2024 Yılı 5 Kalem Medikal Gaz Devlet Hastanesi -Nazilli Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları

2024 YILI 5 KALEM MEDİKAL GAZ DEVLET HASTANESİ -NAZİLLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2024 YILI 5 KALEM MEDİKAL GAZ mal alımı 4734 sayılı Ka...

2024 YILI 5 KALEM MEDİKAL GAZ

DEVLET HASTANESİ -NAZİLLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

2024 YILI 5 KALEM MEDİKAL GAZ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2023/1304440

1-İdarenin

a) Adı

:

DEVLET HASTANESİ -NAZİLLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

b) Adresi

:

YEŞİL MH. 622 SK. NO:2 09800 NAZİLLİ/AYDIN

c) Telefon ve faks numarası

:

2563120000 - 2563120004

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

2024 YILI 5 KALEM MEDİKAL GAZ

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

5 KALEM MEDİKAL GAZ (TIBBİ GAZ OKSİJEN %99.5 SAFLIK (OKSİJEN GAZ) 3500 METREKÜP, TIBBİ GAZ AZOT PROTOKSİT (N2O) GAZI %99.0 SAFLIK (GAZ) 3500 KİLOGRAM, TIBBİ GAZ KARBONDİOKSİT GAZI %99.9 SAFLIK 250 KİLOGRAM, TIBBİ GAZ NİTROJEN / AZOT (N2) GAZI LİKİT %99.99 SAFLIK (SIVI AZOT) 496 KİLOGRAM, MEDİKAL KURU HAVA 200 METREKÜP)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

NAZİLLİ DEVLET HASTANESİ

ç) Süresi/teslim tarihi

:

Malzemeler sözleşme imzalanmasına müteakip 01.01.2024 tarihinden itibaren hastane idaresinin talepleri doğrultusunda peyder pey teslim edilecektir. Malzemeler sipariş verildikten sonra 10 gün içerisinde hastanenin biyomedikal sarf deposuna teslim edilecektir. Tebligat kanunu hükümlerine göre teslim süreleri hesaplanacaktır. Malzemelerin son teslim süresi 31.12.2024 tarihidir.

d) İşe başlama tarihi

:

01.01.2024

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

21.12.2023 - 11:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

NAZİLLİ DEVLET HASTANESİ SATINALMA BİRİMİ (YEŞİL MH.622 SK. NO:2 NAZİLLİ/AYDIN)

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

1) İstekliler verdiği teklif ile ürün ile ilgili üretici ise Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Medikal Amaçlı Tıbbi Gazların Üretimi İzin Belgesini ihale esnasında teklifleri ile sunacaktır. İstekliler Üretim İzin Belgeleri dışında Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Medikal Amaçlı Tıbbi Gazların Dolumu, Depolaması veya Dağıtımı İzin Belgelerinden kendi faaliyet kapsamına giren belgeleri de teklifleri ile sunacaktır.

2) İstekliler yetkili bayi ise, teklif verdiği kısımlar ile ilgili bayisi olduğu üretici firmanın Medikal Amaçlı Tıbbi Gazların Üretimi İzin Belgesini ve kendi tesisine ait Medikal Amaçlı Tıbbi Gazların Dolumu, Depolaması veya Dağıtımı İzin Belgelerinden kendi faaliyet kapsamına giren belgeleri de teklifleri ile sunacaktır.

3) İstekliler medikal amaçlı gaz üretimi ve dolumunda yasal zorunluluk olan ve Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Mesul Müdürlük belgesini teklifleri ile sunacaktır.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

 

#ilangovtr

Basın No ILN01941096

29 Kas 2023 - 00:01 Aydin- Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.