Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 23 Ekim Pazartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 23 Ekim Pazartesi günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

23 Ekim 2023 Pazartesi günlük burç yorumları:

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, öğlen saatlerinde bir yolcunuzu uğurlayacaksınız. Bu size aylarca uzunlukta gelecek kısa bir ayrılık. Çünkü yolcunuz hayatınızda çok özel yeri olan biri. Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Ayrı kalışlar ilişkinizi daha sağlamlaştırıyor. Endişeleriniz boşuna. Aşkınız belki de böylece daha diri kalıyor. Ayrılık yaşadığınız kadar da sevgilinize kavuşmanın heyecanını yaşıyorsunuz. Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşünüyorsunuz. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz. Mesleğinizi, iş alanınızı sevmenize karşın iş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor.

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, çok düzgün bulduğunuz bir arkadaşınızla birlikte yararlı bir konuda işbirliği içindesiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda gelecekte bir hayal kırıklığı görünmüyor. Bugünlerde karamsarsınız. İnsanların pek aldırmadıkları ufak sorunlar sizi korkutuyor. Bugün bunlardan bir kısmını yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi düşünüyorsunuz. Bu akşamki buluşmanızda ona bir sürprizle gidin. Uzun süreli ilişkinizin beraberliğinizin altında bu ilişkiye duyduğunuz büyük güven yatıyor. Tabi, bu güvenin altında da büyük aşkınız. Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak. Elinizin altındaki bir iş, sizin harcınız olmadığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşıyor.

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, aile ilişkilerinize gitgide özen gösteriyorsunuz. Bu şekilde hem sizi sevenleri mutlu ediyor, hem de kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Bu akşam sevdiğiniz arkadaşlarınızdan davet alabilirsiniz. Bugün canınız hiç sorun yaşamak istemiyor. Bu yüzden size sorun olabilecek tartışmalardan, hatta size sorunlarını açabilecek insanlardan uzak duracaksınız. İlişkinize ilk başladığınızda kendinize yaşattığınız endişeler, şimdi aklınıza geldikçe kendinize kızıyorsunuz. Aşka duyduğunuz geleneksel güvensizliğinizi aşmış gibi görünüyorsunuz. İşyerinizde iş sorunlarınızı birilerine açmaya da haklı olarak cesaret edemiyorsunuz. Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi, şimdiki işinizi de aksatmadan halledeceksiniz.

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bazı durumlarda sıradan sorunlarınızın bile, çözümü sanki elinizde değilmiş gibi davranıyorsunuz. Sadece bu yüzden yaşadığınız birçok sorununuz var. Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Ve bu, hiç ummadığınız şekilde verimli bir ziyaret olabilir. Mutluluğunuzu biraz da geniş yürekli, özgür bakışlı oluşunuza borçlusunuz. İlişkinizi hiç zorlamıyorsunuz. Aşktaki sallantıları hatta depresyonları doğal karşılıyorsunuz. Bugün dikkatli olursanız, büyük bir fırsatla karşı karşıya gelebileceksiniz. Bu fırsatı kaçırmamalısınız. Önünüzde parlak bir gelecek görünüyor. Sadece, size yaklaşan fırsatları önceden sezebilmeniz gerekiyor.

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olacak. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları size biraz ağır geliyor. Bugün konuyu açıp işin varacağı yere varması niyeti içindesiniz. Uzun süreli beraberliğinizin artık vaktini doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini de bilemiyorsunuz. Bu günlerde işinize karşı nefrete yakın duygular içindesiniz. Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız, bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor. Bu bunalımınız uzun sürmeyecek.

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bir yakın dostunuzla birbirinizden süratle uzaklaşıyorsunuz. Bunu o da sizin kadar sorun ediyor, sizin kadar üzülüyor. Müdahaleci davrandığınız bazı durumlar oluyor. Bu tavrınız, konunun içindeki diğer insanlarca hoş karşılanmıyor. Buna dikkat etmelisiniz. Bugüne aktardığınız bazı sorunlar vardı. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayacaksınız. Geçmiş deneyimlerinizden gelen bilgileriniz size yol gösterecek ve ondan hemen bir beraberlik talep etmeyeceksiniz. Uzun bir tanışma dönemi size daha çok heyecan verecek gibi görünüyor.

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, akraba ilişkilerinizde pek kadirşinas bilinmiyor ve eleştiriliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız. Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu zaafı arada bir gösteriyorsunuz. Sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla şaşırtıyorsunuz. Siz önce karamsarlığınızı atmalı ve bu akşamki tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz. Gönlünüzde bir karamsarlık, bir küskünlük gözleniyor. Bu akşam tanıştırılacağınız kişi bu halinize son verebilir. Huzursuz görüntünüz göze batıyor. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız. Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz.

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, aile hayatınızda sizden, daha çok yakınlık ve ilgi bekleyen yetişkinler var. Uzak kaldığınız ilişkileri hepten unutabiliyorsunuz. Bugünden önünüzdeki güzel günlerin heyecanını yaşıyorsunuz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olacak. Alacağınız bir haberle harekete geçeceksiniz. Sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Akşamki tartışmadan sonra kalan umutlarınız da yok olmuş gibi. Ama onu incitme korkunuz var. Bu, yaşadığınız onca güzel şeyden kaynaklanıyor. Beraberliği böyle kabullenip sürdürmeyi düşünüyorsunuz. Bir çıkış arıyor, ama göremiyorsunuz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekecek. Çalışma hayatının genel sorunları iş yerinizde bolca yaşanıyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz.

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, bugün bir çocukluk arkadaşınızdan haber alacaksınız. Anılarınız depreşecek. Bir yakınınızın sorununu halletmek için kendinizi ön plana çıkartıyorsunuz. Bu şekilde bazı problemler yaşayacağınızı tahmin etmenize rağmen, bundan kaçınmıyorsunuz. Birkaç gün içinde iş hayatınızda bazı yenilikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sizinle çok ilgilenen birisinin sürekli üzerinize gelmesi, sizi sıkmış görünüyor. Hoş görünmek için gösterdiği çabanın, size ne kadar itici geldiğinin farkında değil. Tepeden tırnağa bir değişime ihtiyacınız var gibi görünüyor. Belli ki, mevcut koşullarınızla hiçbir şeyi düzeltemeyeceksiniz. İşlerinizdeki dönemsel düzelmeler size hiç umut vermiyor.

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bazı sorunların üzerine gereğinden fazla gidiyorsunuz. Bu davranışınız o sorunları biraz daha büyütüyor. Yakın bir arkadaşınızla bugünlerde bir küskünlük içine gireceksiniz. Fazla rahat, geniş davranışları sizi bugün çileden çıkartacak. Sürpriz bir ziyaretiniz olabilir. Hiç beklemediğiniz anda, hiç beklemediğiniz birisi kapınızı çalabilir. İlişkinizde, sevgiliniz size mecburmuş gibi bir tavrınız var. İkinize de çok yakın olan arkadaşlarınız bu konuda sizi suçlu buluyorlar. Ama sizin, bu ilişkide değişmeyeceğiniz belli oluyor. Partnerinizin değişmesi gerekecek. Çok yoruluyorsunuz. Kendinizi daha az yormak için aldığınız kararlar işe yaramıyor. Bazı sorumlulukları üzerinizden atmak, temponuzu biraz da olsa yavaşlatmak zorundasınız.

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, aile içinde problem yaptığınız, hepinizin üzülmenize neden olan birisi var. Ona zaman ve emek harcamanız gerekiyor. Yurtdışından eski bir dostunuz, sizi düşündürüp kafanızı karıştıracak önerilerle şu günlerde dönebilir. Her Cuma günü aynı şeyleri yaşıyorsunuz. İşle bağlarınız kesiliyor, bugünün bitmesi için dakikaları bile sayıyorsunuz. İlişkiniz için harcadığınız çabalarda yalnız kaldığınızı düşünüyorsunuz. Beraberliğinizin bir ayrıcalık taşımasını, çevrenizde gözlemlediğiniz beraberliklerdeki sorunları yaşamamasını istiyorsunuz. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var. Bugünlerde bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

Umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek! 23 Ekim burç yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, inatçı bir tarafınız var, çevreniz bundan rahatsız görünüyor. Kafanıza taktığınız bir konuyu kolay, kolay unutmuyorsunuz. Bugün içiniz içinize sığmıyor. Arkadaşlarınız siz hiç böyle görmediklerini söylüyorlar. Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi çok mutlu etti. Gelecekle ilgili umutlarınız arttı. Sevgilinizin ilgisiz davranışları sizi hayrete düşürüyor. Ama nedense cesaretsiz davranıyor, bunu onunla oturup konuşma vaktini geçiriyorsunuz. Konuşursanız, onun da sizden yakınmaları olduğunu göreceksiniz. Bu günlerde bir unutkanlık içindesiniz. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor. Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılacak.

23 Eki 2023 - 00:18 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.