20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

Tüm burçların günlük yorumları 20 Ekim Cuma gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 20 Ekim Cuma günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

20 Ekim 2023 Cuma günlük burç yorumları:

20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, aile içi ilişkilerde sevimli, içten tavırlarınızla çok seviliyorsunuz. Bugüne sanki biraz isteksiz başlamış gibisiniz. İçinizde önünü alamadığınız endişeler barındırıyorsunuz. Endişeleriniz sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Bu günleri, sizden daha az gergin, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz. Sevgilinizin, çok eski yakın bir arkadaşınızı biraz çıkarcı, hesapçı olarak görmesi sizi üzüyor. Aralarındaki negatif elektriklenme sizi iki arada, bir derede bırakıyor. Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir. Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz.

20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, bugün akşama doğru bir arkadaş toplantısına çağrılacak ve içinizdeki genel yorgunluk nedeniyle gidip gitmemekte kararsız kalacaksınız. Bugünlerde içinizde özel zevklerinizle, hobilerinizle uğraşmak isteği duyuyorsunuz. Bu uğraşınız hayatın üzerinizdeki ağırlığını hafifletiyor. Ama bu uğraşa zaman ayırmakta güçlük çekiyorsunuz. Kural dışı ilişkiler sandığınızdan çok daha yıkıcı olabilir. Düşünüp doğru bir karar vermeniz gerekiyor. Denemek istiyorsunuz. Ama sonuçları göze alabileceğinizden de pek emin görünmüyorsunuz. Olumlu özelliklerinizi sadece işin kalitesi için kullanıyor, fazla tokgözlü davranıyorsunuz. İş yaşantınızda becerikliliğiniz ve yetenekleriniz bazı kapıları açmanızı çok kolaylaştırabilir.

20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, yakın bir zaman içinde bir yolculuğunuz olabilir. Bunun ne tür bir yolculuk olacağı belli olmasa da, sevineceğiniz bir yolculuk olacağı kesin görünüyor. Aldığınız bir öğüdü iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. İyi dostlarınız var. Bunu bu konudaki seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğinize, dostluğa bağlılığınıza borçlusunuz. Bugünlerde etkilenip kurmayı düşündüğünüz ilişki sizi biraz yoracak gibi görünüyor. Birbirinize fazla uzak karakterler olduğunuzu düşünenleri ciddiye almalısınız. Daha akılcı davranmak zorundasınız. Sakin, soğukkanlı davranarak sonuca ulaşmak daha mümkün olabilir. Düzeltmek istediklerinizi, gerginliğin üzerine gergin bir tavırla giderek düzeltemeyeceksiniz.

20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bugünlerde biraz başınızı ağrıtan bir probleminiz var. Ondan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Bu problemi birlikte yaşadığınız insanların bunu sizin kadar sorun etmemesi canınızı daha çok sıkıyor. Birçok özelliğinizle benzeştiğiniz biriyle tanışacaksınız. Bu kişi sizin içinizi coşturacak. Gelecekte onunla sağlam bir arkadaşlık kurmayı düşüneceksiniz. İyi, kötü her şeyi sonuna kadar paylaşma kararınızı unutmuş görünüyor, ona fazla haksızlık yapıyorsunuz. Her şeyi öğrenmeye hakkı olduğunu biliyor, onu kaybederim korkusuyla bir şeyleri saklıyorsunuz. Çok sorumluluk isteyen bir karar vermeniz gerekiyor. Sizden bekleneni yapacak, elinizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceksiniz. Bugün iş yaşamınızda önemli bir gün olacak.

20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, sizin adınızın da karıştırıldığı bir dedikodudan haberdar olacak ve çok sinirleneceksiniz. Bu söylentilerin arkasında sizi çok şaşırtacak amaçlar göreceksiniz. Yakın bir arkadaşınızın bunalımları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma, dertlerini kısmen de olsa paylaşma niyetiniz ise sonuçsuz kalıyor. Arkadaşınızın bu kapalılığını çözemiyorsunuz. İlişkinizle ilgili kafanız karışık, ama partnerinizi incitmek istemiyorsunuz. Onun arkadaşlarına ayırdığı zaman sizde bir çeşit kıskançlık uyandırıyor. Sizinle daha ilgili olmasını haklı olarak istiyorsunuz. İşyerinizde kimse geleceğinden emin değil gibi bir hava esiyor. Bu yüzden epeydir yeni bir iş arayışınız var. İş yaşantınızda bugünlerde büyük bir güvensizlik içindesiniz.

20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, sizi çok ilgi çekici bulan birini bazı önsezilerinizle itici buluyorsunuz. Önsezilerinize çok güveniyorsanız, bu ilişkiyi şimdiden sınırlandırmanız gerekiyor. Yakın bir zamanda kısa bir yolculuğunuz var. Sizi bu yolculuğun nedeninden çok, gideceğiniz yer ilgilendiriyor. Ama gitmeniz halinde sürpriz gelişmelerle, aynı yolculuğu bir kaç kez daha yapmanız gerektiğini anlayacaksınız. Son zamanlarda ona bir yabancı muamelesi yapıyorsunuz. İlişkiniz artık bu şekle dönüşmüşse, birbirinize açık olmanız ve bitirme veya onarma anlamında bir çözüm üretmeniz gerekiyor.

20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, arkadaş ilişkilerinizdeki bir vefasızlık, size yapılmış olmasa da, bugünlerde kafanızı çok meşgul ediyor. Akşam saatlerinde güzel bir haber alacaksınız. Uzak bir yakınınız olmasına karşın çok sevdiğiniz birinin bir türlü arkası kesilmeyen sağlık sorunları sizi üzüyor. Aile bireylerinizi bu konuda fazla soğukkanlı buluyor, duyarsızlıkla suçluyorsunuz. Partneriniz, sizin ayrılık kararınızı bu kadar bilinçli şekilde, inanarak uygulayacağınızı hiç beklemiyordu. Yaşanan her şeyi bir anda unutmuş gibi davranmanız ona acı veriyor. İşyerinizde karşılıklı suçlamaların arkası kesilmiyor. İş yaşantınızda insan ilişkilerinde bazı geçimsizlikler var. Siz de bu sürtüşmelerin doğrudan içinde görünüyorsunuz.

20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, hafta sonunda tanıştığınız biri bugün bir ziyaret yapıp sizi sevindirebilir. Bir akraba ilişkinizdeki çözümsüzlük size komik geliyor, ama çözmek için inisiyatifi ele geçiremiyorsunuz. Başladığınız işi tamamlama alışkanlığınız bu kez işe yaramıyor. Çünkü bir zamanlama hatası yaptınız. Ele aldığınız sorun zamanlama konusunda hassasiyet istiyordu. Başı buyruk davranışlarınızla devamlı bir şeyleri eksiltiyorsunuz. Aldığınız kararları ona danışmamakla yanlış yaptınız. Siz bazı tavırlarınızla, bir hayatı paylaştığınızı unutmuş görünüyorsunuz. İşyerinizdeki doyumsuz görüntünüz dikkat çekiyor. Çok yakında uzun bir yolculuğunuz olacak. Bugün sizinle özel olarak bir konuda görüşülebilir. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.

20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, yeni bir yaşamın içine giriyorsunuz. Yenilikler teker teker gelirken, düşlerdeki cazibelerini taşımadıklarını görüyorsunuz. Eskidi deyip kenara koyduklarınız ise gittikçe değer kazanıyor. Ama artık gemileri yaktınız, geriye dönemezsiniz. Önümüzdeki günlerde sizi belli ki, bazı hayal kırıklıkları bekliyor. Belki de dünkü mutsuzluğunuzu yarınlarda arayacaksınız. İlişkinizin bu kadar çabuk erozyona uğrayacağını hiç tahmin etmiyordunuz. Bahçeli, pembe boyalı düşsel evinizin temelini bile kazamayacağınız şimdiden belli oluyor. Kimsenin talip olmadığı uzun vadeli bir iş yolculuğuna siz istekli olacaksınız. Bunun, şu günlerde size çok iyi geleceğini düşünüyorsunuz. Ama bu kaçış nereye kadar, bunu da bilmiyorsunuz.

20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yakında içinizde biriken bir özlemi boşaltacaksınız. İçinizin derinliğindeki sevincin nedeni bu olabilir. Bugünleri size yaratabilecek bir hatanın ilk adımını atmak üzeresiniz. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Bu yanlıştan sadece kendi sağduyunuzla kurtulabileceksiniz. Sizi istemeden, bilmeden hataya yöneltenleri görmeniz gerekiyor. Yeni duygularınıza teslim olmaktan başka çareniz yok. İlk başlarda sandığınız gibi, gelip geçici bir şeye benzemiyor. İlişkinin buralara geleceğini hiç tahmin etmemiştiniz. Bugün yapacağınız küçük bir toplantı sizi yeniden umutlandıracak, önünüzü yeniden görmenizi sağlayacak. İş yaşantınızda bugünlerde fırsatın biri giderken biri geliyor.

20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, çok sağduyulu olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Bazı yeni kararlar alacaksınız. Artık zamanı geldi de geçti, diye düşünüyorsunuz. Kararlarınızdan olumsuz etkilenecek olan kişiler, sizin birilerine danışmadan hayati kararlar alamayacağınız inancındalar. Bunu biliyor olmanız da, sizi karar alma konusunda iyice tahrik edip kışkırtabilir. Beraberliğinizde son günlerdeki tartışmaları gerektirecek temel meseleler görünmüyor. Karşılıklı olarak, mutluluktan rahatsızmış gibi davranıyor, belki de mutsuzluğu hak ediyorsunuz. Beklediğiniz fırsat elinize geçmiş sayılır. Bu yüzden bu işe gerekli önemi göstermeli, zamanından önce çıkartmayı becerebilmelisiniz. Elinize aldığınız şu andaki iş, sizin mesleki çapınızı ortaya çıkartacak.20 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, arkadaşlarınızın arasında ciddi, tutarlı bir imajınız var. İmajınızın hakkını fazlasıyla veriyorsunuz. Önemli bir adım atmak üzeresiniz. Ama etrafınıza sizden beklendiği gibi kararlı bir görüntü veremiyorsunuz. Bu adımda, çok kararlı olmanızı engelleyen haklı nedenleriniz var. Bu engelleri, atacağınız karar kadar önemsiyorsunuz. Sevginizin biraz azaldığından emin görünüyor. Bu nedenini siz bulmak zorundasınız. Onun sizinle ilgili endişeleri kişiliğinizle alakalı değil. Partneriniz sizin çok değerli biri olduğunuzu düşünüyor. İş hayatınızda sıcak insan ilişkileri sizin için çok önemli. Ama bunu bulamıyorsunuz. İş hayatınızı, bir aile ortamı içinde düşünüyor, ama düş kırıklığıyla mutsuz oluyorsunuz. .

20 Eki 2023 - 02:02 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.