Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 27 Ekim Cuma gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 27 Ekim Cuma günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

27 Ekim 2023 Cuma günlük burç yorumları:

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, hayatı bu kadar gergin yaşamanız hiç gerekmiyor. Sağlığınızla ilgili birtakım endişeleriniz bu panikçi yaşam tarzınızdan kaynaklanıyor olabilir. Bugün biraz rahatsınız. Zamanla yarışmanıza gerek yok. Bu çılgınca koşuşturmalarınızın etrafınızda espri konusu yapılmasına boş yere kızıyorsunuz. Dostlarınız sadece sizin sağlığınızı düşünüyor. Seviliyorsunuz. Size de bu ilişkide daha soğukkanlı olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor. Aşk ilişkiniz gerginliğinizden etkilenmiyor. Son derece sağduyulu ve esnek bir sevgiliniz var. Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için fazla zorluyorsunuz. İyi bağlantılarınız var. Onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz. Geleceğiniz parlak görünüyor.

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, gereksiz bir meraklılık içinde olduğunuz düşünülüyor, bununla ilgili bazı uyarılar alacaksınız. Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yaptığınız araştırmalar tahmin ettiğiniz gibi çıkmayacak. Ayrıca bu konudaki ısrarcı araştırmalarınız aklı başında bazı arkadaşlarınız tarafından pek doğru bulunmuyor. Hayati bir kararın eşinde sayılabilirsiniz. İlk kararı veren siz olursanız kendinize güveniniz daha az yıpranacak. Sürdürdüğünüz ilişkiyi bir an önce bırakmanız için her türlü gerekçeniz var gibi görünüyor. Birinin, gereksiz takıntılarla sizinle bir kariyer kavgasına girdiğini düşünüyorsunuz. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek. Bir yetkilinizin size davranışlarından rahatsızsınız.

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostlarınız da sizinle paylaşmak istiyor. Biraz düşünürseniz buna hakları olduğunu anlayacaksınız. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler görünüyor. Bu telaşlılığınızla hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorsunuz. Güvensizliğinizi belli ki kendi içinizde halletmeniz gerekiyor. Sevildiğinizden emin olmak istiyorsunuz. Sevgiliniz ise arkadaşlarına, her gün sizi nasıl sevdiğini anlatıyor. Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefonunuz var.

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, daha doğal bir yerde, daha dingin bir hayat istiyorsunuz. Bu konuda partnerinizi ikna etmiş olsanız da, bununla yetinmiyor, fikrinizi birkaç dostla da paylaşmak istiyorsunuz. Ama finansman yanını pek hesaba katmamanız, bu işin her zamanki gibi teoride kalacağının bilincinde olduğunuzu gösteriyor. Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamı sizi artık bunaltıyor. Çekingenliğinizi fazla gösteriyor ve belki de bu yüzden cazibenizi kaybediyorsunuz. Yalnızsınız, ama bu yalnızlığı bir an evvel bitirmeye kararlı görünüyorsunuz. İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda pek umutlu değilsiniz. Üretken birisiniz, ama bu anlamda destek göremiyorsunuz.

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz. Ardından da kendinizi beğenmediğiniz birçok davranışınız oluyor. Bu akşam bir arkadaş toplantısında iyi vakit geçireceksiniz. Ama nedense yine yalnız gitmeyi tercih edeceksiniz. Bazı hatalarınızı görmekte zorluk çekiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde yine böyle gözden kaçırdığınız bir hatanın diyetini ödeyeceksiniz. Bir sevgiliden çok sıradan bir arkadaş tavrı içindesiniz. Arkadaşlarınızın sevgilinize daha yakın davranmanız için gösterdikleri istekten de rahatsızsınız. Bu seferki ilişkinizde hiç iyi bir sevgili değilsiniz. Genel olarak bir itibarınız var, ama aynı itibarı bazı çalışma arkadaşlarınız arasında da kazanmaya çalışmalısınız. Çok istekli çalışıyorsunuz. Bu da iş hayatınızda size bir ayrıcalık kazandırıyor.

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, yakında bir deniz yolculuğunuz var. Bu yolculukta tanıdık bir ekip içinde görünüyorsunuz. Bu kolay, kolay unutamayacağınız bir yolculuk olabilir. Bitirdiğinizi söylediğiniz arkadaş ilişkinizde yeniden yakınlaşmaya çalışıyorsunuz. Bunun biraz çıkarcı bir yakınlaşma olduğunu düşünenler var. Bu duyumları alıyor ve bundan hoşlanmıyorsunuz. Sevgilinizin güvensizliği tamamen kendinden kaynaklanıyor. Onun size fazla güven duymuyormuş gibi davranması gittikçe sinirlerinizi geriyor, ama bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok. İş hayatına ait ilginç tespitleriniz var. Çok da çelişik tavırlar alabiliyorsunuz. En olmadık durumlarda son derece katı davranabiliyor, kimi yerde de şaşılacak şekilde hoşgörülü, aldırmaz olabiliyorsunuz.

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, sabah saatlerinde alacağınız bir haber size kısa bir hoşluk yaratabilir. Öğle saatlerinde de bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Yanlış anlaşıldığınız için küçük kırgınlıklar yaşayabilir, kendinizi kanıtlamak zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir çaba içine girmek sonradan canınızı sıkabilir. Kendi hatalarınızdan çok başkalarının hatalarını daha kolay gördüğünüz için eleştiriye pek tahammülünüz yok. Birlikte olduğunuzda ilişkinizden çok, başka şeylerle ilgileniyorsunuz. O da bu duruma yatkın, bir şikayeti yok, ama bu durum sizi birbirinizden uzaklaştırabilir. Başka kişilerle ve işlerle uğraşmaktan ona yeterince zaman ayırmıyorsunuz. Þu günlerde öfkenize hakim olmanız sizin yararınıza olacak. Çok yakın bir iş arkadaşınızın sizin aleyhinize planları olduğunu fark edeceksiniz. O, uzun zamandır plan yapıyor ama siz farkında değilsiniz.

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, önümüzdeki günlerde sıkı bir pazarlığın içinde olacaksınız. Bu pazarlık, alıp almamakta kararsız kaldığınız bir emlakle ilgili. Kendinizi özenle korumaya çalıştığınız bir problem, gözünüzün önünde dallanıp budaklanıyor, sorun yumağı haline geliyor. Sizin bu konuyla, kolayca kendinizi sıyıramayacağınız birtakım bağlarınız olduğu görünüyor. Sevgilinizle birlikteliğinizin her anını dolu, dolu yaşamak istiyorsunuz. Bunca zamandan sonra, hala ona dokunma ihtiyacı hissediyorsunuz. Güzel bir akşam geçirmek için her şey yerli yerinde. Yeteneksiz insanların sizin üstünüzde olması, sizi işyerinizde geçimsiz, otorite tanımaz, kendi bildiğini okuyan bir insan yapıyor. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz.

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, etrafınızda şevkinizi azaltan şeyler yaşanıyor. Bunların çoğuna aldırmayabilir, bu yüzden hiçbir şey de kaybetmiş olmazsınız. Bugünlerde, gerekli gereksiz her şeyi kafanıza takacak bir ruh durumu içersindesiniz. Aldığınız birtakım kararlarınız önünüzü açabilir. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanları, düşman gibi görmenize de hiç gerek yok. Gözünüzü karartmadan önce birkaç kez daha düşünmenizde yarar var. Böyle bir ilişkinin ne getirip ne götüreceğini çok iyi saptamanız gerekiyor. Büyük üzüntülere yol açabilir gibi görünüyor. İşleriniz bugünlerde yüzünüzü güldürecek. Çoktandır düşürdüğünüz standardınızı, yine orta seviyelere getirebileceksiniz. Bunda çabalarınız kadar, büyük iyimserliğinizin de payı var.

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, kafanıza dünden beri takılan konu, birkaç gün içinde aydınlık kazanacak. Aile ilişkilerinizde biraz daha verici olmanız gerekiyor. Kardeşlik bağlarının ağırlığını dar günlerinizde çok iyi anlıyorsunuz. Bugünlerde çok yakın bir arkadaşınızın sağlık sorunuyla ilgilenmeniz gerekebilir. Arkadaşınıza yalnızlığını hissettirmemeye çalışacaksınız. Gayri memnun havanız onun elini ayağına dolaştırıyor, her gün sizi memnun edecek yeni bir şeyler üretme ihtiyacını duyuyor. Buna karşılık siz, bu konuda onun kadar yapıcı değilsiniz. Önümüzdeki günler için bir yığılmaya engel olmalısınız. Bugün akşama yakın çok özel bir görüşmeniz olacak. İşlerinize bugünlerde biraz daha asılmanız gerekiyor.

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, hiçbir şekilde ne olursa olsun yine de kişiliğinizden ödün vermemelisiniz. Duygusallığınızı bazen zaaf haline getiriyor ve kendinizi hakkettiğinizden çok fazla suçluyorsunuz. Bu günlerde bir konuda, yine kendinize haksızlık edeceksiniz. Esasında size haksızlık edilmesine göz yumacaksınız. Çünkü yine duygusallığınız ön plana çıkacak. Aşk ilişkilerinde fedakarlığın dozunu kaçırıyorsunuz. Bu da sizin cazibenizi azaltıyor. Bu ilişkinin size ne verip ne kazandırdığını hiç sorgulamıyorsunuz. En kısa zamanda ilişkinizi bir dengeye oturtmanız gerekiyor. Düşündüğünüz yeni işe gerçekten niyetliyseniz, daha atak bir görünüm sergilemeniz gerekiyor. Sürekli görüştüğünüz arkadaşınız sizi iş konusunda biraz gevşek buluyor.

Zaaflarınızla yüzleşmekten kaçınıyorsunuz! 27 Ekim Günlük Burç Yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, sizi biraz üzecek haberler alabilirsiniz. Bu haberler doğrultusunda bir akraba problemine çözüm bulmaya çalışacaksınız. Bir arkadaşınızla olan ilişkinizi yeniden ele alıp bir şekle sokmanız gerekiyor. Bu arkadaşınız son zamanlarda ona biraz tepeden baktığınızı, ilişkinizde saygının azaldığını düşünüyor. Sizin aynı kanıda olmayışınız, onun için fazla anlam taşımıyor. Korkularınız ilişkinizi çok olumsuz etkiliyor. Görünürde onu kaybetmeniz için bir neden olmadığı halde, bu tavrınızla gerçekten kaybetmenin nedenlerini hazırlıyorsunuz. Sevgilinizi kaybetmekten korkmanızın gereği yok. İşinizle ilgili bazı alışverişleriniz olacak. İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayacaksınız.

27 Eki 2023 - 02:30 - Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.