SÖKE’DE TEOG SINAVLARI SORUNSUZ TAMAMLANDI

Söke’de 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde yapılan 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı 2. Dönem 8. sınıf ortak sınavlarının başarıyla tamam

Söke’de 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde yapılan 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı 2. Dönem 8. sınıf ortak sınavlarının başarıyla tamamlandığını söyleyen Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünat Aydın, 29 Nisan tarihinde Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi sınavlarının yapıldığını, 30 Nisan’da ise Fen ve Teknolojileri, T.C. İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük ile Yabancı dil sınavlarının yapıldığını söyledi.

İlçe genelindeki 32 okulda ve 143 salonda yapılan sınava yaklaşık 1700 öğrencinin girdiğini söyleyen Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünat Aydın “Başta İlçemiz Kaymakamı Mehmet Demirezer olmak üzere İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Tolga Baş’a ve İlçe Emniyet Müdürümüz Aydın Düzalan Beyefendi’ye, gürültü kirliliğinin oluşmaması hususunda göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı hassasiyetten şükranlarımızı sunuyoruz.

Sınavların sağlıklı bir şekilde yürütülmesinde görev alan İlçe Sınav Yürütme Kurulu üyelerine, bina sınav sorumlularına, bina sınav komisyonlarına, salon başkanı ve gözetmen öğretmenlerimize, sınav evraklarının güvenli bir şekilde sınav merkezlerine ulaştırılmasında emeği geçen güvenlik güçlerimize, kuryelerimize ve taşıyıcı personelimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Sınav sonuçlarının geleceğimiz olan gençlerimize hayırlar getirmesini diliyorum.”dedi.

01 Mayıs 2015 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Covid-19 döneminde Söke belediyesi hizmetlerinden memnuniyet düzeyiniz nedir.