SÖKELİ CİMNASTİKÇİLER BALIKESİR’E DAMGA VURDU

İsmail  ERAVCI 21/22 Ocak tarihleri arasında Balıkesir’de yapılan artistik cimnastik yarışmasında GYM KİDS Cimnastik Kulübü spo

İsmail  ERAVCI

21/22 Ocak tarihleri arasında Balıkesir’de yapılan artistik cimnastik yarışmasında GYM KİDS Cimnastik Kulübü sporcuları Balıkesir’e damgasını vurdu.

Yaklaşık 250 sporcunun katıldığı zorlu yarışmada Söke, Kuşadası ve Aydın’ı temsilen katılan kızlar yarışmada büyük başarı gösterdiler. Minik B kız takımı olarak 1’inci oldu. Ece Samanlı, Ada Simay Yaşar, Rüya Tomruk, Ada Özulsan’dan oluşan minik B takımında ferdi kızlarda Ece Samanlı 1’inci oldu. Minik A kız takımı da 1’inci oldu. Defne Köroğlu, Didem Bor, Ayşe Nisa Yaman, Ülkü Atmaca’dan oluşan minik A takımında ferdi kızlarda Ülkü Atmaca 2’nci, Didem Bor 4’üncü olarak yarışmada üstün gayret gösterdi.

Ayrıca minik A takımı ikinci kız takımı 5’inci  oldu. Kübra Altunlu, Derinsu Yaylalar, Duru Bıcakçıoğlu’ndan oluşan ikinci minik takımı da sıralamada 5’inci olarak büyük bir sürprize imza attı. Bunun yanında Nehirnaz Ateş, Perim Işıl Salcan, Feyza Ekiner, Lara Aksan’dan oluşan küçük kızlar takımı artistik jimnastik yarışmasında 5’inci olarak üstün bir performans sergilediler. GYM KİDS Jimnastik Kulübünden yapılan açıklamada “Balıkesir’deki yarışma ileriki yarışlarda daha iyi dereceler göreceğimizin habercisi olmuştur. Çocuklarımıza gösterdikleri gayretten dolayı tebrik eder tüm antrenörlerimize teşekkür ederiz. Bizim için çok iyi bir yarışma oldu” denildi.

28 Ocak 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Covid-19 döneminde Söke belediyesi hizmetlerinden memnuniyet düzeyiniz nedir.