Ahmet Tokmakoğlu

Son dakika ahmet tokmakoğlu haberleri ve ahmet tokmakoğlu haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. ahmet tokmakoğlu ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Ahmet Tokmakoğlu Haberleri

Söke’de kafa karıştıran müjde

Söke Mimarlık ve Tasarım Fakültesi’nin 2021-2022 eğitim-öğretim yılında öğrenci alıp almayacağı konusunda ilçede farklı görüşler hakim.

Tokmakoğlu: “Ödemeler acilen ertelenmelidir”

Tam kapanma açıklaması yapıldı. Tam kapanma nedeniyle nasıl bir destek verilecek belli değil. Verilecek mi, verilmeyecek mi?

Sanayide iş var para yok

Tokmakoğlu “İş yeri kapalı olan ya da paket servis ile ayakta kalmaya çalışan esnaflar ve yanlarında çalışanlara verilen kısa çalışma ödeneği ile vata...

“Kampanyamıza destek bekliyoruz”

Söke Demirciler ve Madeni Eşya Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Tokmakoğlu, oda başkanları olarak başlattıkları solunum cihazı bağış kampanyasının d....

“İstiklal Mitingi” 101 yıl sonra Söke’de konferansta ele alındı

Söke İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Akkoyun “101 yıl önce bugün Kastamonu’da bir ilk gerçekleşti.

Dekandan MHP'ye ziyaret

Adnan Menderes Üniversitesi Söke İşletme Fakültesi Dekanı Fatma Neval Genç dün saat 11.00 sıralarında MHP Söke İlçe teşkilatını ziyaret etti.

Tokmakoğlu içimize kapandık

“Zor bir süreçten geçiyoruz. Esnaf pamuk hasat döneme vadeli olarak verdiği malın veya yaptığı işin karşılığını alma peşinde.

Sanayi esnafını çiftçi ayakta tutuyor

“Söke Ovası’nda hareket var. Üretici çalışıyor. Üretici çalışınca ister istemez Tarım aletlerinin bakımını da yaptırmak durumunda kalıyor.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz