"Sağlığınızla alakalı kaygılarınız yerinde olabilir!" 25 Ekim Burç Yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 25 Ekim Çarşamba gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 25 Ekim Çarşamba günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

25 Ekim 2023 Çarşamba günlük burç yorumları:

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, sakıncalı bulduğunuz bir üçlü görüşmeye eklenerek sağduyu katacaksınız. Yakın bir arkadaşınızın hiç hazır olmadığınız bir konuda sizden yardım talebi olabilir. Bağımsız karakteriniz en olur olmaz durumlarda baş kaldırıyor. Bu anlamda yaşadığınız yalnızlığın belli bir hüznü olsa da bu, kendinize duyduğunuz hayranlığın artmasını engelleyemiyor. Yaşayıp yaşamamakta kararsız kaldığınız, ama sizi çok heyecanlandıran bir ilişkinin başındasınız. Bu ilişkiyi kabullenip yaşamanız halinde ödeyeceğiniz olası bedeller size çok ağır geliyor. İş hayatınızda bugünlerdeki karışıklık bazı çalışanların ağır kanlılığından kaynaklandı. Düzeltmek için fazla çaba harcamanız gerekecek. İş ilişkilerinde bunun ne şekilde olursa olsun çözülmesi gereken bir haksızlık olduğunu düşünüyorsunuz.

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, kendinizi eskiden beri bağladığınız büyük umutlar, hedefine bir türlü ulaşmıyor. Bir süre daha sabrederseniz güleceksiniz. Yakın bir dostunuzla yapacağınız küçük bir iş ortaklığında uğrayacağınız zarar, çevrenizde arkadaşınızın size duyarsızlığı olarak yorumlanacak, ama siz buna katılmayacaksınız. Dostlarınız üzerinde büyük krediniz var. Bazı uyumsuz davranışlarla bunu tüketiyorsunuz. Beraberliğinizdeki doyum ve güven her şeyin üstünde görünüyor aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesindeki doğallığı kavrayabiliyorsunuz. Yakında sevinçleriniz var. Bir arkadaşınızın iş alanı sizi çoktandır cezp ediyor. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz.

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, birkaç gün içinde sizi olumlu anlamda heyecanlandırıp harekete geçirecek bir haberiniz olacak. Aile ilişkilerine düşkünlüğünüz, bu sevinci çoğaltacak. Çok fazla sorguladığınız bir dostluk ilişkisi içindesiniz. Bu sorgulama için yeterince kanıt toplamış görünüyorsunuz. Yine de arkadaşınızı gözden çıkartamadığınız bazı duygusal engelleriniz var. Onunla bir şeyler yaşama isteğinizi zor dizginliyorsunuz. Bu ilişkiye başlayacağınıza dair bir belirti görünmüyor. Bu kadarlık bir heyecanla yetinmek zorunda kalacaksınız. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir. Elinizdeki bıktırıcı işte bu kadar istikrar göstereceğinizi kimse tahmin etmiyordu. Bunu bildiğiniz için büyük bir efor gösterip işi vaktinden önce bitirmeye çalışıyorsunuz. .

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, dostluk ilişkilerinde seçicisiniz. Ama seçtiğiniz dostlarınızı sürekli sınıyorsunuz. Bu tarzınız değişime açık, bazı güvensizliklerinizi alt etmeniz gerek. Sonuca çabuk ulaşmak istiyorken ön hazırlığınız biraz zaaflı oluyor. İnsanlarda sizinle yarışma ihtiyacı uyandırıyorsunuz. Bu, iddialı karakterinizden kaynaklanıyor, kişiliğinizde bu anlamda bir kışkırtıcılık var. Kendinizi toparlayın. Şansın duygu dünyanıza sunduğu krediyi fazla zorluyorsunuz İçinde bulunduğunuz sevgi yoğunluğu, sizde gitgide paranoyak varsayımlar geliştiriyor. Atacağınız adımları uzun düşünmelerden sonra hareketlendiriyorsunuz. Bu özelliğiniz bugünlerde oldukça yararınıza olabilir. Ertelediğiniz konuların bir kısmını kotarmış olmanız, vakti geldiğinde daha az emek harcamanızı sağlayacak.

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, sağlığınızla alakalı kaygılarınız yerinde olabilir. Bu konuda bir an önce kendinizi rahatlatmalısınız. Çok sorunlu bir yakınınızın problemleri, bu yakında size kadar ulaşacak. Tastamam güven duyacağınız bir dostluğa ihtiyacınız var. Bir arkadaşınızın favorisi olmayı başarmak zorundasınız. İnsanlarla yarı güvenli ilişkiler sürdürmeniz size gizli bir yapayalnızlık yaşatıyor. Sıkıntı dolu ikilemler, zor tercihler bugünlerde yaşamınızı doldurabilir. Geçen zaman zararınıza çalışıyor. Son zamanlardaki yürek titreşimlerinizi kontrol altına almaya çalışın. Destek arayan üretkenliğiniz, belli bir süre daha hareketsiz kalabilir. Kafanızda tam netleştiremediğiniz ilişkiler, taraf olmanızın istendiği durumlarda çekingen kalmanıza yol açacak.

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, büyük bir kalabalık içinde olacaksınız. Bu bir kutlama töreni olabilir. Ama bu toplulukta sevinciniz yarı buruk olacak. Dostluğa, arkadaşlığa çok önem veriyorsunuz. Yakında bir dostunuzla küskünlükleriniz var. Akraba ilişkilerinizde, bugünlerde sizden gizlenmeye çalışılan bir şeyler olduğuna dair bazı kuşkular barındırıyorsunuz. Ama bundan emin olamayacaksınız. Sürekli sorgulamalar, ilişkideki beklentilerin diriliğinden olabilir. Yanlış yorumlarla, yanlış yargılara varıyorsunuz. İyimser ve umutlu arayışlarla ilişkinin sonsuzluğu kolayca ortaya çıkacak. İşlerinizdeki durgunluk yavaş ama istikrarlı bir ivme kazanıyor. Yeni alacağınız haberlerle daha umutlu olacaksınız. Yeni yaptığınız görüşmeden çok şey beklerken, tersliklere de donanımlı olmalısınız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, bazı durumlarda sergilediğiniz acelecilik, panikçilikle eşdeğer sonuçlar getiriyor. Yakın çevrenizin bu yöndeki rahatsızlıkları bu sıralar iyice belirginleşebilir. Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme, özel bir probleminizdeki endişelerinizin artmasına neden olacak. Fakat problemi kendinizle yaşama kararlılığınız sürecek. Aşk hayatınızda bugün genel bir rahatlama hissedeceksiniz. İlginizi çekecek yeni insanlarla tanışabilir yeni konularla ilgilenebilirsiniz. Çevrenizdeki olaylara çok fazla dikkat etmeyeceksiniz ve bazı ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. İşyerinizde beklenmedik olaylar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ani gelişmeler duygusal gerilime girmenize neden olabilir. Sakinlikle öfke arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Bugün herhangi iş konusunda yeni kararlar almamalısınız.

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, geçen günlerde tanıştırıldığınız biri sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz. Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını ilerde kavrayacaksınız. Þimdi ilgisiz görünmenizin bazı takıntılarınızla alakası var. Günün ilk saatlerinde eşinizle aranızda çıkabilecek sorunları erteleme imkanınız yoksa, akıllıca davranmaktan başka çare kalmıyor. Fazlasıyla olgun ve sorumlu bir tutum göstermeniz gereken bir gün. İş yerinde birlikte çalıştığınız insanların kıskanç tutumlarına karşı kendinizi korumanız gerekiyor. Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin. Enerjinizi bireysel çalışmalarınıza yönlendirmeniz doğru olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, arkadaşlık ilişkilerinizde pek doyumlu olmadığınız görünüyor. Ama bu sıralar biraz fazla seçen, çok sokulgan olmayan biri gibi davranışlar içindesiniz. Kendinize zaman ayıramamaktan şikayetçisiniz. Oysa kendinize sunabileceğiniz bir sürü zevkiniz var. Her şeyin yerli yerinde göründüğü hayatınızda, bu tür eksiklikler hissetmenizdeki nedenleri keşfetmeye çalışın. Bugünlerde alacağınız teklifler önemli. Koşullarınızın elverişsizliği sizi engellememeli. Birtakım şeyleri artık yerli yerine oturtmanız için, şartlarınızı zorlamanızda yarar var. Gelecekle ilgili belirleyici etkileri olan konularda, tüm becerilerinizi ortaya koyma durumunda kalacağınız görüşmeleriniz var. Þu sıralar, zihninizi dağıtabilecek gelişmelerden uzak kalmaya çalışın.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, sizden çok daha yetersiz insanların sizi ısrarla yönlendirme gayretlerini tetikliyorsunuz. Arkadaşlık konularına gönülden verici yaklaşımınız sizi edilgenleştiriyor. Yaşamınızdaki önemli birinin size bazı uyarıları var. Kırılganlığınız onun cesaretini kırıyor. Yaratmaya çalıştığı fırsatı ona vermeye bakın. Bu uyarılardan yararlanacaksınız. Duygusal konularda keyifsiz bir gün geçireceksiniz ve iç dünyanızda çeşitli karamsarlıklar yaşayabilrisiniz. Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Bazı planlarınıza ilişkin sorunlar çıkacaktır bunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak bugün çözemeye bilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz.

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, sevecen, yumuşak biri olmanız, sevinci olduğu gibi hüznü de yoğun yaşamanıza yol açıyor. Derin üzüntülerin, coşkulu mutlulukların insanısınız. Arkadaş ilişkileri sizin için çok önemli. Sizi derinden etkileyen birtakım olayları daha gerçekçi bir bakışla yeniden gözden geçirmeniz halinde, bu etkiden kurtulacaksınız. Buna meyil göstermeniz halinde destekleriniz olacak. Sevgilinize kendinizi kanıtlama çabası içine girmeniz çok yersiz. Sizi yeterince tanıyorsa zaten güvenecektir. İlişkinin eksikleri karşılıklı çabalarla giderilir. İş arkadaşlarınızı hemen idam sandalyesine oturtmayın. Hiç kimse mükemmel değildir. Üstelik herkesin sizinle aynı görüşte ya da kişilikte olmasını bekleyemezsiniz. Başarınıza giden yol iş birliğinden geçiyor.

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, iş arkadaşlarınızı hemen idam sandalyesine oturtmayın. Hiç kimse mükemmel değildir. Üstelik herkesin sizinle aynı görüşte ya da kişilikte olmasını bekleyemezsiniz. Başarınıza giden yol iş birliğinden geçiyor. Aşk hayatınızdaki değişimlere kolay ayak uyduramıyorsunuz ve bu konuda sevgilinizle zaman zaman sorunlar yaşıyorsunuz. İlişkinizi bir düzene sokmalısınız. İş hayatınızda her şey yolunda gibi görünse de önümüzdeki günlerde iş arkadaşlarınızla bazı sorunlarınız belirebilir. 

25 Eki 2023 - 01:10 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.