ATBURGAZINDA İLAVE SU ŞEBEKESİ YAPILIYOR

İsmail ERAVCI- ÖZEL Aydın Büyüksehir Belediyesi ASKİ ekipleri Atburgazı Mahallesinde içme suyu ilave şebeke çalışması yürütüyor

İsmail ERAVCI- ÖZEL

Aydın Büyüksehir Belediyesi ASKİ ekipleri Atburgazı Mahallesinde içme suyu ilave şebeke çalışması yürütüyor. Bazı gölgelerde suyun vatandaşa ulaşımında sıkıntılar yaşandığı bilgisi verilirken, bu bölgelerde yeni yapılan hat çalışması ile sıkıntının giderileceği belirtildi.

Konuyla ilgili bilgi veren ilgililer “Atburgazı Mahallesinde  belde olduğu dönemden kalan su şebekesinde sıkıntılar vardı. Bazı konutlarda şebeke suyu yoktu. Vatandaşlardan gelen talepler üzerine Atburgazı Mahallesinde şebekesi olmayan bölgelere ilave şebeke döşüyoruz. Bazı şebeke hatları da eskimişti. Hem ilave su şebekesi yapıyoruz hem de eskiyen şebeke borularını değiştiriyoruz. Atburgazındaki vatandaşlarımız çalışmanın tamamlanmasından sonra daha sorunsuz şekilde suya kavuşmuş olacaklar. Bu arada parsel bağlantılarını da yapıyoruz. Vatandaştan gelen talepleri anında yerine getirmeye çalışıyoruz.”dediler.

19 Haziran 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Covid-19 döneminde Söke belediyesi hizmetlerinden memnuniyet düzeyiniz nedir.