Adnan Menderes Üniversitesi

Son dakika Adnan Menderes Üniversitesi haberleri ve Adnan Menderes Üniversitesi haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Adnan Menderes Üniversitesi ile ilgili 65 haber listeleniyor.

Adnan Menderes Üniversitesi Haberleri

Söke’de 5 vefat

Söke Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre; Konak Mahallesi sakinlerinden Kerem Öztürk vefat etti.

Adnan Menderes ve Gençlik Etkinliği

‘Beyaz İhtilal Gençliği’ bilgileri ile Aydın’ın ve Türk Demokrasisinin parlak yıldızına bilhassa gençlik cephesinden farkındalıklara dikkat çekildi.

Tatil yolunda rahatsızlanarak hayatını kaybeden minik Ece toprağa verildi

Belçika’dan Türkiye’ye tatile gelen gurbetçi ailenin 6 yaşındaki kızı, İzmir’in Gaziemir ilçesinde ailesiyle yemek yedikten sonra yolda rahatsızlanınc...

“Adnan Menderes” Üniversitesi'nin, Adına Yakışır Panel...

Türk demokrasi tarihine adını altın harflerle yazdırmış olan devlet adamlarımızın başında, hiç şüphesiz ki merhum başbakanımız Adnan Menderes gelmekt...

Tralleis Antik Kentinde Kazı ve Restorasyon çalışmaları

Tralleis Antik Kenti, kazı ve restorasyon çalışmaları Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Çekilmez’in bilimsel danışmanlığında yürütülecek.

Patoloji laboratuvarı sarf malzeme satın alınacak

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Dön. Ser. Md. tarafından Patoloji laboratuvarı sarf malzeme satın alınacak.

Uzaya gidenlerin beslenme sorununu bıldırcın yumurtalı bileşimle çözmek istiyor

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA)’nın uzaya çıkanların beslenme sorununu çözmek amacıyla başlattığı 1 milyon dolar ödüllü yarışma için Aydın’d...

Cerrahi el aletleri satın alınacak

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesince 34 kalem ihale usulü ile cerrahi el aletleri alımı yapılacak.

Güvercin Adası ve Kuşadası Surları Çalıştayı Gerçekleştirildi

İletişim bilimlerinden gençlerin çekimini gerçekleştirdiği çalıştay 6 Kasım’da Kuşadası Derici Otel’deki iki akademik oturumda kamuoyu ile paylaşıldı....

İş birliği protokolü imzalandı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi  İletişim Fakültesi ile Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Rektör Söke’de masa tenisi oynadı

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, rektör-öğrenci buluşmaları kapsamında önceki gün Söke’ye geldi.

‘1 Millet, 6 Devlet Ortak Medya’ Etkinliği 17 Kasımda yapılacak

Bakü’de yapılacak sempozyuma ADÜ Söke İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr.Turan Akkoyun da bir bildiri ile katılacak.

Miniklerden Kuşlara Sıcak Yuva

Anaokulu öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında oluşturdukları ahşap kuş evlerini boyayarak anaokulu çevresindeki ağaçlara astı.

Rektör Turizm Fakültesi öğrencileri ile buluştu

Aldemir, Rektör –Öğrenci buluşmaları kapsamında Turizm Fakültesi öğrencileri ile 27 Ekim 2021 tarihinde Kuşadası’nda bir araya geldi.

Temiz fakülte, sağlıklı eğitim

Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri tarafından hayata geçirilen ‘Temiz Fakülte, Sağlıklı Eğitim’ etkinliği, 20 Ekim 2021 tarihinde f...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz