Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 24 Ekim Salı gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 24 Ekim Salı günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

24 Ekim 2023 Salı günlük burç yorumları:

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, özel hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamınızda size yardımcı olacak. Planlı davranmamak zaman zaman başınıza işler açıyor, şimdi yine öyle bir dönemdesiniz. Yolun yarısındayken pes etme özelliğinizi de göz önünde bulundurarak ufak ufak adımlar atarak hedefinize ulaşmaya çalışmanız daha yerinde olur. Bugün yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bugünlerde yaşadığınız sorun aşkla cinselliği birbirine karıştırmak. Bu farkı anlayacağınız zaman romantizm konusunda büyük bir aşama kaydetmiş olacaksınız. Onun size duygularında ise bir problem yok. Bugün size yine sevgisini hissettirecek. İşle ilgili düşüncelerinizi özel yaşamınıza yansıtmaktan çekinmiyorsunuz. Yakınlarınız işinizi işyerinde bırakmanızı istiyorlar. Bugün işle ilgili uzun bir telefon konuşması ya da yüz yüze sohbet yapabilirsiniz.

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, kafanızı karıştıran bir konuyla ilgili yeni bir haber, kafanızın daha da karışmasına neden olabilir. Bu konuda objektif düşünmenizin bir yolu da kulaklarınızı yeni bilgilere kapamaktan geçiyor. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. gideceğiniz yerde de aynı konu açılabilir. Kesin konuşmalar yapmaktan kaçınırsanız ilerde pişmanlık duymazsınız. Önemli kararlar vermeniz için daha zamanınız var, ani kararlardan uzak durun. Onu ihmal ettiğinize dair sitemleri bitmek bilmiyor. Siz de bu yanlış anlamayı onarmak için hiçbir şey yapmıyorsunuz. Onun beklentilerine yanıt vermekte zorlanıyorsunuz. Aslında fazla bir şey istemiyor. Bugün ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz. İşyerinizde zaman zaman aldığınız övgüler başınızı döndürdüğü için olumsuz gelişmeleri asla göremiyorsunuz. Sizin kariyerinizi sabote etmek isteyen bir arkadaşınızın yapmak istediklerinin farkında değilsiniz. Çevrenizdekilere biraz daha temkinli davranmalısınız.

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, bugün şanslı bir gününüzdesiniz. Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz. Þans sizden yana olduğu için de sizin istediğiniz biçimde çözülebilir. Kalabalık bir topluluğa girip düşüncelerinizi açıklama fırsatı bulabilirsiniz. Müjdeli bir haberiniz var. Uzaklardan bir yerden sizi çok sevindiren bir doğum haberi alabilirsiniz. İlişkinizde bir konsantrasyon sorunu yaşıyorsunuz ve o da bunun farkında. Geçmişin izlerini ilişkinize taşımanız sürekli sorun yaratıyor. Aynı sorunu bugün de yaşayabilirsiniz. İlişkinizin düzgün gitmesinin tek koşulu sizin geçmişten tamamen kopmanız. Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Yakınlarınızla paylaşmanız işinizi kolaylaştırabilir.

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, her zamanki evcimen haliniz bugün yanınıza uğramayacak. Çok enerjik bir gününüzdesiniz ve gözünüz dışarıda. Size eşlik etmesini istediğiniz kişiler enerjinize ayak uyduramayabilirler. Aklınızdan geçen birçok proje var. En akla yakınını hayata geçirmek için uğraşırsanız daha gerçekçi olabilir. Geç saatlere kadar enerjinizi tüketebilirsiniz. Çevrenizdekiler onu şımarttığınızı düşünüyor. Siz ise sürekli vermekten bir türlü vazgeçemiyorsunuz. Yine onun isteklerini yerine getirmek için dört döneceksiniz. Neyse ki, o da size karşılığını veriyor. İşyerinizdeki huzur genel huzurunuzu da etkiliyor. Hafta başında küçük bir problem yaşayacağınıza dair kimi ipuçları sizi hafif tedirgin ediyor. Bu sorun huzurunuzun bozulmasına neden olmayacak.

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, başarılı ve çekici olduğunuzun farkındasınız, bu da sizi gereğinden fazla şımartıyor. Bugün verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz size hatırlatılabilir. Yakınlarınız ihmal edildiklerini düşünüp sitem edebilirler. Öğlene doğru alacağınız bir davete olumlu yanıt verip vermemeniz enerjinize bağlı. Tembellik etmezseniz hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sürekli reddettiğiniz biri uzun süredir etrafınızda dolaşmakta ısrarlı. Israr ettikçe şansı azalıyor ama bunun farkında değil. Bugün yine hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkması sinirlerinizi bozabilir. Özel yaşamınızdaki dağınıklığınızın iş yaşamına yansımaması herkesi şaşırtıyor. Yetenekleriniz ve disiplininiz, kafa karışıklığınızın neden olduğu sorunları şimdilik örtmeye yetiyor. Yine de bir an önce toparlanmanız gerekiyor.

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, sizin en önemli ilkeniz dürüstlük ama ne yazık ki herkes sizin kadar dürüst değil. Bunu fark ettiğinizde çok üzülüyorsunuz. Bugün hiç ummadığınız bir kişinin ikiyüzlülüğüne tanık olabilirsiniz. Konunun sizinle bir ilgisi yok ama siz yine de üzülebilirsiniz. Bir arkadaşınız size kendisiyle ilgili bir haber verecek, siz de en az onun kadar sevineceksiniz. Aşkta heyecan kadar şefkate de önem veriyorsunuz. Bunu yeterince dile getiremediğiniz için istemeden kırılıyorsunuz. O sizin şefkat isteğinizin farkında, kendince şefkat gösteriyor. Kırılmak yerine onun verdiklerinin değerini anlamanız ilişkiniz için daha hayırlı olabilir. Her zamanki atılganlığınız devam ediyor ve bunun karşılığını da alıyorsunuz. İşiniz kadar işyerinizdeki ilişkiler de hayatınızın bir parçası. İlişkiler üzerine konuşmaktan çok hoşlanıyorsunuz.

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, etrafınıza adeta gözleriniz kapalı olarak baktığınız için sizi eleştiriyorlar. Bu huyunuz size zarar verdiği kadar yakınlarınıza da zarar veriyor. Çünkü onlarla ilgili konularda da yeterince objektif olamıyorsunuz. Bu konuyla ilgili bir tartışmada eleştirilere kendinizi savunmaya geçip eleştirilere kulak tıkayabilirsiniz. Bu da sizi gerçekten sevenleri üzebilir. Hiç ummadığınız biri size hayranlığını dile getirebilir. Aklınızdan hiç geçmeyen bir yakınlığa hazır olun. İnce eleyip sık dokumanız gerekmeyebilir, çünkü onunla ilgili zaten olumlu düşünceleriniz var. Yakın bir iş arkadaşınıza kırgınlığınız devam ediyor. Bir süre daha devam edecek gibi. Bugün onunla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Ama yine de kısa vadede sorununuz çözülecek gibi görülmüyor.

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, şimdiye kadar hiç umurunuzda olmayan şeyleri umursamaya başladınız. Başkalarının yaşamınız hakkındaki düşünceleri isteklerinizi gerçekleştirmenizin önünde engel olabilir. Bugün yine yapmak istediklerinizle başkalarının istekleri arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber ayaklarınızı yerden kesebilir. Oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bugün, ateşli tartışmalar, duygusal konuşmalar, romantizm dahil her şey olabilir. Dışarıdan çok sorunluymuş gibi görülüyor ama ikinizin de bütün bu iniş çıkışları yaşamaya enerjiniz var. İş yerinizdeki genel ekonomik sıkıntı artık size de yansıyabilir. Aklınızdan zaman zaman bir iş değişikliği geçiyor ama bugünlerde buna cesaret edemeyebilirsiniz. Kısa vadede bir değişiklik gözükmüyor.

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, çok mutlu bir dönemdesiniz. Yaşadığınız olumlu bir değişim bütün yaşamınızı renklendirdi. Çevrenizdekilerin sizin enerjinize ve canlılığınıza ihtiyaçları var, bunu da talep ediyorlar. Siz ise hangisine yetişeceğinizi şaşırıyorsunuz. Bugün dostlarınızdan birlikte program yapma önerileri gelebilir. Bu öneriyi değerlendirirseniz hoş bir gün geçirebilirsiniz. Yaşamındaki huzursuzlukları sizinle paylaşmak istiyor ve zaman zaman kapris yapıyor. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz ama bugün sabrınız taşabilir. Aklınızdan geçen sürprizi yapmaktan vazgeçebilirsiniz. Parlaklığınızla göz kamaştırıyorsunuz. İş çevreniz de yakınlarınız da size çok güveniyor. Başarınızda şansın da payı çok büyük. Þanslı döneminiz bir süre daha devam edecek. Bu da başarınıza başarı katacak.

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, ektiklerinizi biçmenin zamanı geldi. Uzun zamandır uğraştığınız bir projenin sonuna geldiniz. Bugün bu projenizle ilgili olumlu bir gelişme yaşanabilir. Yine de kötümser yanınız devreye girebilir, umutsuzluğa kapılabilirsiniz. Oysa önünüz açık, isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz gibi gözüküyor. Yakın dostlarınız vermek istediği desteği reddetmemelisiniz. Ona adeta meydan okuyorsunuz. İlişkinizde sürekli olarak yaptığınız hak, hukuk tartışması zaman zaman ilişkinin tadını kaçırıyor. Bugün oldukça olumlu bir gününde, bu olumluluğu bozmaktan kaçının. Disiplininiz ve uzun vadeli çalışmanızın karşılığını alacağınız bir dönemdesiniz. Özelliklerinizle beğeniliyor, taktir topluyorsunuz. Yakında çalışmalarınızın maddi karşılığını da görebilirsiniz.

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, her zaman istediğiniz gibi hareket ettiğiniz için sizden beklentileri olanlar bunları dile getirmekten kaçınıyor. Bugün yine hiç kimseyi umursamadan kendinize en uygun programı yapabilirsiniz. Bu da küçük tatsızlıklara neden olabilir. Kafanız pek çok işle meşgul. Bu da duygusal yaşamınızı ihmal etmenize yol açıyor. Enerjinizi başkalarıyla paylaşmak size de iyi gelebilir. Bugünü ve her günü sizinle paylaşmak istiyor. Bugün size bir sürprizi var. Bu sürprizi gerçekleştirmesi için ona fırsat vermenizi bekleyebilir. Ortak program yaparsanız romantik bir gün geçirebilirsiniz. Beklentilerinizi yüksek tutmak bazen mütevazi gelişmelerin de önünü kapatıyor. Neyse ki, bugünlerde beklentilerinize uygun gelişmeler olacak. Bugün gelecekle ilgili mükemmel haberler alabilirsiniz.

Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz: 24 Ekim Burç Yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, nedeni belli olmayan bir mutluluk içindesiniz. Bugün mutlu uyanacaksınız ve gün boyu mutluluğunuz devam edecek. Sabah saatlerinde kalabalık bir grupla buluşabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir kutlama olabilir. Bu kutlama direkt sizinle ilgili değil ama siz yeterince tadını çıkaracaksınız. Bir yakınınız uzun zamandır satın almak istediği büyük bir şeyin haberini verebilir. Zaman zaman sıkılmaktan korkuyorsunuz. Bu korkunuzda da haksız sayılmazsınız. Çünkü size neredeyse göz açtırmak istemiyor. Neyse ki bugün olumlu bir gününde. Bugün ondaki olumlu enerji size de enerji veriyor. Bugün aranızda derin bir sohbet yaşanabilir. İş arkadaşlarınızdan biriyle yapacağınız bir konuşma sizi heyecanlandırabilir. Onu, aktardıklarında abartı olabileceğini hesaba katarak dinlemelisiniz. Onun hayalperestliğinin farkındasınız ama yine de etkilenmekten kurtulamıyorsunuz.

24 Eki 2023 - 01:00 Aydin- Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.