Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 28 Ekim Cumartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 28 Ekim Cumartesi günün nasıl geçecek?

Ceren Erten
Ceren Erten Tüm Haberleri

28 Ekim 2023 Cumartesi günlük burç yorumları:

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde aklınızdan geçenleri karşınızdakiyle paylaşmanın yararını görebilirsiniz. Sizin için önemli kişilerle randevularınız esnasında maddi anlamda kazançlı çıkacağınız planlar ve fikir alışverişleri gündeme gelebilir. Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek. Duygusal açıdan oldukça hassas olacağınız bir gündesiniz. Sevgilinizle ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık olacaktır ancak bu duygusallık beraberinde bazı sorunlarda getirebilir. Bazı önemli işleriniz bugün halledebileceksiniz. İş yerinizde haberleşmelerinizde bir hareketlenme olabilir. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz.

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, aklınızı ve tecrübelerinizi kullanarak gelecekte iş yapabileceğiniz veya birlikte hareket edeceğiniz kişilerle bir araya gelebilir ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Bazı kişilerin beklenmedik hareketleri ya da ani durumlar söz konusu olsa da, siz dengede kalmalısınız. Sevgi temalı ilişkileriniz ve aşk hayatınız ön planda. Partnerinizin ufak tefek problemleri karşısında daha duyarlı olabilir, kişiliğinin derinliklerine inmeyi deneyebilirsiniz. Ona en yakın kişi olduğunuzu bilmez gibi davranıyorsunuz. Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir. Kader ortaklığı gibi yaşadığınız dostluğunuz, geleceğiniz bakımından da çok önemli.

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, sosyal aktiviteler veya alışverişler harcamalarınızı arttırabilir. Başkalarını memnun etmek veya yardımcı olmak için tavsiyeler vermeniz veya yanında olmanız yeterli. Bu amaçla para harcamanız gerekmiyor. Biraz değişiklik ihtiyacınız var. Bağlayıcı konular söz konusu olabilir. O geçmişte yaşadığı bazı sorunların etkisinden henüz kurtulabilmiş değil. Sizin onu anlayan tavrınızı biraz daha sürdürmeniz gerekebilir. Giderek yoluna giren bir ilişkinin itici gücü olabilirsiniz. İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Bu tavrınızın sadece getirilerini görmemelisiniz. Hak ettiğiniz birçok kazanım, dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, yeni şeyler denemenizi ya da yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak olanakları kaçırmamalısınız. Kendinizi iyi hissetmek veya belli konularda ilerleme sağlamak için zamanınızı başka şeyler deneyerek geçirebilirsiniz. İkili özel ilişkilerde karşınızdakini germe özelliğiniz, aşk beraberliklerinizde de gözlenebiliyor. Belli ölçülerde sergileyebileceğiniz tolerans, birçok şeyi yerli yerine oturtacak. Mesleki bilginizi arttırma çabalarınız, iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayacak. Karizmatik biri olarak görülmeniz, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor size. 

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, yardım etmek istediğiniz kişiler sizden fayda sağlamaya çalışabilir ya da yardımlarınızı kötüye kullanabilirler. Renkli sosyal yaşam veya katılacağınız organizasyonlar ya da aktiviteler hayatınızı geliştirmenize yararlı olacak bilgiler edinmenizi sağlayabilir. Gönül ilişkinizde güzel gelişmeler olmakta. Sevgiliniz size her konuda destek ve sevgisini göstermek için her şeyi yapıyor. Bugün romantik zamanlar geçirebilirsiniz .İşinizle ilgili konularda son derece isabetli kararlar alabilir ve başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortak proje ve çalışmalarda gerçekten göz dolduruyorsunuz.

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Kendi işinizi kendiniz halletmeli ve hedeflerinize konsantre olmalısınız. Planlarınızı uygulamaya istekli olmanız işleri halletmenizde kolaylaştırabilir. Başkalarının görev ve sorumlulukları stres nedeni olabilir. Daha hareketli ve çalışkan kişilerle iletişim kurmanız faydalı olur. Her şeyin mükemmel gitmesi zaman, zaman sizi korkutuyor. Oysa daha uzun bir süre bu mükemmel durum sürecek gibi gözüküyor. Sonunda aradığınızı bulduğunuzu düşünmeniz. aşırı iyimserlik gibi görünmüyor. Zam söylentilerinin gerçekleşme ihtimali biraz güç. Bunun dışındaki yeni birtakım gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız. Ara sıra işleri aksatmanız maddi doyumsuzluğunuzdan kaynaklanıyor.

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Başkalarının tutum ve hareketleri kararsız kalmanıza neden olabilir. Planlarınızı uygulamaktan vazgeçmemelisiniz. Sizi heyecanlandıran ve motive eden alanlarda girişimlerde bulunmaktan çekinmeyin. Sizi mutlu edecek aktivitelere veya tatil planlarına zaman ayırabilirsiniz. Ortak bir dostunuz, eski sevgilinizden sizi sarsacak bir haber getirebilir. Hiç ummadığınız etkilenmeler söz konusu. Bugünlerde çoktan kapattığınızı sandığınız defterin sayfaları tekrar açılabilir. Bugünlerde bir fırsatı değerlendirebilirseniz, beklemediğiniz kazançlar elde edebilirsiniz. Aynı konumda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme, iş veriminizi de düşürüyor. Bu konuda aracılara kapalı durmamanız gerekiyor.

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Evinizi, geleceğinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda mantıklı kararlar alabilmek için sorular sormalı ve diğerlerinin neler yaptığına da bir göz atmalısınız. Eski planları veya fikirleri yenileyerek ilginç ilişki veya iş birlikleri içerisine girebilirsiniz. İlişkinizden uzaklaştığınızı hissedebilirisiniz. Yeni bir ilişkinin sizin için gerekliliği üzerinde düşünebilir, dostlarınızla bunu paylaşarak fikirlerini almaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Günlük işlerinizi yoluna koyarken aşırı kuruntulu ve enerjik davranabileceğiniz bir gün. Çalışma arkadaşlarınızla düzen ve servis konularında tartışabilirsiniz.

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yaylar olanlar, size neye mal olacağını veya sizden beklenenleri öğrenmeden hiçbir anlaşmaya onay vermemenizde fayda var. Yapacaklarınızın bir karşılığı olması gerektiğini unutmayın. Daha fazla araştırmanız, kendi çıkarlarınızı düşünmeniz ve sizi yanlış yönlendiren kişilere izin vermemeniz gerekiyor. Yakınlaşmanızın altında, hayata bakışınızdaki ortaklıkların dışında, karşı konulmaz bir çekimin olduğuna inanıyorsunuz. Bugünü onu daha yakından tanımak için değerlendirebilirsiniz. Yarın iş arkadaşlarınızla aranızda, geleceğe yönelik konuşmalar geçebilir. Umutlarınızın önünde hiçbir engel görünmüyor. İşyerinizde keyifli, verimli ve çok koşuşturmalı bir gün geçireceksiniz.

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Diğerlerinin yaptıkları değişiklikler nedeniyle vazgeçmemeli veya yolunuzdan dönmemelisiniz. İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren yatırımlar yapabilir ve yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Bazı iş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler gelecek vaat ediyor olabilir. Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatmamalısınız. Önümüzdeki günler biraz bunaltıcı olabilir, karmaşık bazı işlerle karşı karşıya kalacaksınız. Sizden beklenen enerjinin çok azını sergileyerek, zekanızla her işin üstesinden gelebilirsiniz.

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, Sizi bazı konuların dışında tutmak veya saf dışı bırakmak isteyen kişiler olabilir. Planlarınıza sadık kalmanız ve ilerlemenizi sağlayacak değişiklikler yapmanız yararlı olur. Çalışma ve gayretlerinizin karşılıksız kalmayacak ve sonuçları içerisinde olumlu gelişmeler gösterecektir. Şanslı denebilecek günler yakında. Sevgilinizle farklı ve güzel bir gün geçireceksiniz, aşk tazeleyebilirsiniz ve farklı ortamlarda bulunabilirsiniz. Bugün sevgilinizden ayrıca sizi sevindirecek çok güzel haberler alabilirsiniz. İş yerinizde işlerinizi düzeltme çabalarınız olumlu sonuçlar verecek. Bugün İşlerinizin çoğunu ofis dışından halledebilirsiniz ve akşama ofisinizde mesaiye kalmak zorunda kalabilirsiniz.

Kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhunuza iyi gelecek! 28 Ekim Burç Yorumları

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Eski tanıdıklarla bir araya gelmeniz veya iletişime geçmeniz durumunda yeni fırsatlar veya olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizi diğerleriyle paylaşmanız, size katkısı olabilecek kişilerle ilişki ve iş birlikleri içerisine girmenizi sağlayabilir. İş ve sosyal ilişkilerinizi daha fazla ilerletmek için çevrenizdeki insanları severek ve ustaca kullanıyorsunuz ama onların çıkarlarını da kolluyorsunuz. Bu yüzden iş ortamınızda sizi rahatsız edecek durumların oluştuğu bir gün geçireceksiniz. Bugün işiniz ya da kariyerinizle ilgili bir harcama yapabilirsiniz. Bu yüzden maddi kaynağa ihtiyaç duyacaksınız. Bu maddi kaynağı her zaman olduğu gibi ailenizden temin edeceksiniz.

28 Eki 2023 - 02:02 Aydin- Eğlence

Mahreç  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.