ASKİ EKİPLERİ GÜLLÜBAHÇE’DE ARITMA TESİSİNİN YERİNİ TESPİT ETTİ

İsmail ERAVCI Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından Güllübahçe Mahallesinde başlatılan kanalizasyon alt y

İsmail ERAVCI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından Güllübahçe Mahallesinde başlatılan kanalizasyon alt yapı çalışmalarında sona gelindiği bilgisi verilirken en büyük sorun olan arıtma tesisinin yapılacağı yerin belirlendiği belirtildi.

Arıtma Tesisi yerinin belirlenmesiyle önümüzdeki günlerde kanalizasyon çalışmalarına başlanacağı bilgisi verildi. Aydın Büyükşehir Belediye Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli yaptığı açıklamada “Bilindiği gibi Güllübahçe Mahallemizin Kanalizasyon Alt Yapı ihalesi 6 Kasım 2017 Günü yapılmıştı. Kabul süreci de tamamladı. Allahın İzni ile kısa zamanda başlayacağız. Projenin en önemli ayağı Arıtma Tesisidir. Böyle bir proje arıtma tesisi olmadan başlayamaz. Çünkü o zaman bunun bir anlamı kalmaz. Hattı yaptık evlere bağladık çalışmadıktan sonra hiç bir işe yaramaz. Bunun için arıtma tesisi önemli bir yer teşkil ediyor. Bağarası ve Sarıkemer Mahallerimizde arıtma tesislerimizin yerini belli eder etmez çalışmaya başladık. Aynı durum Güllübahçe Mahallemiz için geçerlidir. Arkadaşlarımız yerini tespit ettiler prosedürleri hallettiğimiz takdirde çalışmalarabaşlayacağız.” dedi.

02 Şubat 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Yeni sitemizden ne kadar memnunsunuz ?