BAŞKANDAN OKULLARINA BANK İSTEDİLER

İsmail ERAVCI Albayrak Caddesi üzerinde bulunan Sadullah Kuşada İlkokulu öğrencileri okullarının bahçesinde oturma bankları bul

İsmail ERAVCI

Albayrak Caddesi üzerinde bulunan Sadullah Kuşada İlkokulu öğrencileri okullarının bahçesinde oturma bankları bulunmadığını belirterek, Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Karataş’tan okullarının bahçesine oturma Bankı talebinde bulundular

Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Refik Karataş’a talebini ileten Sadullah Kuşada İlkokulu öğrencileri “Okulumuzun bahçesinde oturma bankları yok. Teneffüslere çıktığımızda sürekli ayakta kalıyoruz. Bunun için okulumuzun bahçesine oturma bankı istiyoruz.”dediler.

Öğrencilerden gelen bu talep üzerine Refik Karataş, öğrencilerden kaç tane oturma bankı istediklerini sordu ve arkasından  “Siz okul müdürünüzle konuşun. Kaç tane bank talebi var öğrenin. Bizde bu talebe göre okulunuzun bahçesine ihtiyaç olan bankları koyalım.  Sorun yok, okul müdürünüzle konuşun, müdürünüz bizi arasın, sizin talebinizi hemen yerine getirelim.”dedi. Refik Karataş çocukların ülkenin geleceği olduğunu belirterek “Onları ne kadar iyi eğitirsek ve geleceğe hazırlarsak ülkemizin yarınları o oranda güvenli olur. Bir çocuk çıkıp kendisi için değil de okulu için bir şey istiyorsa bu yarınlarımız için çok önemli. İlk defa böyle bir istekle karşılaştık. Yerine getireceğiz.”dedi.

08 Şubat 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Covid-19 döneminde Söke belediyesi hizmetlerinden memnuniyet düzeyiniz nedir.