SÖKE’DE CUMA TRAFİĞİ YİNE HER ZAMANKİ GİBİ

YENİS÷KE İsmail ERAVCI Söke’de Cuma günleri trafik yoğunluğunun arttığı gözlenirken özellikle öğleden sonra trafik yoğunluğunun

YENİS÷KE İsmail ERAVCI

Söke’de Cuma günleri trafik yoğunluğunun arttığı gözlenirken özellikle öğleden sonra trafik yoğunluğunun bir kat daha arttığı gözleniyor. Dün de özellikle Bülent Ecevit Caddesi, Emniyet Müdürlüğü önü, Emniyet Müdürlüğü köprüsü, Ömer Koyuncuoğlu Caddesi ve 6 Eylül Caddesi’nde zaman zaman trafik kilitlendi. Sürücülerin bir an önce geçmek istemeleri nedeniyle Emniyet Köprüsü, Ömer Koyuncuoğlu Caddesi ve 6 Eylül Caddesi kavşağında tam bir kargaşa yaşandı.

Söke Kemalpaşa Mahalle Muhtarı Mehmet Arı yaptığı açıklamada “Söke’de trafiğin en sıkışık olduğu bölgelerden birisi burası. Çünkü Ömer Koyuncuoğlu Caddesinden yoğun bir trafik akışı var. Bunun yanında emniyet Köprüsünde de trafik oldukça yoğun oluyor. Bu arada 6 Eylül Caddesinde trafik akışı çift yonlü olması nedeniyle bölgedeki trafik biraz daha sıkışıyor. Burada günün her saati aynı trafik yoğunluğu yaşanıyor. Burada zaman zaman sürücülerin kavgalarına şahit oluyoruz. Hiç kimsenin bir diğerine tahammülü yok. Saygı yok. Bunlar olmayınca da burada kavga gürültü eksik olmuyor. Şunu belirteyim. Buraya acilen bir battı çıktı yapılmalıdır. Battı çıktı yapıldığı takdirde hem Bülent Ecevit Caddesi, Hem ilçe Emniyet Müdürlüğü önü, hem Ömer Koyuncuoğlu Caddesi, hem de 6 Eylül Caddesinde rahatlama meydana gelecektir. Söke’nin trafiğinde kilit noktalarından birisi burası” dedi.       

15 Şubat 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Covid-19 döneminde Söke belediyesi hizmetlerinden memnuniyet düzeyiniz nedir.