AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer: “YALAN SÖYLEMEK BİR BELEDİYE BAŞKANINA YAKIŞIYOR MU”

AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer, doğalgaz hizmetini kendi hizmetleriymiş gibi Söke Belediyesinin sahip çıkmaya çalışmasın

AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer, doğalgaz hizmetini kendi hizmetleriymiş gibi Söke Belediyesinin sahip çıkmaya çalışmasını eleştirerek, doğalgazın AK Parti hükümetleri döneminde BOTAŞ  tarafından tüm Türkiye’ye olduğu gibi Aydın ve Söke’ye getirildiğini söyledi.

Fatih Gürer dün yaptığı yazılı basın açıklamasında, hem Aydın Büyükşehir Belediye Başkanını hem de Söke Belediye başkanını  eleştirerek “Ak Parti Hükümeti’nin talimatı ile EPDK Aydın dağıtım ihalesini yaptı ve özel bir şirket Aydın ilçelerinde dağıtımı yapıyor. Sn Çerçioğlu Aydın Belediyesi döneminden itibaren doğalgaz dağıtım şirketinin işine engel olmuştur. Ve doğalgazın kullanılmasını 2 yıl geciktirdiğini herkes tarafından bilinmektedir. Bir süre önce Büyükşehir Belediyesi tarafından Kuşadası’nda doğalgaz getirileceğine yönelik asılan billboardlardan sonra Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran tarafından halk günü diye adlandırdığı toplantıda “Doğalgaz çalışmalarımız devam ediyor. Bir iki sene içerisinde Söke de doğalgaz girmeyen yer kalmayacak” şeklinde açıklama yapılmıştır. İlçe Belediye Başkan’ı Tarafından gar projesi, yurt projesi, çay ıslahı gibi hükümetimiz tarafından yapılan çalışmaları sahiplenme çabalarını hayretle izlemekteyiz. Hükümetimizin projelerini sahiplenme çabaları yerine kendi projeleri ile gündeme gelecekleri günleri sabırsızlıkla bekliyoruz.. Biz de hem Büyükşehir Belediye Başkan’ına ve İlçe Belediye Başkan’ına soruyoruz… Aldatma ve yanıltma anlayışı Belediye Başkanlarına yakışıyor mu? Yalan söylemek yakışıyor mu? Kendilerine yakıştırıyorlarsa söyleyecek sözümüz yok. Ama SÖKEDEKİ ve KUŞADASINDAKİ vatandaşlarımız bu yalanlara kanmayacak kadar bilgilidirler.”dedi.

30 Ocak 2016 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Yeni sitemizden ne kadar memnunsunuz ?