22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 22 Ekim Pazar gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 22 Ekim Pazar günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

22 Ekim 2023 Pazar günlük burç yorumları:

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemeniz gerekiyor. Çok yakınlarınızdan biri sizin hayalperest olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayabilirsiniz. Bu zorunlu ayrılık duygularınızın kuvvetini bir kez daha kanıtlayacak. Aklınız biraz onda kalacak ama endişe etmenize gerek yok. Sizden uzakta da sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz. İş ilişkilerinizdeki rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz ama herkes sizin gibi değil. İşinizi biraz daha sevmeye ihtiyacınız var. Bugün övüldüğünüz kadar yerilebilirsiniz de.

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, bir arkadaş topluluğu içinde büyük çelişkileriniz var. Topluluğun bireyleri sizin için ayrı bir değer taşıyor. Bu yüzden günlerdir bu çelişkilerle yoğruluyorsunuz. Aile içinde çok önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Kafanızın karışık olduğu bir gününüzdesiniz, özel bir konuda size aktarılan bilgilerin doğruluğundan emin olmaya çalışıyorsunuz. Yeniden beraberlik kararınızın memnuniyetini dostlarınız da paylaşıyor. İlişkinize çocukça nedenlerle ara vereli epey zaman oldu. Heyecanlısınız. Size küçük bir armağanla geleceğini biliyorsunuz. Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz. kendinizi dinlendirmeyi düşünüyorsunuz. Sizden daha yetkeli biri tarafından bugün beklenmediğiniz bir şekilde övüleceksiniz. Bu daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak..

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, bazen hiç direnmeden problemleri oluruna bırakıyorsunuz. Bu çok insani gibi görünse de problemlerin artmasına neden oluyor. Küçük, küçük de olsalar gündelik problemler kümeleşip canınızı sıkabiliyor. Bu sorunların birçoğunun dert edilmeyecek şeyler olduğunu biliyorsunuz. Sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz de bazı durumlarda para etmiyor. Çevrenizdeki çapraşık ilişkileri hayretle gözlemliyorsunuz. İçinde saygı, anlayış barındırmayan ilişkilerin, aşk adı altında yaşanması tuhafınıza gidiyor. Sevgilinizle beraberliğiniz size mutluluk veriyor. İşinizle alakalı bir yolculuğunuz olacak. Çalışma arkadaşlarınızla uyum ve dayanışma içindesiniz. Fakat bu uyumun sizin birçok şeyi kafanıza takmıyor olmanızdan kaynaklandığının bilincindesiniz. .

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, uzaktaki sevdiklerinize karşı özlemle dolusunuz. Önümüzdeki günlerde hasret gidereceksiniz. Sıcakkanlı bir insansınız. Bu yanınız sizi kolay dost sahibi yapıyor. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla çoktandır görüşmüyordunuz. Birlikte geleceğinize dair bazı planlar yapacaksınız. Yakında hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Ona daha yakınlaşmak problemlerini paylaşmak istiyorsunuz. Bu akşam bunun için çok uygun olabilir. Sevgilinizin kendi iş hayatındaki problemlerinin stresiyle değişebileceğinden korkuyorsunuz. Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle özel bir yakınlaşmanız olabilir. İşte yaşadığınız bir gerilim, iş dışında da peşinizi bırakmıyor. Bu gerilimi çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi görünüyor.

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, yeni tanıştığınız birinin ciddi bir sağlık sorunu olduğunu öğrenecek, buna çok üzüleceksiniz. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Güne hareketli başladınız. Yapmanız gereken sürüyle işiniz var. Meraklı kişiliğinizle yine bir şeylerin peşine düşeceksiniz. Yakınlarınızla birlikte önümüzdeki günlerde eğlenceli bir kalabalığınız olacak. Arkadaşlarınız bu sefer tam aradığınızı bulduğunuzu düşünüyorlar. Çekingenliğinizin anlaşılır sebepleri var, ama etkilendiğiniz kişi cesarete değer birine benziyor. İlişkiyi başlatıp başlatmamakta biraz çekingen görünüyorsunuz. Akşama yakın saatlerde alacağınız haberler, bazı kökten kararlar almanıza neden olacak. Aldığınız bir işi sonuna kadar götürüyorsunuz. Bu özelliğiniz çok takdir ediliyor.

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, sağlığınızdaki ufak uyarılar ciddiye alınması gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir. Dikkatli adımlar atmalı, bütün dikkatinizi toplayıp iş görüşmenize öyle gitmelisiniz. Bu görüşmenin sizin için anlamını biliyorsunuz. Bazı konuları gereğinden fazla abartıyorsunuz. Bu yüzden arkadaşlarınız sizi biraz indirimli dinliyorlar. Bu kısa süreli ayrılık sizi ona daha da bağladı. Onun da aynı duygular içinde olduğundan emin görünüyorsunuz. Kavuşma beklenenden de önce olacak gibi. Bugünü yine onu düşünerek geçireceksiniz. Daha hareketli bir iş hayatı istiyorsunuz. Bugün de, yine önünüze yığılmış işler, yine küçük sürtüşmelerle geçecek. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız bu monotonluktan kaynaklanıyor

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz. Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldınız. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzecek. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkacaksınız. Aşkla alakalı bazı değişik görüşleriniz günden güne sizin için de anlamsızlaşıyor. Birkaç zamandır bu konularda daha değişik, daha gerçekçi düşünmeye başladınız. Gündelik sorunları duygusal yaşamınızdan uzak tutmayı iyi biliyorsunuz. Değerlendirebilecek durumda olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugün beklenmedik sevindirici haberleriniz olacak.

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, bir arkadaş ilişkinizdeki aile içi problemler aileye yakınlığınız nedeniyle sizi doğrudan ilgilendiriyor. Ama bu ilginiz sırasında o ailenin, bir yerden sonra kapalı, içe dönük tarafını göreceksiniz. Diğerleri gibi görünen bu günde, beklemediğiniz sürpriz tersliklerle büyük bir koşuşturma içine girebilirsiniz. Bu koşuşturma size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek. Son zamanlarda sıklaşan tartışmaların lüzumsuz olduğunu düşünüyorsunuz. Onu anlamak için belki biraz daha çaba harcamanız, biraz daha birlikte olmanız gerekiyor. Akşamki tartışma aklınızdan çıkmıyor. İş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Ama yine de pek huzurlu görünmüyorsunuz. Bugün bir iş görüşmesi randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla istekli karşılamayacaksınız.

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, hafta ortalarını pek sevmiyorsunuz. Hafta başı işlere teslim oluyor, hafta sonuna doğru da tatil havasına giriveriyorsunuz. Ama haftanın ortası kabusunuz gibi. Bu akşam arkadaşlarla bir araya geleceksiniz. Hayat dolu biri oluşunuz, sizi dostlar arasında olmazsa olmaz biri yapıyor. Çocuklarla iyi iletişim kuruyorsunuz. Paçanıza yapışmaları da sizi usandırmıyor. Özgürlük anlayışınız sevgilinize biraz şımarıkça geliyor. Özgürlük tanımıyla sergilediğiniz davranışların, biraz kendini beğenmişlikten kaynaklandığını düşünüyor. Kuralcılığı sürekli yadsıyan biri olarak, iş yaşamınızdaki kuralcılığınızla tezat oluşturuyorsunuz. Düzenciliğiniz, disiplinliliğiniz, işe bağlılığınızla tam bir iş insanı görüntüsü veriyorsunuz.

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, akşam üzeri bir görüşme yapacak ve kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Bu görüşmede birçok konuda fikriniz değişebilir. Alışkanlıklarınızın dışına çıkmanız ve yeni şeyler öğrenmeniz için değişik seçeneklerle yüz yüze gelebilirsiniz. Başka bir konuyla ilgili bir kararsızlık yaşamanız söz konusu, temkinli davranmak isteyebilirsiniz. Bazı yakınlarınıza danışmanızda yarar var. Sevgiliniz sizdeki bugünkü farklılığı görüp bunda bambaşka sebepler arayabilir. İçinizdeki coşkuyu açıklarken boş yere heyecanlanacaksınız. Oysaki sadece, bugün iyimserliğiniz üstünüzde. Bu iyimserliğiniz, ilişkinize de yansıyor. Bugünkü iyimserliğinizi işinizde de kullanmanızda yarar var. Çünkü, uzun süredir su yüzüne çıkmayan ama sizi içten içe rahatsız eden bir konu, bugün gündeme gelebilir.

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Çünkü dostunuzun bu sevincinde en az onun kadar pay sahibisiniz. Önemsiz bir sağlık sorununuzu büyütüyorsunuz. Verimli bir gününüzde olduğunuz için bugünkü koşuşturmalarınızın kolayca üstesinden geleceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bir davet alabilir ya da siz birilerini davet edebilirsiniz. Açığa çıkarmadığınız bir problem, kendinize sakladıkça takıntı haline geliyor. Partnerinizin de problemi bilmesinde yarar var. Bugün kafanızı meşgul eden problemi onunla konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Becerikli, yeteneklisiniz, ama girişkenliğiniz biraz yaranma çabası gibi de karşılanıyor. Yapmanız gerekli olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

22 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok üzen bir kırgınlığı ortadan kaldırmak için uğraşıyorsunuz. Bu konuda diğer arkadaşlarınızdan destek isteyeceksiniz. Bu akşam bu konuyla ilgili bir ziyaretiniz olacak. Dün size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz soğukluktan bugün biraz pişmanlık duyuyorsunuz. Bugün bunu düzeltmeye çalışacaksınız. Bugün sizi ilk arayışında onunla konuşup konuşmamaya bir süre karar veremeyeceksiniz. Ondan bu kadar hoşlandığınız halde küçücük bir meseleyi büyütüyorsunuz. Bugün, önemli bir konuda bir araya gelip konuşmanız için diğer çalışma arkadaşlarınız tarafından biraz baskı göreceksiniz. İşyerinizde birisiyle anlaşılmaz biçimde uzattığınız bir çekişme iş veriminizi de düşürüyor.

22 Eki 2023 - 02:02 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.