Söke’de 86 öğretmen E- Twinning projesi hazırladı

Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde İlçenin eğitim kurumlarının E-Twinning projelerine katılım ve bu projelerin aldıkları kalite etiketlerindeki yükselen grafik dikkat çekiyor.

  Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde İlçenin eğitim kurumlarının E-Twinning projelerine katılım ve bu projelerin aldıkları kalite etiketlerindeki yükselen grafik dikkat çekiyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre 2017-2018 eğitim-öğretim yılında 2 ulusal kalite etiketi bulunan Söke’de bu rakamlar her geçen yıl arttı. 2018-2019 eğitim-öğretim yılında 12 ulusal, 6 Avrupa kalite etiketi alınırken; 2019-2020 eğitim-öğretim yılında 51 öğretmen ulusal, 35 öğretmen Avrupa kalite etiketi alarak büyük bir başarı gösterdi.

Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı başarılı projeler ortaya koyan öğretmenlere desteklerinin devam edeceğini belirterek; “Başarılı projeler ortaya çıkıyor. E-Twinning projelerimiz Ulusal ve Avrupa kalite ödülleri alıyor. İlçe temsilcimiz Yasemin Salkan’a, öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize teşekkür ediyor, kutluyorum” dedi.

Ulusal ve Avrupa kalite ödüllerini alan öğretmenler, öğretmenler okulları ve proje konuları okulların ve proje konuları şöyle;

Seval Emli (Ulusal), Söke MTAL, Her Okulun Bir Canı Olsun

Necati Onay (Ulusal), ÖZBEY ORTAOKULU, İşaretlerle Yolumu Buluyorum

Tarık Bas(Ulusal), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, 

Save Environment with 3R’s

Ayşe Tüzün (Ulusal), Savuca İlkokulu, Durakta Matematik

Güliz Yüksel Yağcılar (Ulusal), Bağarası Hürriyet İlkokulu, CODE YOUR LIFE

Yasemin Salkan(Ulusal), Fahrettin Uyguntüzel İlkokulu, CODE YOUR LIFE

Güliz Yüksel Yağcılar (Ulusal), Bağarası Hürriyet İlkokulu Kim Korkar Matematikten -Who is afraid of mathematics

Güliz Yüksel Yağcılar (Ulusal), Bağarası Hürriyet İlkokulu, Coding to the future

Evrim Onar (Ulusal), Savuca İlkokulu, 7’DEN 70’E AKIL VE ZEKA OYUNLARI ‘’MIND GAMES FOR YOUNG AND OLD’’


Ayşe Tüzün (Ulusal), Savuca İlkokulu, 7’DEN 70’E AKIL VE ZEKA OYUNLARI ‘’MIND GAMES FOR YOUNG AND OLD’’

Yasemin Salkan (Ulusal), Fahrettin Uyguntüzel İlkokulu, FUN CODING

Yasemin Salkan (Ulusal), Fahrettin Uyguntüzel İlkokulu, VALUABLE GAMES

Burcu Pazar (Ulusal), Fevzipaşa Ortaokulu, LGSurvivors

Necati Onay (Ulusal),Özbey Ortaokulu, Akıl Oyunları İle Eğlenceli Yolculuk

Necati Onay (Ulusal), Özbey Ortaokulu, YİLİKLER KULÜBÜ / GOODNESS CLUB

Aslı Yalçın (Ulusal), SÖKE ANADOLU LİSESİ, It’s my life!

Gürsoy Gürtunca (Ulusal), Söke Yavuz Selim Anadolu Lisesi, It’s my life!

Ayşe Sema Tüylek (Ulusal), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, It’s my life!

Nilbert Çelik (Ulusal), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, It’s my life!

Fatma Akgül (Ulusal), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, It’s my life!

Gökçen Polat Yeniçeri (Ulusal), Şehit Emre Acar Cumhuriyet Anadolu Lisesi, It’s my life!

Kıymet Gezerler (Ulusal), Özbey Ortaokulu, GAMeNGLISH!

Sibel Altıner (Ulusal), Söke Şehit Faruk Demir AİHL

Lets craft what we think

Ayşe Tüzün (Ulusal), Savuca İlkokulu, KİTAPSEVERLER 2

Hakan Öncül (Ulusal), Söke Bilim ve Sanat Merkezi,

T i M M E D Y A ( TEAM MEDIA)

Güliz Yüksel Yağcılar (Ulusal), Bağarası Hürriyet İlkokulu, Dersimiz Atatürk

Hale Erol (Ulusal), Adnan Menderes MTAL

I Know My Past,I’m Running To The Future3/Geçmişimi Biliyorum,Geleceğe Koşuyorum3

Aslı Yalçın (Ulusal), Söke Anadolu Lisesi, I Know My Past,I’m Running To The Future3/ Geçmişimi Biliyorum, Geleceğe Koşuyorum 3

Sibel Altıner (Ulusal) Söke Şehit Faruk Demir AİHL,

I Know My Past,I’m Running To The Future3/Geçmişimi Biliyorum,Geleceğe Koşuyorum 3

Kemal Güler (Ulusal), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, I Know My Past,I’m Running To The Future3/Geçmişimi Biliyorum, Geleceğe Koşuyorum 3

Fatma Akgül (Ulusal), Söke Yavuz Selim AL., I Know My Past,I’m Running To The Future3/Geçmişimi Biliyorum, Geleceğe Koşuyorum 3

Sibel Altıntaş (Ulusal), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, I Know My Past,I’m Running To The Future3/Geçmişimi Biliyorum, Geleceğe Koşuyorum 3

Hakan Öncül (Ulusal), Söke Bilim ve Sanat Merkezi

81 İLİN ŞEHİR EFSANESİ

Meltem Akgül (Ulusal), Fahrettin Uyguntüzel İlkokulu, Farklılığımız güzelliğimizdir. Our difference is our beauty

Rüya Salar (Ulusal), Söke İmam Hatip Ortaokulu

İlk oyunumu kodluyorum.

Sibel Durgun (Ulusal), Sıdıka İlkokulu, BENİM ŞEHRİN HİKAYELERİ

SİBEL Durgun (Ulusal), Sıdıka İlkokulu, Farklı Düşün,İlerle!

Savaş Eroğlu (Ulusal), Bağarası Hürriyet İlkokulu,

YAŞAYAN SINIF

Ayça Öntaş (Ulusal), Söke Bilim ve Sanat Merkezi,

HAKİMİYET MİLLETİN GELECEK ÇOCUKLARIN-100.YIL

Hakan Öncül (Ulusal), Söke Bilim ve Sanat Merkezi,

Dreams That Don’t Fit İn The Classroom ( Sınıfa Sığmayan Hayaller)

Yasemin Durukan (Ulusal), Söke İmam Hatip Ortaokulu, DEĞERLERİMLE BÜYÜYORUM I’M GROWING UP WITH MY VALUES

Gülin Çelik Doğan (Ulusal), Sıdıka İlkokulu Bir Kitap, Bir Bilim

Zeynep Sülünoğlu (Ulusal), Sıdıka İlkokulu,

Bir Kitap, Bir Bilim

Hafize Durakoğlu (Ulusal), Şehit Oğuz Arslan İmam Hatip Ortaokulu, OYNA, EĞLEN, ÖĞREN - PLAY, LEARN AND FUN

Selma Üreyen (Ulusal), Sümer Yılmaz Kocagöz Anaokulu, ’GEÇMİŞE BAĞLIYIM, GELECEKTEN SORUMLUYUM’’ ‘’I DEPENT ON THE PAST, I AM RESPONSİBLE FOR THE FUTURE’

Yasemin Salkan (Ulusal), Fahrettin Uyguntüzel İlkokulu, ANOTHER LANGUAGE: CODING

Burcu Pazar (Ulusal), Fevzipaşa Ortaokulu, Draw your dream, we will write its story

Çiğdem Çermeli CEYLAN (Ulusal), Kıryarlar Özel Eğitim Uygulama Okulu, ENGELSİZ DOKUNUŞLAR

Pınar Ünlü Aşık (Ulusal), Fevzipaşa Ortaokulu, Çocuk Şenliği

Didem Aslan (Ulusal), Fevzipaşa Ortaokulu, 

KENDİ MASALININ KAHRAMANI OL

Burcu Pazar (Ulusal), Fevzipaşa Ortaokulu, BOTH WE and WEB2 (2)

Yasemin Salkan (Avrupa), Fahrettin Uyguntüzel İlkokulu, ANOTHER LANGUAGE: CODING

Sibel Durgun (Avrupa), Sıdıka İlkokulu, BENİM ŞEHRİN HİKAYELERİ

Burcu Pazar (Avrupa), Fevzipaşa Ortaokulu, BOTH WE and WEB2 (2)

Güliz Yüksel Yağcılar (Avrupa), Bağarası Hürriyet İlkokulu, CODE YOUR LIFE

Yasemin Salkan (Avrupa), Fahrettin Uyguntüzel İlkokulu, CODE YOUR LIFE

Güliz Yüksel Yağcılar (Avrupa), Bağarası Hürriyet İlkokulu, Coding to the future

Pınar Ünlü Aşık, Fevzipaşa Ortaokulu, Çocuk Şenliği

Güliz Yüksel Yağcılar (Avrupa), Bağarası Hürriyet İlkokulu, Dersimiz Atatürk

Burcu Pazar (Avrupa), Fevzipaşa Ortaokulu, Draw your dream, we will write its story

Ayşe TÜZÜN (Avrupa), Savuca İlkokulu, Durakta Matematik

Çiğdem Çermeli Ceylan (Avrupa), Kıryarlar Özel Eğitim Uygulama Okulu, ENGELSİZ DOKUNUŞLAR

Meltem Akgül (Avrupa) Fahrettin Uyguntüzel İlkokulu, Farklılığımız güzelliğimizdir. Our difference is our beauty

Ayça Öntaş (Avrupa), Söke Bilim ve Sanat Merkezi,

HAKİMİYET MİLLETİN GELECEK ÇOCUKLARIN-100.YIL

Hale Erol (Avrupa) Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, I Know My Past,I’m Running To The Future3/Geçmişimi Biliyorum, Geleceğe Koşuyorum 3

Aslı Yalçın  (Avrupa), SÖKE ANADOLU LİSESİ, I Know My Past,I’m Running To The Future3/Geçmişimi Biliyorum, Geleceğe Koşuyorum 3

Sibel Altıner (Avrupa) SÖKE ŞEHİT FARUK DEMİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ, I Know My Past,I’m Running To The Future3/Geçmişimi Biliyorum,Geleceğe Koşuyorum 3

Fatma Akgül (Avrupa), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, I Know My Past,I’m Running To The Future3/Geçmişimi Biliyorum,Geleceğe Koşuyorum 3

Kemal Güler (Avrupa), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, I Know My Past,I’m Running To The Future 3/Geçmişimi Biliyorum, Geleceğe Koşuyorum 3

Sibel Altıntaş (Avrupa), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, I Know My Past,I’m Running To The Future3/Geçmişimi Biliyorum,Geleceğe Koşuyorum 3

Didem Aslan (Avrupa), Fevzipaşa Ortaokulu, KENDİ MASALININ KAHRAMANI OL

Güliz Yüksel Yağcılar (Avrupa), Bağarası Hürriyet İlkokulu, Kim Korkar Matematikten -Who is afraid of mathematics

Ayşe TÜZÜN (Avrupa), Savuca İlkokulu, KİTAPSEVERLER 2

Sibel Altıner (Avrupa), SÖKE ŞEHİT FARUK DEMİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ, Lets craft what we think

Burcu Pazar (Avrupa), Fevzipaşa Ortaokulu,

LGSurvivors

Hafize Durakoğlu (Avrupa), Şehit Oğuz Arslan İmam Hatip Ortaokulu, OYNA, EĞLEN, ÖĞREN - PLAY, LEARN AND FUN

Tarık Baş (Avrupa), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi,

Save Environment with 3R’s

Yasemin Salkan (Avrupa), Fahrettin Uyguntüzel İlkokulu, VALUABLE GAMES

Savaş Eroğlu (Avrupa), Bağarası Hürriyet İlkokulu,

YAŞAYAN SINIF

Yasemin Salkan (Avrupa), Fahrettin Uyguntüzel İlkokulu, FUN CODING

Aslı Yalçın (Avrupa), SÖKE ANADOLU LİSESİ, It’s my life!

Gürsoy Gürtunca (Avrupa), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, It’s my life!

Ayşe Sema Tüylek (Avrupa), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, It’s my life!

Nilbert Çelik (Avrupa), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, It’s my life!

Fatma Akgül (Avrupa), Söke Yavuz Selim Anadolu lisesi, It’s my life!

Gökçen Polat Yeniçeri (Avrupa), Şehit Emre Acar Cumhuriyet Anadolu Lisesi, It’s my life!

03 Ara 2020 - 09:42 Aydin/ Söke- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak YeniSöke Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan YeniSöke Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler YeniSöke Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı YeniSöke Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.




Anket Covid-19 döneminde Söke belediyesi hizmetlerinden memnuniyet düzeyiniz nedir.