işiniz olabilir. Bununla ilgili inatlaşmaların tek yanlı olmadığını görebilmeniz, dışardan gelecek iyi niyetli uyarılara bağlı olacak. Aşk konusunda tutucu davranışlar içinde bulunmanız aradığınız heyecanı bulmanıza yardım edebilir. Romantik açıdan güzel bir gün olabilir. Öğle saatlerinde bir araya gelebilirsiniz. Yapmak istediğiniz yenilikler için enerjiniz ve motivasyonlarınız oldukça yüksek. Amirlerinizden bu konuda destek isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ise bu konuya hiç bulaşmak istemiyorlar.

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, ayrıntılara verdiğiniz önemi şu sıralar belli sınırlarda tutmanızda yarar var. Bir bütünsellik içersinde ele alamayıp toparlayamadığınız konularda ciddi tıkanmalar yaşayabilirsiniz. Evcimen özellikleriniz bugünlerde hareket halinde. Bu hareketlilik, ev dışı sosyalliklerinizin bir kısmında sorun olarak yaşanabilir, sitemkar eleştirilere muhatap olabilirsiniz. Gelecek düş kırıklıklarının önünü kesmeniz zor değil. Ama nedense bu konuda aldığınız uyarılar sizi kızdırıyor. Onu yakından tanıdığınızda bir miktar abartmış olduğunuzu düşünebilirsiniz. Temponuz ve sabrınızla iş arkadaşlarınız arasında hayranlık uyandırıyorsunuz. Çalışma yaşamınızdaki deneyimlerinizle, oyunu kuralına göre oynama taraftarısınız.

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, bazı ikili ilişkilerde kalıcı olarak görülüp kabullenilmiş problemlerin çözümü, tarafların kendilerinden bir parça kopup bir ilişki içinde olduklarını fark edebilmelerine bağlı. Bugünlerde yaratıcılığınızı ön plana çıkartabilmeniz halinde, elde edebileceğiniz küçük mutluluklar olabilir. Bunun için günlük yaşamın bağlarını biraz gevşetip kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Bu kadar kolayca unuturken, hala unutulmamış olmanız da çok mümkün. Çok kolay unutup aynı acelecilik içinde yeni bir ilişkiye yöneldiğiniz düşünülüyor. Bu imaj şansınızı bağlayabilir. Hakkınızı koruma konusunda biraz sert tepkiler verebiliyorsunuz. Bugünlerde yaşanacak kişisel bir olaya topluca üzülebilirsiniz. İş ilişkilerinizdeki dostluklar size yorgunluğunuzu unutturabilecek ölçülerde.

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, önümüzdeki günlerde bir mutluluğa yönelik kalabalıklarda koşuşturmalarınız olabilir. Bu coşkuyu, iç çelişkilerinizi toparlamak için kullanabilirsiniz. Þu sıralar, pek de gerekli olmayan bir gizlenme ihtiyacı içindesiniz. Konu edilmek, gündemde olmak istemiyor gibisiniz. Çok duyarlı olduğunuz konulardaki yaşanmış bazı kırgınlıklar etkisini hala sürdürüyor gibi. Siz çok çabuk aşık olabilirsiniz. Duygularınızdan emin olmadan harekete geçtiğiniz için de daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Olaylar karşısında düşünmeden hareket etmeniz yüzünden problemleriniz bitmiyor. Bugün iş hayatınızda uzun süredir birlikte iş yaptığınız insanlarla sorunlar yaşayabilirsiniz. Dürüst olmayan davranışlarını görebilirsiniz. Ani öfkelerden kaçınmalı ve sağduyulu olmalısınız.

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, sosyal çevrenizdeki bazı memnuniyetsizlikleri tasfiye yoluna gideceğiniz bir dönem. Sizi bu davranışa zorlayan tutumların etkisinde kalacaksınız. Bugünlerde belli konularda birtakım kazançlar elde edebileceğiniz topuluklarda bulunabilirsiniz. Böyle belirtiler taşıyan davetleri, bu olasılığı göz önüne alarak değerlendirmeniz yerinde olacak. Bellekten çıkmayan bazı anılarla problemlerinizi çözmeli ve gönlünüzün tatilini artık bitirmelisiniz. Aşksız daha kolay elde ettiğinizi savunduğunuz huzur, bir kandırmaca olabilir. İşleri biraz vakitsiz hareketlendiriyorsunuz. Ama aceleciliğinizi, müthiş programcı yeteneğinizle zararsızlaştırabiliyorsunuz. İş yaşantınızda, sonradan sancılar çektiğiniz sabırsızlıklardan kurtulmanız gerekiyor.

19 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumu

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, aile ilişkilerinizdeki bazı duygusal gereksinimlerin karşılanması gerekiyor. Kendinize fazlaca yöneldiğiniz geçmiş dönemlerde, eksik bıraktığınız konular ve ihmal ettiğiniz ilişkilerle ilgili olarak, bugünlerde yüzleşmelere zorlanabilirsiniz. Belli gizlilikler içinde sürdürmeye çabaladığınız bir ilişkinizde, sizin dışınızdaki bazı açıklamalar problem yaratacak. Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz. Duygusal olarak son derece canlı olacaksınız ve duygularınızı içinizde geldiği gibi yaşamak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insana karşı son derece açık davranacaksınız ancak aranızda bazı gerginliklerde oluşabilecektir. Ancak bu sorunları aşmanız sizin için zor olmayacaktır. Çevrenizden etkilenmeye açık olduğunuz gibi sizde çevrenizi olumsuz etkileyebilirsiniz. Duygusal konularda ani bir girişimde bulunmamalısınız.

19 Eki 2023 - 02:02 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.