Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 26 Ekim Perşembe gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 26 Ekim Perşembe günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

26 Ekim 2023 Perşembe günlük burç yorumları:

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, ele almayı düşündüğünüz konu, pek aceleye gelecek gibi görünmüyor. Konunun içindeki diğer kişilerin, buna hazır olduklarından kuşku duymamanız gerekiyor. Son günlerde içine düştüğünüz karamsarlık sizi bu hafta terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenle bu kadar karamsarlık yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız. En iyi seçimi yaptığınıza arkadaşlarınızı inandırmaya çalışmanıza hiç gerek yok. Onun size verdiği heyecan bunu zaten doğruluyor. Gönlünüzün uzun zamandır aradığını sonunda buldunuz. Elde edeceğinizden çok emin olduğunuz sonuç, son birkaç gündür biraz hayal gibi görünmeye başlamıştı. Bugünkü çok kritik görüşmenin sonucu her şeyi ortaya çıkartacak.

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, hafta ortasına doğru mutlu haberleriniz var. Sizinle ilgili iyi şeyler düşünen birileri sizi çok şaşırtacak. Bu kadar ilgi duyulduğunuza, sevildiğinize siz de şaşıracaksınız. Haftaya biraz sorunlu başlıyorsunuz. Hafta tatiliniz hiç de dinlendirici geçmedi. Önceden planlamadan çıktığınız küçük geziniz hepinizin enerjisini tüketmiş gibi görünüyor. İlişkiniz için hala yapılabilecek bir şeyler olduğunu düşünmek istiyorsunuz. İlişkinizin ayakta kalması için her şeyi yapmadığınıza inanıyorsunuz. Partnerinizle konuyu görüşmenizde yarar olacak. Ne olursa olsun kararlılığınızı bozmamanız gerekiyor. Son derece isabetli verdiğinize inandığınız kararı, art niyetli bazı müdahalelerle şimdi tekrar, tekrar düşünmeye başladınız.

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, basit bir kızgınlıkla önceden planladığınız bir alışverişi iptal etmeye yönelebilirsiniz. Bunu çok iyi düşünmeniz, birçok şeyi bu alışverişe bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor. Size önceden verilmiş olan bir söz bugünlerde yerine getirilecek. Ama gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, biraz daha fazla şeyler vermek durumunda kalacaksınız. Düzgün bir ilişki sürdürmek size bir külfet gibi geliyor. Ama şu andaki ilişkinizi iyi değerlendirmelisiniz.. Aşk hayatınızdaki karmaşıklıklar sizi tanıyanları hiç şaşırtmıyor. Haftanın ortalarında biraz başınızı ağrıtacak bir toplantıya katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Hırs yaptığınız bir konuda hırsınız yüzünden değil, aceleciliğiniz yüzünden sıkıntı yaşayacaksınız.

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, yakın bir zamanda bir yakınınızın bir kutlama gününde olacaksınız. Bu özel günde bazı görmek istemediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Bugünü hareketli ve dolu, dolu geçireceksiniz. Telefonlara bakmaya bile zaman bulamayabilirsiniz. Bu sıkışıklığı, hafta sonu iki tam gün tatil yaptığınız için yaşadığınızı biliyorsunuz. Onun sizi aramasını beklemeniz size zaman kaybettiriyor. Onunla zor unutacağınız bir hafta sonu geçirmiş olmanız, illa ki aranacağınız anlamına gelmiyor. Ama siz ararsanız, akşam da unutulmaz saatler geçirebilirsiniz. Bu yeni durum, çok daha huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlayacak gibi görünüyor. İş yaşantınızdaki sorunlu birtakım ilişkileri sabrınızla yavaş, yavaş istediğiniz şekle sokuyorsunuz.

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bugünlerde aile ilişkilerinizi her zamankinden daha fazla önemsemeniz gerekiyor. Bu gerekliliği zaten çok net olarak görüyorsunuz. Ama nedense özensizliğe devam ediyorsunuz. Gündeminize yeni soktuğunuz bir konuyu biraz gecikmiş olarak ele aldığınızı düşünüyorsunuz. Haklı gibi görünseniz de, henüz bir şey kaybetmiş sayılmazsınız. Çok az da olsa objektif bakabilirseniz, kendinizi bu geçimsizlikte biraz daha suçlu görebileceksiniz. Geçimsizliğinizin nedenlerini hiç birbirinizi suçlamadan ortak bir şekilde paylaşmanız gerekiyor. Ortaya koyduğunuz iş hacmi ile dikkati çekiyorsunuz. İş çevrenizde oldukça iddialısınız. Bazen fazla iddialı davranıyorsunuz ve boyunuzu aşan işler üstünüze kalıyor.

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, önümüzdeki günlerde, küçük tatilinizden kalan bir anıyı sürekli anımsayacaksınız. Yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay, kolay çıkmayacağını hissedeceksiniz. Güne neşeli başladınız. Kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz. Geçirdiğiniz iki güzel ve romantik gün, yorgun bedeninizi yeniden ayağa kaldırmış gibi görünüyor. Bugün telefon trafiğiniz hayli kalabalık. Ondan fazlasıyla etkilendiniz. Sıcak günlere hazır olmalısınız. Yalnızlığa artık veda etme vaktinizin geldiğini müjdeleyen şeyler oluyor. Yetkililer ile ciddi bir sorununuz yok, ama işin kendisi sizi tatmin etmiyor. İşyerinizde gelişme şansınız olmadığını düşünüyorsunuz. Çok memnun değilsiniz. İnsanlarla samimi ilişkiler içindesiniz.

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, bugünlerde bir ziyaretçiniz var. Bu ziyaretle ilgili çevrenizde bir hoşnutsuzluk yaşayabilirsiniz. Ziyaretin arkasındaki günlerde biraz canınız sıkılacak gibi görünüyor. Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinize onlarınki de katılınca, sorunsuz bir gün yaşamanız mümkün olmuyor. Ama bu durumdan hiç şikayetçi görünmüyorsunuz. Birlikte yaşadıklarınızın tüm ilişkilerinizi, tüm hayatınızı allak, bullak ettiğini düşünüyorsunuz. Onu bir daha görmemeyi düşünüyorsunuz. Yine de hazırlıklı olun, o şu günlerde ansızın karşınıza çıkabilir. Öteden beri isteyip hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütüp kararsızlığa düşürecek. Yakında iş yaşantınızda büyük bir değişiklik yaşayacaksınız.

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, bütün çabanıza, sabrınıza karşın yine de bütün gün iyimser olabilme imkanını bulamayacaksınız. Her an, canınızı sıkacak bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bugün müthiş bir iyi niyet içindesiniz. Bu iyi niyeti bütün gün üzerinizde taşımak için de belli problemli insanlardan uzak durmak istiyorsunuz. Bugün bu, iyimserliği elden bırakmama çabanız, birilerinden uzaklaşma niyetinize yorulabilir. Çevrenizde yaşanan ilginç bulduğunuz aşk ilişkileri sizi gittikçe tutuculuktan uzaklaştırıyor. Kendinizi artık çok sorgulamayacağınız ilişkilere hazır hissediyorsunuz. İşyerinizde önemli birisiyle çok ileri boyutta bir sürtüşmeniz var. Bunu iş hayatınızın en temel problemi olarak görüyorsunuz. Bu problem sizin genel iş ilişkilerinizi olumsuzluğa doğru götürebilir.

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, kalbinizdeki sıcaklığı, bazı konuları abartıp bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalıp soğutuyorsunuz. Sebepsiz yere günden güne uzaklaştığınız insanın, bir zamanlar sizin için neleri göze almış olduğunu çabuk mu unutuyorsunuz ? İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Þimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanızda yarar var. Kendinizi çok huzurlu hissediyorsunuz. Soranlara da bunun, uzun zamandır aşksız yaşamanızdan kaynaklandığını söylüyorsunuz. Bu yalanla kandırabildiğiniz tek kişi kendinizsiniz. İşleri biraz erken hareketlendirdiniz. Bu aceleciliğe hiç gerek yoktu. İş yaşantınızda, sonradan sancılar çektiğiniz sabırsızlıkların ceremesini ödüyorsunuz.

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, dışa daha çok açılma isteğinizin birçok nedeni var, ama duygusal yaşamınızdaki çok yönlü doyumsuzluğun bunda belirleyici bir etkisi olabilir. Bu arada evli, ama mutsuz bir arkadaşınıza da yeni ilişkisinde çöpçatanlık yapıyorsunuz. Galiba sizin kökten bazı kararlar almanız gerekiyor. Bugünlerde nedense çevrenize daha çekici görünme ihtiyacı içine girdiniz. Bu duygular içinde her şeyi yaşamaya uygunsunuz. Daha konuşacak ne kaldı ki, diyorsunuz. Fakat bu şekilde sürdüremeyeceğinizi de biliyorsunuz. Belki farkında değilsiniz, ama ilişkiniz bozulduğunda tek suçlu olacaksınız. İşin tamamını yola koymak zor, ama bir kısmı için daha şanslı bir döneme girmiş oldunuz. Son günlerde gözle görülür düzelmeler var. Ama bu da sizi tam bir esenliğe çıkartamıyor.

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, bu akşam bir yemek davetiniz olacak. Sizi gevşetecek saatler geçireceksiniz. Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz bir konu, şimdi anlıyorsunuz ki başınıza dert açacak. Bir an evvel bu sorumluluğu üzerinizden atmaya çalışacaksınız. Konunun gizli kalmasını tercih ettiğiniz taraflarını, ilgili insanlarla paylaşmadan bu işin içinden sıyrılamayacaksınız gibi görünüyor. İnsanın tam güven duymadığı birini de arzu edebildiğini görüyor, aşkın kuralsızlığını bir kez daha öğreniyorsunuz. Aşka dair bildikleriniz, yaşadığınız yeni duygularla anlamını yitiriyor. Bir taşınma işinin işlerinize büyük katkısı olacağını düşünüyorsunuz. Bu konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almalısınız. İş hayatınızda bir iki gün içinde bir taşınmanın kritiğini yapacaksınız.

Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir! 26 Ekim Burç Yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, bir topluluk içinde görünüyorsunuz. Bu toplulukla güzel bir akşam geçirecek, ama bazı istenmeyen tartışmaları da yaşayacaksınız. Haftanın ortalarına doğru biraz canınızı sıkabilecek bir haberiniz var. Bugün talihiniz sizden yana. Şanslı bir gününüzdesiniz. Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir. Sabırlı olmanız lazım. Gelecekle ilgili bazı planlarınız var. Çoktandır vermiş olduğunuz gelecekle ilgili kararınızın artık gününün geldiğini düşünüyorsunuz. Sevdiğinizle bu konuda hazırlığınız olacak. Problemli dar günleri geride bırakıyorsunuz. İşlerinizde yavaş da olsa gözle görülür bir toparlanma var. Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor.

26 Eki 2023 - 01:40 Aydin- Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.