SÖKE ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ GENEL KURULU YAPILDI

İsmail ERAVCI Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulu toplantısı Cumartesi günü saat 14.00’d

İsmail ERAVCI

Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulu toplantısı Cumartesi günü saat 14.00’de yapıldı. Uzun süredir Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde seçimlere tek liste ile gidilirken, mevcut Başkan Refik Karataş’ın karşısına rakip çıkmadı. Refik Karataş yapılan seçimlerde tekrar başkanlığa seçildi.

Divan Başkanlığını Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Başkanı Nedim Saraç yaptı. Seçimler açık oyla yapılırken, genel kurul yaklaşık yarım saat gibi kısa bir sürede bitti. Tek liste ile gidilen seçimde Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kuruluna Refik Karataş, İbrahim Çallıoğlu, Hasan Hüseyin Gümüşkaya, Erkan Akbabalı ve Samet Can seçildi. Kooperatif denetim kurulunda Metin Mutafoğlu ve Hüseyin Koşar yer alırken; Bölge Birliği temsilciliğine Refik Karataş, Hasan Hüseyin Gümüşkaya ve Erkan Akbabalı seçildiler.

22 Ocak 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Covid-19 döneminde Söke belediyesi hizmetlerinden memnuniyet düzeyiniz nedir.