BASILI EVRAK- KIYAFET-KIRTASİYE VE TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI

13 GRUP MALZEME ALIMI (BASILI EVRAK-EVDE SAĞLIK VE ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ KIYAFETİ-KIRTASİYE VE TEMİZLİK MALZEMESİ DEVLET HASTANESİ -NAZİLLİ SA...

13 GRUP MALZEME ALIMI (BASILI EVRAK-EVDE SAĞLIK VE ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ KIYAFETİ-KIRTASİYE VE TEMİZLİK MALZEMESİ DEVLET HASTANESİ -NAZİLLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

13 GRUP MALZEME ALIMI (BASILI EVRAK-EVDE SAĞLIK VE ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ KIYAFETİ-KIRTASİYE VE TEMİZLİK MALZEMESİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2024/291312

1-İdarenin

a) Adı

:

DEVLET HASTANESİ -NAZİLLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

b) Adresi

:

YEŞİL MH. 622 SK. NO:2 09800 NAZİLLİ/AYDIN

c) Telefon ve faks numarası

:

2563120000 - 2563120004

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

13 GRUP MALZEME ALIMI (BASILI EVRAK-EVDE SAĞLIK VE ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ KIYAFETİ-KIRTASİYE VE TEMİZLİK MALZEMESİ

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

13 GRUP MALZEME ALIMI (BASILI EVRAK-EVDE SAĞLIK VE ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ KIYAFETİ-KIRTASİYE VE TEMİZLİK MALZEMESİ) ALIMI
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Nazilli Devlet Hastanesi Ambar Depo Birimi

ç) Süresi/teslim tarihi

:

1,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13. kısım malzemeler sözleşmenin imzalanmasına müteakip İdarenin talebi doğrultusunda peyder pey 31 Mayıs 2025 e kadar teslim edilecektir. Malzemeler sipariş verildikten sonra 10 (on) gün içerisinde ilgili Ambar Depolara teslim edilecektir. 2. ve 3. kısım malzemeler için Yükleniciler ihale konusu ürünleri tek parti halinde sözleşmenin imzalanmasını müteakip 30 (otuz) takvim günü içerisinde teslim edeceklerdir (Tebligat Kanunu hükümlerine göre teslim süreleri hesaplanacaktır.) Yüklenici sözleşme süresi içerisinde teslim zaman ve şartlarına 2 (İki)) defa uymadığı ve bu aksaklık mücbir sebeplerden kaynaklanmadığı takdirde Kati Teminatı hazineye irat kaydedilir

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin imzalanmasın müteakip başlanır 31 Mayıs 2025 de sona erer.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

29.04.2024 - 11:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

NAZİLLİ DEVLET HASTANESİ SATINALMA BİRİMİ (YEŞİL MH.622 SK. NO:2 NAZİLLİ/AYDIN)


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:

Belge Adı

İhale/Kısım/Kısımlar

Açıklama

Ortak Girişimlerde

Teknik Şartnameye Cevaplar ve Açıklamalar

İhale Bazında

İsteklilerin cevap vermesi ve açıklamada bulunması istenen hususlara, ihale dokümanı içerisinde yer alan teknik şartnameye cevaplar ve açıklamalar standart formunda yer verilmiştir.

Tek ortağın sunması yeterlidir.

Katalog

İhale Bazında

2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13. kısımlardan numune ve/veya katolog,ve/veya broşür istenecektir.

Tek ortağın sunması yeterlidir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN02016516

08 Nis 2024 - 00:01 Aydin- Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.