BÜYÜKŞEHİR HEYETİ SAHA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

İsmail ERAVCI Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatı ile Aydın Büyükşehir Belediyesi Bürokratların ilçe

İsmail ERAVCI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatı ile Aydın Büyükşehir Belediyesi Bürokratların ilçe ve mahalle gezileri devam ediyor. Bu ziyaretlerden biri de önceki akşam Söke’ye bağlı Kisir Mahallesine yapıldı. Aydın Büyükşehir Belediye Bürokratları Kisir Mahallesinde, önce neden geldiklerini anlattı sonra da sözü muhtar ve vatandaşlara bırakarak, isteklerini dinlediler.

Söke’nin Kisir Mahallesi’nde gerçekleştirilen ziyarette Kisir Mahalle Muhtarı Baki Suna’nın yanı sıra  Güneyyaka Mahalle Muhtarı Ali Çıtak, Güzeltepe Mahalle Muhtarı Ali Ormancı, Sayrakçı Mahalle Muhtarı Muharrem Kırlı ve mahalle sakinleri hazır bulundukları belirtildi.

AKKENTLİ; MUHTEŞEM 

KARŞILAMA, GURUR DUYDUM

Aydın Büyükşehir Belediyesi Bürokratları ve Aydın Büyükşehir Belediye Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli tarafından gerçekleştiren ziyarette ilk olarak Akkentli konuştu.  Akkentli konuşmasında ”Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’nun selam ve sevgilerini getirdik. Hepinize selamları var. Misafirlerimize muhteşem karşılama için teşekkür ediyorum. Sökeli olarak gurur duydum. Bugün burada dört mahalle muhtarımız hazır. Topuklu Efe de en yetkili kişileri buraya gönderdi. Buyurun söz sizde, ne istiyorsanız, ne sorununuz var ise anlatabilirsiniz” dedi.

MUHTAR BAKİ SUNA: 

“ALKIŞLAR TOPUKLU EFEYE”

Akkentli’nin konuşmasının ardından söz alan Kisir Mahalle Muhtarı Baki Suna yaptığı konuşmada “Öncelikle Topuklu Efe’ye hizmetleri için çok teşekkür ederiz. Bugün biz dersimizi çalıştık, sizi bekliyorduk. Birçok hizmet aldık. Allah razı olsun. Ancak zeytinlik yollarımız ve mahallemizin girişine sıcak asfalt istiyoruz. Daha listemiz var ama diğer muhtarlarımız da söz alsınlar. Alkışlar Topuklu Efemize” dedi.

Gece geç saatlere kadar süren toplantıda muhtarlar ve mahalle sakinlerinin istek ve sorunlarını dile getirdiler. Talepleri dinleyen büyükşehir bürokratları ve Aydın Büyükşehir Belediye Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli tek tek not alarak, Topuklu Efe’ye iletecekleri sözü vererek Kisir Mahallesi’nden ayrıldı.

19 Ekim 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Covid-19 döneminde Söke belediyesi hizmetlerinden memnuniyet düzeyiniz nedir.